İnsanlar artık şehrin vermiş olduğu sıkıntı ile maalesef evlerine yeterli ilgiyi verememektedir ve bu neden ile de hem kadın hem de erkek aldatma girişimi içerisine girebilmektedir. Aslında geçmiş zamanlara baktığımız zaman genellikle erkek aldatır diye bir yargı vardı. Fakat artık bu yargı ortadan kalktı ve bunun yerine her iki cinsin de aldatma aşamaları başladı. Maalesef bayanların dayanamadıkları bu duyguyu bir de erkekler yaşamaya başlayınca onlarında içlerine belli bir korku doğdu istenildiği kadar sorun yaşanırsa yaşansın maalesef önceden çözüm bulunamayan bu durumun artık tek bir çözüm var o da iphone casus program uygulamaları. Bu uygulamaları daha önce hiç duydunuz mu?

Casus program iphone son derece işlevseldir ve kesinlikle işinize yarayacağından emin olabilirsiniz. Fakat yine de bu konu da daha önce hiçbir bilgisi bulunmayan kişilerin bu programı kullanırken tabii ki belli bir problem yaşaması normaldir. İşte istediğiniz gibi bir özelliğe sahip olmanız için size önerilen programın ayrıntılarını detaylı olarak inceleme fırsatını size sunan en iyi casus yazılım programının yazılım firması olan Spy yazılım iphone firmasından casus uygulama hakkında bilgilerinizi alabilirsiniz.

Spy Yazılım i Phone Casus Yazılımı Hakkında Bilmeniz Gereken En Ayrıntılı Bilgiler Ve Daha Önceden Bu Programı Kullanmayan Kişiler İçin Ayrıntılı Bilgiler Nelerdir?

Kişiler teknolojiyi istedikler kadar takip etsinler yine de bazı zamanlar kendilerini bir şekilde ifade edemezler ve sonuç olarak bu teknolojiyi nasıl kullanacakları konusunda endişe duyarlar ki daha önce casus program iphone kullanmayanların tereddütlerini anlamak gerekir. İstediğiniz kadar sorun yaşayın ama bu uygulamanın basitliği sonucunda emin olun endişeleriniz son bulacaktır. Mesela uygulamanın satın alınması ardından size gönderilecek olan video içerisinde sizin için gerekli olan tüm bilgiler bulunmaktadır ama bunu izlemek istemeyenler içinde tabii ki gerekli olan açıklamalar bilinmelidir. iPhone casus telefon programı  içerisinde sunulan yükleme dosyasını eşinizin, çocuğunuzun, sevgilinizin ya da uygulamayı denemek istediğiniz kişinin telefonuna 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde yükleyeceksiniz ve bu sayede de çok basit olan işlem sırasında telefonunuza yükleme yapmış olursunuz. Ancak bir sorun var ki kişinin telefonuna yükleme yaptıktan sonra telefondan kesinlikle programın gizlenmesini seçenekler bölümünden yaparak gizleme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca bu program bazı telefonlarda istendiği gibi gizlenmemiş olabilir. bu taktirde yapmanız gereken tek şey telefonu kapatıp açmanızdır. Bu işlemi yaptıktan sonra telefon casusluğa başlayacaktır. En önemli konulardan bir tanesi de yükleme yapılacak olan e- mail adresini doğru bir şekilde yazmanızdır.

Spy yazılım tarafından geliştirilen ve gerçekten son derece üstün özellikleri bulunan casus program iphone bünyesinde bulundurduğu pek çok özellik sayesinde de size ayrıca büyük rahatlık sunacaktır. Telefon dinleme, ortam dinleme, medya indirme, sosyal ağ şifrelerini öğrenme, sosyal ağlardan gelen ve telefona otomatik gelen mesajları öğrenme gibi daha pek çok özelliği bulunmaktadır. İşte bu özelliklerin tamamı ile birlikte 200’e yakın özellikte bulunduğu zaman emin olun programın sınır tanımadığını hatta sınırları zorladığını göreceksiniz.istediğiniz yerde etkinleştirme imkanına sahip olduğunu bu programdan etkinleştirdiğiniz özelliği hem kayıt altına alıp hem de anında görme imkanına sahipken daha sonradan bakmak adına kayıt altına da alabilirsiniz. Ayrıca sizin için yapılan dinlemelerin hiçbiri asla yok olmaz ve anında telefonunuza  geldiği gibi mail adresinize de giderek sizin için aslında olması gerektiğinden daha güvenli bir kullanım sunar. Mesajları ya da gelen dinlemeleri telefonunuzdan silmiş olsanız bile mailinizde tutuyor olmanız aslında sizin için çok büyük şanstır.

Bir önceki yazımız olan Telefonu Casus Dinleme başlıklı makalemizde casus dinleme programı, casus dinleme yazılımı ve cep telefonu casus dinleme hakkında bilgiler verilmektedir.