Sadece erkeklerin aldattığını mı düşünüyorsunuz. O halde bu düşünceden bir an önce geri dönüş yapsanız iyi edersiniz. Çünkü artık öyle bir hal aldık ki sadece erkekler değil aynı zamanda bayanlarda aldatma işine girişebiliyor ki bu durum sonucunda erkeklerin aldattığından farklı bir konumda tabii ki olmuyorlar ve bu garip duyguyu erkeklerde tatmış oluyor. Eğer sizde bu gibi bir aldatma durumu ile karşı karşıya kaldığınızı düşünüyorsanız sizin için en iyi hizmet telefona casus program indirmekten başkası olmayacaktır.

Telefona casus program yüklemekte ne alaka diye düşünmeyin. Çünkü telefona indireceğiniz bu casus program normal bir program yerine sevgilinizi yakalamanız için kullanacağınız bir program olacaktır ve emin olun sonucunda gerçekten aldatmak gibi bir durum ile karşı karşıya iseniz kesin bir çözüme kavuşacaksınız. Sonuç olarak istemediğiniz bir aldatma durumunda bu ilişkinin devam etmesi için hiçbir amaç yoktur ve böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamanız için size en büyük hizmeti sunan Spy yazılım aldatılmak gibi bir durumun erkeklerinde başında olduğunu biliyor ve bu neden ile sanki sadece erkekler aldatırmış gibi tavır takınan bayanlara karşı sizin de yanınızda oluyor ve bu hizmetten faydalanmanıza imkan tanıyor. Bu casus program sayesinde kavuşacağınız hizmet ise size tam anlamı ile büyük imkanlar tanıyacak ve aldatan bir sevgiliyi yakalamanızın bundan daha iyi bir yolu olmayacaktır.

Aldatan Kız Arkadaşınızı Yakalamak İçin Satın Alacağınız Program Size Nasıl İmkanlar Tanıyor?

Telefona program indirerek sevgilinizi nasıl takip etmeye başlayacaksınız. Öncelikle sevgilinizin telefonuna bu casus programı indirmek için 60 dakikaya yakın bir süre indirme işlemi bittikten sonra telefondan uzak tutmanız gerekmektedir. aksi taktirde yaptığınız işlemi anlama ihtimali oldukça yüksektir. Telefona casus program yükleme sırasında arada bir telefonu kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Telefona casus program indikten sonra kendi telefon numaranızı yönetici olarak belirlemelisiniz ki kız arkadaşınızın telefonuna gelen mesajlar direk size iletilsin. Bu işlemden sonra telefonunuzu elinize alın ve sevgilinizin yaptıklarını an ve an görüntüleyin.

Casus program size ne gibi imkanlar sunuyor sorusunun cevabına gelecek olursak. Sevgilinizin gün boyu yaptıklarını ne kadar izleme imkanına sahipsiniz. Ancak kendi söylediği derecede bilme imkanına sahipsiniz. Yoksa onun nereye gittiğini kiminle buluşup konuştuğunu kesinlikle bilemezsiniz. Ancak artık o size kiminle buluştuğunu söylemese bile siz onun GPRS görüntüleri sayesinde kiminle nereye gittiğini ne yaptığını görebileceksiniz ve bu sayede size ne kadar yalan söylediği de ortaya çıkacaktır.  Bunun yanında kız arkadaşınızın telefonu ile bağlantı kurarak ortam seslerini dinleme şansına da sahip olacaksınız. Ortamda konuşulan her sesi kayıt altına aldığınız taktir de kız arkadaşınıza da size söylediği yalanlara karşı büyük bir kozunuz olacaktır.

Tüm bu imkanlar tabii ki bu casus programı satın alacağınız zaman size çok sınırlı bir imkan gibi gelecektir. Çünkü programın özellikleri bunun ile sınırlı değildir ve bu programı satın aldığınız taktirde 200’e yakın özellikte size tr dedektiflik güvencesi ile sunulacaktır. Bu güvenceye sahip olmak emin olun size çok şey katacak. Çünkü sektörde bu kadar güvenli hizmet sunacak başka yazılım firması bulunmuyor. Ayrıca casus yazılım firmalarının size sunmuş olduğu kalitesiz ve teknik servisi olmayan casus yazılımların en ufak bir arızasında size geri dönüş yapılmamakta. Bu neden ile de bu casus programları kullanmanız için size garanti sunacak ve sektörde uzun süre bulunmuş bir yazılım firmasından satın almanızın size faydası çok büyük olacaktır.

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefon Takip Programı başlıklı makalemizde casus telefon programı, iphone casus telefon programı ve iphone cep takip sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.