Dünya gündeminde olduğu gibi, Türkiye ‘nin de gündeminde olan telefon dinleme haberlerini sık sık  duymaktayız.  Telefon dinleme ülkeler arası skandallara konu olmuş olsa da, bizim için önemli olan kendi gündemimiz evimiz ve ailemizin güvenliğini düşünmek ve yapacağımız şahsi dinlemeyi anlatmak istiyoruz.

Her aile içerisinde olumsuzluklar, aldatma ile ilgili şüpheler doğmuştur ve her kez eşimin, sevgilimin veya çocuklarımın telefonlarını nasıl dinlerim ? dinlesem ne iyi olur gibi düşünceleri olmuştur. Özellikle aldatıldığını düşünen bir çok eş cep telefonu dinleme yöntemi ile kiminle aldatıldığını veya gerçekten böyle bir şey var mı merakı ile cep telefon dinleme yapmak istemiştir. Hiçte haksız sayılmazlar, çünkü her şeyimizi cep telefonunda konuşuruz, işimizi cep telefonundan, ilişkimizi cep telefonundan, randevu ve buluşmada gene cep telefonundan yapılmakta olduğunu düşünürsen cep telefon dinleme den kaçış yoktur.

Evet sizlerle casus telefon ve telefon dinleme programları sayesinde gerçekler nasıl ortaya çıkar ? ve cep telefon nasıl dinlenir, yöntemini anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle piyasada farklı fiyatlarda satılan casus telefon dinleme programları içerisinde kaliteli olan ve kesinlikle Çin malı olmayan bir program seçimi yapmanız gerekmektedir. Firmamız 6. yıldır İstanbul Maltepe ilçesinde aynı yerde ikamet etmekte ve Türkiye ‘nin ilk cep telefonları takip sistemlerini getiren ve toptan ticaretini yapan bir firmadır. Ürünlerimiz lisanslı ve Garantili ABD üretimi casus yazılım satışı yapmakta ve bunu ispatlamaktadır.

Piyasada yabancı sitelerden de ucuz ve işe yaramayan programları 89 dolar ile 200 dolar arasında Dünya ‘nın en iyi programı diye satmaktadırlar ve siteleri tamamen İngilizce olduğundan dil destekleri mevcut değildir bir kere satarlar bir daha muhatap bulma olanağınız yoktur. Kaliteden yoksun bu casus yazılımlar cep telefonu menülerinde görünür ve bu sizin telefonu dinlemediğinizi anlamalarına sebep olmaktadır. Bir çok yazılım ise lisans olmadığı için cep telefonunda çökme ye kadar giden geri dönüşü asla mümkün olmayan zararları da cep telefonuna vermektedir.

Kaliteli telefon dinleme programı seçimini anlattıktan hemen sonra, firmamızdan aldığınız casus telefon yazılımı yüklemek için sadece 5 dakikaya ihtiyacınız vardır, casus yazılım resimli Türkçe kullanım kılavuzu sayesinde casus yazılımı yükleyebilirsiniz, yükleme işleminde takıldığınız her konuda 7/24 müşteri destek hattımızdan yardım alabileceğiniz gibi, casus telefon yazılımlarını ofisimizde test edip denedikten sonrada satın alabilirsiniz.

Casus telefon programları uyumluluk :

Android işlerim sistemi olan tüm marka modellerde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Başlıca Android uyumlu markalar : Samsung galaxy, s2, s3, note, note 2, ve S serilerinin tümünde

iPhone 4, 4s, 5, 5s, 5c – Sony Ericsson – Motorola – HTC – Windows Mobile – Blackberry gibi  gibi tüm cep telefonlarında uyumludur.

Bir önceki yazımız olan CASUS TELEFON başlıklı makalemizde aldatma, android casus program ve casus telefon hakkında bilgiler verilmektedir.