SELF SPY ANDROİD TELEFON TAKİP PROGRAMI

SEVDİKLERİNİZİN ve ÇOCUKLARINIZIN CEP TELEFONLARINI 2 DAKİKA İÇERİSİNDE TAKİBE BAŞLAYIN

24 SAAT ÜCRETSİZ DENEYİN

TEKNOLOJİ BİLGİNİZ OLMASA DAHİ AŞAĞIDA Kİ VİDEOYU İZLEYEREK SADECE 2 DAKİKA DA KURULUM TAMAMLANIR.

DİKKAT :  SelfSPY Yazılım, sizin kendi telefonunuza değil, takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna yüklenmelidir.

SELF SPY ÜCRETSİZ TELEFON DİNLEME ve TAKİP PROGRAMI KURULUM VİDEOSU

AŞAĞIDA KURULUM VİDEOSUNDA Kİ İNDİRME LİNKİ ÇALIŞMAZ İSE  VİDEONUN ALTINDA 2 AYRI ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ BULUNMAKTADIR.

SELF SPY İNDİRME LİNKLERİ

 DAHA ESKİ SÜRÜM ANDROİD CEP TELEFONLARI İÇİN RESİMLİ ANLATIM

ESKİ SÜRÜM CİHAZLAR İÇİN RESİMLİ ANLATIM TIKLAYINIZ

self spy yükleme
 

Ardından aşağıdaki gibi telefon menüsünden sırasıyla Google Ayarları sonra Güvenlik ve aşağıdan cihazı güvenlik tehditlerine karşı tara ve hemen altındaki zararlı uygulama tespini iyileştirme yazan bölümü aşağıdaki gibi devre dışı bırakıyoruz.

SELF SPY kurulum

Bu ayarları yaptıktan sonra telefonun internet tarayıcısına images-44( dünya işareti ) https://tinyurl.com/selfspy yazın ve klavyeden GİT basın veya cep telefonundan giriyorsanız BURADAN İNDİR tıklayınız, ardından yazılım indiriliyor belirecek ve saniyeler içerisinde yazılım telefonunuza inecektir, ekranı parmağınızla aşağıya doğru çekin ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi indirilen androidsecurity dosyasının üzerine tıklayın ve kurulumu aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi sırasıyla yapın. sağ altta İLERİ, KUR ve ETKİNLEŞTİR sırası ile resimleri takip ediniz.

casus yazılım yükleme resimli anlatım

İlk kez kurulum yapıyorsanız yukarıdaki kısımda YENİ KULLANICIYIM sekmesini seçin ve aşağıdaki resimlerden kuruluma devam edin, ŞAYET daha önce 1 kez kurulum yaptıysanız ve email ve şifre oluşturduysanız bu adımda ilk seçenek olan ZATEN KAYITLI KULLANICIYIM seçeneğini seçin ve daha önce oluşturduğunuz e mail adresiniz ve şifrenizi girerek devam edin.

android casus yazılım kurulumu

Yukarıda bulunan Cihaz modeli kısmında telefonun modeli otomatik olarak görünecektir. Siz  E mail yazan kısma kullanılır bir e mail adresinizi yazın DİKKAT : ( hotmail veya gmail ) kullanmanız tavsiye edilir, Dikkat: yeni e mail açtıysanız, e mailiniz onaylanmadığı için kodunuz gelmeyebilir ( eski açılmış ve onaylı bir amail giriniz. ) e maili adresiniz sadece aktivasyon için kullanılır. Ardında password yazan yere bir  şifre oluşturun ve Register yazan yere tıklayın. Sonra Continue sekmesine tıklayın.  Sonrada Tamam a tıklayın.

Evet böylece 1. Adımını bitirmiş oldunuz !

ERİŞİLEBİLİRLİK ayarlarını telefona MUTLAKA uygulayınız…

android-spy-resimli-anlatim

Ayarlar bölümüne girin Erişebilirlik e tıklayın ve sonrada  Android Security yazan yere tıklayın ve açık konuma getirip erişime onay verin, ve Tamam a tıklayın. DİKKAT ( bu ayar kesinlikle yapılmalı )

spy-yazilim-yukleme

Tebrikler Böylelikle 2. Adım olan Erişilebilirlik ayarlarını da  yaptınız ve kurulumu bitirdiniz.

ŞİMDİ SON OLARAK E MAİLİNİZİ ONAYLAYIN

Şimdi hemen bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan,  yukarıdaki kurulum sırasında belirttiğiniz e mail adresinize giriş yapın ve email inize gelmiş olan e postada bulunan  yazılım yasal kullanım koşullarının belirtildiği sayfaları aşağıdaki resimlerdeki gösterildiği gibi okuyun ve gösterilen kısımlara tıklayıp onaylayın.

DİKKAT : e mail bazen istenmeyen mesajlar ( spam ) klasörüne düşmektedir lütfen bu klasörleri de kontrol ediniz.
Email onay kısmını mutlaka yapmalısınız emailinizin spam (gereksiz) bölümüne de bakmayı unutmayın bazı hallerde bu onay emaili spamada gelmiş olabiliyor.
Hemen aşağıda gösterildiği gibi email e gelen MAVİ YAZIYA ” Click here ” yazan linke tıklayın.

self spy e mail onayı

 

Son olarak aşağıdaki sayfa açılacaktır, Accept (kabul et) yazan yere tıklayın böylelikle otomatik olarak online kullanıcı panelinize yönlendiriliceksiniz. Artık yönlendirildiğiniz bu kullanıcı panelinize kurulum sırasında belirlediğiniz e mail adresini ve  şifrenizle giriş yapabilirsiniz, ve kurulum yaptığınız telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz.

 kurulum-son

TEBRİKLER TÜM İŞLEMLER BİTTİ
Evet artık yukarıda kurulum sırasında oluşturduğunuz email adresiniz ve şifrenizle Spy Yazılım online kullanıcı panelinize TAKİP PANELİ  giriş yaparak 24 SAAT boyunca ücretsiz full sürüm olarak SelfSpy telefon takip yazılımı kullanabilirsiniz.

SELFSPY FİYAT LİSTESİ ve SATIN ALMA

Kredi kartı veya havale ile ödeme işleminden tam 2 dakika sonra aktivasyon kodunuz e mail adresinize otomatik olarak gönderilir.

 

Spy Yazılım
1 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 1 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

999 TL

Spy Yazılım
3 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 3 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

1499 TL

Spy Yazılım
6 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 6 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

2499TL

Spy Yazılım
12 Aylık Lisans

Spy Yazılım takip panelinizi 12 ay boyunca tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneme süreniz bitmeden, lisansınızı satın alın ve takibe kesintisiz devam edin. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra takip panelinizde bulunan yenile bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

12 Aylık lisans satın alın 1 yıl boyunca başka telefonlara sınırsız aktarım hakkınız olsun.

2999TL

SELFSPY ORJİNAL SİTESİNDEN %5 HAVALE İNDİRİMİ İLE SATIN ALABİLİRSİNİZ.