Bilgisayardan Telefon Dinleme Programı İndirme

Bilgisayardan telefon dinleme adından da anlaşıldığı gibi akıllı cep telefonlarına yüklenen bir telefon dinleme programı ile cep telefonunda ki tüm aktiviteleri izleyebildiğiniz telefon takip yazılımıdır. Bilgisayardan telefon dinleme işlemi satın almış olduğunuz işletim sistemi için farklı özellikleri içerisinde barındırıyor, android cep telefonları için bilgisayardan telefon dinleme ve iphone İos sürümleri için bilgisayardan telefon dinleme her iki sistemde aslında birbirine benziyor, siteden satın almış olduğunuz cep telefonu takip programını hedef cep telefonuna programı indirme linkinizi girdiğinizde cep telefonu programı indirmeye başlıyor, telefon dinleme programı indir dediğinizde işlem tamamlanmış oluyor telefon dinleme programı indirme ve yükleme süresi toplamda iki dakikayı geçmez.

Programı bir kere cep telefonuna yüklenmesi yeterli olacaktır, geri kalan ayarları ister gizli sms komutları kullanarak gerekse, bilgisayar veya tabletinizden satın alırken oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak bilgisayardan takip programı ayarlarını yapılandırabilirsiniz.

Uzak bilgisayardan yapabileceğiniz ayarlar,

Telefon dinleme özelliği aç veya kapat

Ortam dinleme özelliği of on

Gps takip özelliği için zaman belirleme

Monitör numaranızı belirleme, ( kendi numaranızı tanımlama )

Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.Bu yönetim panelinde görüşme ses kayıtları dinleme, sms, whatsapp takip programı, viber skype gibi uygulamalarda yapılan sohbetleri takip edebilir, gezilen web siteleri, çekilen resimler, rehber kayıtları gibi gelişmiş takip özelliklerini bu panelden takip edebilirsiniz.

Telefon Dinleme Porgramı 2017 Sürüm

GÜNCELLEME :

Bilgisayardan telefon dinleme programı 2017 sürüm ile artık ücretsiz deneme ile karşınızda. spytelefontakip.com sitesinin geliştirmiş olduğu telefon dinleme programı ile artık 2 gün ücretsiz yazılımı indirerek deneme yapabilir, memnun kalmanız durumunda uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Dünya ‘nın En İyi Telefon Dinleme Programı İndir

Şimdilik sadece android cep telefonları için uyumlu olan spy yazılım ileride iphone içinde uyumlu hale getirilecek. Android telefon dinleme programı indirme işlemi artık çok kolay ! cep telefonundan hiç anlamayan bir kişi tarafından bile sadece 2 ila 3 dakika içerinden resimli ve videolu anlatım ile yüklenmektedir.

Çocukların Telefonunu Tam 2 Dakikada Kontrol Etmeye Başlayın

samsun casus telefon dinleme programı ücretsiz denemeÇocuklarınızı takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, bilgisayardan telefon dinleme özelliğine sahip casus telefon yazılımı ile telefon dinleme, ortam dinleme, yer ve konum bulma, whsapp takibi, hatta gizlice kamerayı açmak gibi 200 den fazla özellik ile kullanıma sunulmuştur.

Sizde hemen ücretsiz telefon dinleme programı deneyebilir siniz.

bilgisayardan telefon dinleme programı ile ilgili aramalar

cep telefonu dinleme programı

 programı dinleme cihazları  gsm telefon dinleme

telefon numarası dinleme

gizli dinleme cihazları baz istasyonu dinleme bilgisayardan telefon dinleme programı indir bedava  bilgisayardan telefon dinleme programı

 

Bir önceki yazımız olan StealthGenie Kapalı ve Artık Hizmet Vermiyor başlıklı makalemizde Stealth Genie help, StealthGenie ve StealthGenie kapalı hakkında bilgiler verilmektedir.