24 SAAT ÜCRETSİZ TELEFON TAKİP PROGRAMI FULL SÜRÜM DENEMEK İÇİN RESİMLİ ANLATIM İLE YÜKLEYİNİZ

SELF SPY YAZILIM KALİTESİNİ İSPAT ETMEK İÇİN 24 SAAT TÜM ÖZELLİKLERİ ÜCRETSİZ ve FULL SÜRÜM TEST İMKANI VERİYOR…

AŞAĞIDAKİ VİDEOLU ANLATIMI İZLEYEREK KOLAYCA KURULUMU YAPABİLİRSİNİZ..

DİKKAT : SelfSPY Yazılım, sizin kendi telefonunuza değil, takip etmek istediğiniz çocuğunuzun cep telefonuna yüklenmelidir.

SELFSPY SADECE ANDROİD CEP TELEFONLARI İLE UYUMLUDUR. iPHONE CEP TELEFONLARINA YÜKLENEMEZ.

Aşağıdaki kurulum talimatlarını sırası ile  uygulayınız, yaklaşık 1- 2 dakika içerisinde kurulumu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz ve SelfSPY Ücretsiz deneme sürümünü yüklediğiniz telefonu hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

1 – Önce aşağıdaki resimlerde olduğu şekilde telefonun ayarlarını yapın. Yapmanız gereken telefonun Ayarlar kısmında yer alan Güvenlik bölümüne girin ve  Bilinmeyen Kaynaklar yazan bölümü işaretleyin.

Telefonunuzda bilinmeyen kaynaklar klasörünü bulamadıysanız BURADAN telefon marka modeline göre ayarları bulabilirsiniz.

SELF SPY ÜCRETSİZ TELEFON DİNLEME ve TAKİP PROGRAMI KURULUM VİDEOSU

VİDEODAKİ İNDİRME LİNKİ FARKLILIK GÖSTEREBİLİR VİDEONUN ALTINDA ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ VARDIR.

DİLERSENİZ PROGRAMI SELFSPY ORJİNAL  SİTESİNDEN DETAYLI BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

 Mobil cihazlardan giren kullanıcılar, resimleri büyütebilmek için üzerine tıklayınız…
self spy yükleme
 

Ardından aşağıdaki gibi telefon menüsünden sırasıyla Google Ayarları sonra Güvenlik ve aşağıdan cihazı güvenlik tehditlerine karşı tara ve hemen altındaki zararlı uygulama tespini iyileştirme yazan bölümü aşağıdaki gibi devre dışı bırakıyoruz.

SELF SPY kurulum

Bu ayarları yaptıktan sonra telefonun internet tarayıcısına images-44( dünya işareti ) http://bit.ly/selfspy yazın ve klavyeden GİT basın veya cep telefonundan giriyorsanız BURADAN İNDİR tıklayınız, ardından yazılım indiriliyor belirecek ve saniyeler içerisinde yazılım telefonunuza inecektir, ekranı parmağınızla aşağıya doğru çekin ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi indirilen SelfSpy.apk dosyasının üzerine tıklayın ve kurulumu aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi sırasıyla yapın. sağ altta İLERİ, KUR veETKİNLEŞTİR sırası ile resimleri takip ediniz.

casus yazılım yükleme resimli anlatım

İlk kez kurulum yapıyorsanız yukarıdaki kısımda I’m new user (Yeni Kullanıcıyım) sekmesini seçin ve aşağıdaki resimlerden kuruluma devam edin, ŞAYET daha önce 1 kez kurulum yaptıysanız ve email ve şifre oluşturduysanız bu adımda ilk seçenek olan I’m already registered user (Mevcut Kullanıcıyım) seçeneğini seçin ve daha önce oluşturduğunuz email adresiniz ve şifreyi girip devam edin.

android casus yazılım kurulumu

Yukarıda bulunan Cihaz modeli kısmında telefonun modeli otomatik olarak görünecektir. Siz  E mail yazan kısma kullanılır bir e mail adresinizi yazın DİKKAT : ( hotmail veya gmail ) kullanmanız tavsiye edilir, Dikkat: yeni e mail açtıysanız, e mailiniz onaylanmadığı için kodunuz gelmeyebilir ( eski açılmış ve onaylı bir amail giriniz. ) e maili adresiniz sadece aktivasyon için kullanılır. Ardında password yazan yere bir  şifre oluşturun ve Register yazan yere tıklayın. Sonra Continue sekmesine tıklayın.  Sonrada Tamam a tıklayın.

Evet böylece 1. Adımını bitirmiş oldunuz !

Şimdi  aşağıdaki şekilde ERİŞİLEBİLİRLİK ayarlarını telefona MUTLAKAuygulayınız…

android-spy-resimli-anlatim

Ayarlar bölümüne girin Erişebilirlik e tıklayın ve sonrada  Android Security yazan yere tıklayın ve açık konuma getirip erişime onay verin, ve Tamam a tıklayın. DİKKAT ( bu ayar kesinlikle yapılmalı )

spy-yazilim-yukleme

Tebrikler Böylelikle 2. Adım olan Erişilebilirlik ayarlarını da  yaptınız ve kurulumu bitirdiniz.

ŞİMDİ E MAİLİNİZİ ONAYLAYIN
Şimdi hemen bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan,  yukarıdaki kurulum sırasında belirttiğiniz e mail adresinize giriş yapın ve email inize gelmiş olan e postada bulunan  yazılım yasal kullanım koşullarının belirtildiği sayfaları aşağıdaki resimlerdeki gösterildiği gibi okuyun ve gösterilen kısımlara tıklayıp onaylayın. DİKKAT : e mail bazen istenmeyen mesajlar ( spam ) klasörüne düşmektedir lütfen bu klasörleri de kontrol ediniz.
Email onay kısmını mutlaka yapmalısınız emailinizin spam (gereksiz) bölümüne de bakmayı unutmayın bazı hallerde bu onay emaili spamada gelmiş olabiliyor.
Hemen aşağıda gösterildiği gibi email e gelen MAVİ YAZIYA ” Click here ” yazan linke tıklayın.

casus yazılım e mail onay

 

Son olarak aşağıdaki sayfa açılacaktır, Accept (kabul et) yazan yere tıklayın böylelikle otomatik olarak online kullanıcı panelinize yönlendiriliceksiniz. Artık yönlendirildiğiniz bu kullanıcı panelinize kurulum sırasında belirlediğiniz email adresini ve  şifrenizle giriş yapabilirsiniz, ve kurulum yaptığınız telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz.

 kurulum-son

TEBRİKLER TÜM İŞLEMLER BİTTİ
Evet artık yukarıda kurulum sırasında oluşturduğunuz email adresiniz ve şifrenizle Spy Yazılım online kullanıcı panelinize TAKİP PANELİ  giriş yaparak 2 gün boyunca ücretsiz full sürüm olarak Spy Yazılımı kullanabilirsiniz ve telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz. Bu telefon ile yapılan her aktivite dakikalar içinde sizin bu online kullanıcı panelinize düşücektir.

ÖNEMLİ NOT: Spy Yazılımı denedikten sonra, satın almak isterseniz sitemizden online veya banka havalesi ile de satın alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken deneme süreniz bitmeden satın almalısınız ve aktivasyon anahtarınızı kullanıcı panelinize girmelisiniz, böylece tekrar kuruluma gerek kalmadan mevcut telefonu izlemeye kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.
Deneme süreniz bitmeden satın alın ve size gönderilecek aktivasyon anahtarını kullanıcı panelinize girin ve kullanıma kesintisiz devam edin.

SATIN AL

Kredi kartı veya havale ile ödeme işleminden tam 2 dakika sonra aktivasyon kodunuz e mail adresinize otomatik olarak gönderilir.

 

SelfSPY Lisans kodu

Spy Yazılım
1 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 1 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

 

SelfSPY Lisans kodu

Spy Yazılım
3 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 3 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

599 TL

 

SelfSPY Lisans kodu

Spy Yazılım
6 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 6 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

799 TL

SelfSPY Lisans kodu

Spy Yazılım
12 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 12 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

12 Aylık lisans satın alın 1 yıl boyunca başka telefonlara sınırsız aktarım hakkınız olsun !

1199 TL

 

BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME