casus telefon programı fiyatları

Casus telefon dinleme programı fiyatları

Bu yazımızda sizlere piyasada satılan casus telefon yazılımlarının fiyat farklılıklarını ve kaliteli casus yazılım seçimi hakkında faydalı bilgiler vermeye çalışacağız. Google da casus telefon programı diye arama yaptığımızda, bir çok casus yazılım satan firma diyemeyeceğim çünkü, ( bir çoğunun vergi levhası bile bulunmamaktadır ), site bulunmaktadır ve her sitede değişiklik gösteren casus telefon yazılım fiyatları görülmektedir.

Peki neden bu fiyat farklılıkları ? Casus telefon ve telefon dinleme programı fiyatları ABD casus yazılımları, ÇİN casus telefon yazılımları ve CRACK casus telefon yazılımları olarak üç sınıfa ayrılmaktadır.

1 – Günümüzde en kaliteli casus telefon programı üreten ülke ABD Amerika ‘dır. Fiyatı 1800 ila 2250 tl arasında değişmektedir ve oldukça başarılı sıfır hata ile çalışan casus telefon dinleme programıdır. Dünya ‘nın en kaliteli yazılımıdır.

2 – ÇİN malı casus telefon yazılımı, Çin ‘in ürettiği kopyalanmış ve her Çin malının da olduğu gibi kalitesiz ve kullanıldığında cep telefonunda donmalara ve cep telefonunun çökmesine kadar gidecek hasarlar oluşturabilmektedir, sağlıklı çalışmadığı için kullanıcıya cep telefonu menüsünde programı gösterebilmekte dolayısı ile program yakalanabilir. Fiyatı 800 ila 1250 tl arasında değişmektedir. Bu yazılımı satan siteler backup uzantılı site giriş paneli verirler anlayın ki bu Çin malı yazılımdır 

3 – Crack yapılmış yani çalınmış casus telefon yazılımları, satıcıların farklı yollar kullanarak üzerinde oynadıkları emek sarf edilmeden hazırlanan ve cep telefonunda çok ciddi hasarlar yaratarak garanti kapsamından bile çıkaracak cep telefonu casus yazılımıdır. Kesinlikle tavsiye edilmez.

  • Firmamızın sattığı ürünler kesinlikle ABD ürünüdür ve kontrol paneliniz direk bizim sitemizden giriş yapılır ve trdedektiflik.com sitesinden takibinizi yapabilirsiniz.
  • Siz değerli müşterilerimize para iadesi şartıyla garanti vermekteyiz, bahsedilen özelliklerin her hangi bir tanesi çalışmadığında, paranızı iade ediyoruz.
  • Bir çok müşterimizin, fiyat farklılıkları ile ilgili sorularına yanıt vermeye çalıştık, diğer sitelerden ÇİN malı casus telefon yazılımı satın almak isteyen müşterilerimiz için ise o sitelerden % 30 daha ucuza bu programı vermeyi taahhüt ediyoruz. Benim işimi görür dediğinizde diğer sitelerde 1250 tl ye satılan ÇİN malı casus telefon yazılımını biz 1000 tl ye vereceğiz, paranızı sokağa atmayınız.

Detaylı bilgi ve sorularınız için yazıya yorum yapabilir, iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

casus telefon fiyatları ile ilgili aramalar

Casus telefon fiyatları

casus telefon dinleme fiyatı

casus telefon programı fiyatları

Bir önceki yazımız olan Android Cep Telefon Dinleme Artık Daha Mükemmel başlıklı makalemizde android, android casus program ve android casus telefon yazılımı hakkında bilgiler verilmektedir.