24 SAAT ÜCRETSİZ FULL SÜRÜM DENEMEK İÇİN VİDEOLU ANLATIM İLE YÜKLEYİNİZ

TEKNOLOJİ BİLGİNİZ OLMASA DAHİ AŞAĞIDA Kİ VİDEOYU İZLEYEREK SADECE 2 DAKİKA DA KURULUM TAMAMLANIR.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  1. SelfSPY Yazılım, sizin kendi telefonunuza değil, takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna yüklenmelidir.
  2. Kurulum aşamasında e mailinizi kesinlikle doğru ve kullanımda olan bir e posta belirtmelisiniz ki. SelfSPY kurulum sonunda belirtilen e postaya ONAY LİNKİ gönderecektir. Bu linke tıklamanız ve deneme sürümünü onaylamanız gerekmektedir, aksi halde yazılımı kullanamayacaksınız.
  3. Onay için e posta kutusunda bulunmaz ise SPAM veya GEREKSİZ postalar bölümünü de kontrol etmeyi unutmayın.

KURULUMA GEÇMEDEN ÖNCE İLK YAPILMASI GEREKEN

Kuruluma başlamadan önce telefonda Bilinmeyen Kaynaklar bölümü açık olmalıdır bu ayarı bulamadığınız ise sorun yok !

Marka modele göre android  bilinmeyen kaynaklar ayarı nasıl yapılır BURADAN kontrol edebilirsiniz.

Kurulum aşamasında telefon”Yükleme Engellendi” gibi bir uyarı gösterecektir. Böyle bir uyarı gelirse YİNEDE YÜKLE veya gelen uyarıda Ayarlar yazan yere tıklayın ve açılan ekrandan Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açık konuma getirin, böylece yükleme işlemi kaldığı yerden devam edecektir.

Önce aşağıdaki resimlerde olduğu şekilde telefonun ayarlarını yapın. Yapmanız gereken telefonun Ayarlar kısmında yer alan Güvenlik bölümüne girin ve  Bilinmeyen Kaynaklar yazan bölümü işaretleyin.

SELF SPY ÜCRETSİZ TELEFON DİNLEME ve TAKİP PROGRAMI KURULUM VİDEOSU

AŞAĞIDA KURULUM VİDEOSUNDA Kİ İNDİRME LİNKİ ÇALIŞMAZ İSE  VİDEONUN ALTINDA 2 AYRI ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ BULUNMAKTADIR.

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ

 DAHA ESKİ SÜRÜM ANDROİD CEP TELEFONLARI İÇİN RESİMLİ ANLATIM

ESKİ SÜRÜM CİHAZLAR İÇİN RESİMLİ ANLATIM TIKLAYINIZ

self spy yükleme
 

Ardından aşağıdaki gibi telefon menüsünden sırasıyla Google Ayarları sonra Güvenlik ve aşağıdan cihazı güvenlik tehditlerine karşı tara ve hemen altındaki zararlı uygulama tespini iyileştirme yazan bölümü aşağıdaki gibi devre dışı bırakıyoruz.

SELF SPY kurulum

Bu ayarları yaptıktan sonra telefonun internet tarayıcısına images-44( dünya işareti ) https://tinyurl.com/selfspy yazın ve klavyeden GİT basın veya cep telefonundan giriyorsanız BURADAN İNDİR tıklayınız, ardından yazılım indiriliyor belirecek ve saniyeler içerisinde yazılım telefonunuza inecektir, ekranı parmağınızla aşağıya doğru çekin ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi indirilen androidsecurity dosyasının üzerine tıklayın ve kurulumu aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi sırasıyla yapın. sağ altta İLERİ, KUR ve ETKİNLEŞTİR sırası ile resimleri takip ediniz.

casus yazılım yükleme resimli anlatım

İlk kez kurulum yapıyorsanız yukarıdaki kısımda YENİ KULLANICIYIM sekmesini seçin ve aşağıdaki resimlerden kuruluma devam edin, ŞAYET daha önce 1 kez kurulum yaptıysanız ve email ve şifre oluşturduysanız bu adımda ilk seçenek olan ZATEN KAYITLI KULLANICIYIM seçeneğini seçin ve daha önce oluşturduğunuz e mail adresiniz ve şifrenizi girerek devam edin.

android casus yazılım kurulumu

Yukarıda bulunan Cihaz modeli kısmında telefonun modeli otomatik olarak görünecektir. Siz  E mail yazan kısma kullanılır bir e mail adresinizi yazın DİKKAT : ( hotmail veya gmail ) kullanmanız tavsiye edilir, Dikkat: yeni e mail açtıysanız, e mailiniz onaylanmadığı için kodunuz gelmeyebilir ( eski açılmış ve onaylı bir amail giriniz. ) e maili adresiniz sadece aktivasyon için kullanılır. Ardında password yazan yere bir  şifre oluşturun ve Register yazan yere tıklayın. Sonra Continue sekmesine tıklayın.  Sonrada Tamam a tıklayın.

Evet böylece 1. Adımını bitirmiş oldunuz !

ERİŞİLEBİLİRLİK ayarlarını telefona MUTLAKA uygulayınız…

android-spy-resimli-anlatim

Ayarlar bölümüne girin Erişebilirlik e tıklayın ve sonrada  Android Security yazan yere tıklayın ve açık konuma getirip erişime onay verin, ve Tamam a tıklayın. DİKKAT ( bu ayar kesinlikle yapılmalı )

spy-yazilim-yukleme

Tebrikler Böylelikle 2. Adım olan Erişilebilirlik ayarlarını da  yaptınız ve kurulumu bitirdiniz.

ŞİMDİ SON OLARAK E MAİLİNİZİ ONAYLAYIN

Şimdi hemen bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan,  yukarıdaki kurulum sırasında belirttiğiniz e mail adresinize giriş yapın ve email inize gelmiş olan e postada bulunan  yazılım yasal kullanım koşullarının belirtildiği sayfaları aşağıdaki resimlerdeki gösterildiği gibi okuyun ve gösterilen kısımlara tıklayıp onaylayın.

DİKKAT : e mail bazen istenmeyen mesajlar ( spam ) klasörüne düşmektedir lütfen bu klasörleri de kontrol ediniz.
Email onay kısmını mutlaka yapmalısınız emailinizin spam (gereksiz) bölümüne de bakmayı unutmayın bazı hallerde bu onay emaili spamada gelmiş olabiliyor.
Hemen aşağıda gösterildiği gibi email e gelen MAVİ YAZIYA ” Click here ” yazan linke tıklayın.

self spy e mail onayı

 

Son olarak aşağıdaki sayfa açılacaktır, Accept (kabul et) yazan yere tıklayın böylelikle otomatik olarak online kullanıcı panelinize yönlendiriliceksiniz. Artık yönlendirildiğiniz bu kullanıcı panelinize kurulum sırasında belirlediğiniz e mail adresini ve  şifrenizle giriş yapabilirsiniz, ve kurulum yaptığınız telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz.

 kurulum-son

TEBRİKLER TÜM İŞLEMLER BİTTİ
Evet artık yukarıda kurulum sırasında oluşturduğunuz email adresiniz ve şifrenizle Spy Yazılım online kullanıcı panelinize TAKİP PANELİ  giriş yaparak 2 gün boyunca ücretsiz full sürüm olarak Spy Yazılımı kullanabilirsiniz ve telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz. Bu telefon ile yapılan her aktivite dakikalar içinde sizin bu online kullanıcı panelinize düşücektir.(sistem talep yoğunluğuna göre otomatik olarak bazen 2 gün yerine 1 gün deneme süresi de verebiliyor bilginize)

TAKİP PANELİNDE DİNLEME VE TAKİPTE SORUN YAŞAMAMAK İÇİN BİLGİSAYAR VEYA MOBİL TELEFONUNUZA GOOGLE PLAY’DEN  MOZZİLLA FİREFOX  İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ…

ÖNEMLİ NOT: Spy Yazılımı denedikten sonra, satın almak isterseniz sitemizden online veya banka havalesi ile de satın alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken deneme süreniz bitmeden satın almalısınız ve aktivasyon anahtarınızı kullanıcı panelinize girmelisiniz, böylece tekrar kuruluma gerek kalmadan mevcut telefonu izlemeye kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.
Deneme süreniz bitmeden satın alın ve size gönderilecek aktivasyon anahtarını kullanıcı panelinize girin ve kullanıma kesintisiz devam edin.

SATIN AL

Kredi kartı veya havale ile ödeme işleminden tam 2 dakika sonra aktivasyon kodunuz e mail adresinize otomatik olarak gönderilir.

 

Spy Yazılım
1 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 1 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

999 TL

Spy Yazılım
3 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 3 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

1499 TL

Spy Yazılım
6 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 6 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

2499TL

Spy Yazılım
12 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 12 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

12 Aylık lisans satın alın 1 yıl boyunca başka telefonlara sınırsız aktarım hakkınız olsun.

2999TL

SELFSPY ORJİNAL SİTESİNDEN %5 HAVALE İNDİRİMİ İLE SATIN ALABİLİRSİNİZ.