Bir yenisi çıkana kadar Dünya ‘nın en iyi casus telefon programı

SPY PHONE SOFTWARE TÜRKİYE

 Casus telefon spy phone cep telefonu dinleme ve izleme programıdır. Takip etmek ve dinleme yapmak istediğiniz cep telefonuna 5 dakika içerisinde, satın aldığınız programı yükleyerek, cep telefonundan yapılan her aktiviteyi takip etmenizi sağlar. Casus telefon dinleme programı spy phone almış olduğu tüm bilgi ve ses kayıtlarını, satın alma işlemi esnasında kayıt olduğunuz e posta hesabınıza aktarmaya yarar veya isteğe bağlı olarak kendi belirleyeceğiniz bir kullanıcı adı şifre yaratarak panelden tüm bilgileri görebilme imkanı sağlar. Cep telefonu bu bilgileri tamamen gizli olarak gönderdiğinden, kullanıcının kesinlikle haberi olmaz.

Eşiniz, sevgiliniz, çalışanlarınızın veya çocuklarınızın cep telefonuna yükleyeceğiniz casus telefon dinleme programı ile gerçeklerden haberdar olmanızı sağlar.

Yenilenen Spy Phone software  2014 sürüm ile tam bir özel dedektif olarak çalışmaktadır !

Aşağıda kısaca program çalışma özelliklerinden bahsetmeye çalıştık..

Casus telefon dinleme 

Casus telefon dinleme özelliği sayesinde, cep telefonu görüşmelerini ister canlı olarak dinleyin, isterseniz program sizin için kayıt etsin sonra panelinizden dinleyin. Telefon dinleme sayesinde kiminle ne konuşuyor, hangi numarayla konuşuyor bilmek istemez miydiniz.

Casus Ortam dinleme 

Casus ortam dinleme özelliği sayesinde, telefon çevresinde neler oluyor, ister canlı olarak isterseniz periyodik zamanlarda kayıt ederek panelinize ses kaydı göndersin.

Casus arama bildirim

Casus telefon arama bildirim özelliği ile cep telefonuna gelen ve giden aramaları görebilir hatta cep telefonu rehberde numara kayıtlı ise isimini görebilirsiniz.

Cep Telefonu Mesaj Takibi

Casus sms takip özelliği ile cep telefonundan gönderilen ve gelen her sms mesajlarını görebilmenizi sağlar, cep telefonundan mesajları kullanıcı silse de kısa mesaj size çoktan gönderilmiş olacaktır. Size gönderilen sms kopyalarını saklayabilir delil olarak kullanabilirsiniz.

Cep telefonu yer tespit

Cep telefonu yer tespit özelliği ile hedef telefon ne zaman nerede harita üzerinden tespit edebilir ayrıca gün içerisinde nerelere gitmiş görebilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz gerçekten hala iş yerinde mi ? çocuklar gerçekten dershanede mi ? şüphelerinize son verin !

Telefon rehberi takip özelliği  

Casus telefon rehber takip özelliği ile cep telefonu rehberinde kayıtlı olan tüm numaraları sizin yönetici panelinize gönderir, kişi kayıtları cep telefonundan silinse dahi yedeği sizde bulunacaktır.

E posta mail  takip

Cep telefonu e mail takip özelliği sayesinde, cep telefonundan gelen ve gönderilen her e postanın bir kopyası size gönderilecektir.

İnternet takip 

Hedef cep telefonundan girilen internet sitelerinin listesine hesabınıza giriş yaparak ulaşabilirsiniz, böylece çocukların ve sevdiklerinizin zararlı içeriklerdeki web sitelerine girip girmediğini kontrol edebilirsiniz.

Cep telefonu media takip

Bu kadarına pes dedirtecek yeni bir özellik ise cep telefonundan çekilen resimlerin, bir kopyasının size gönderilmesidir. Hedef telefonla çekilen resim cep telefonundan silinse dahi panelinize çoktan gönderilmiştir. Buna iş işten çoktan geçti denir !

Bitmedi isterseniz cep telefonu çevresinde gizlice resim ve video kaydı alarak giriş panelinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Birbirinden eşsiz telefon takip özelliği ile casus telefon yazılımı 1 yıl boyunca başka telefonlara aktarım hakkı bulunmaktadır.

Casus yazılım yeni özellikler eklendikçe, ücretsiz olarak güncelleme sağlanacaktır ve yukarıda bahsi geçen her hangi bir özellik çalışmazsa PARANIZI İADE EDİYORUZ !

Artık şüphelerle yaşamaya son verin ! Eşiniz veya sevgiliniz, cep telefonunu saklayacak yer bulamıyor, telaşla gizli görüşmeler yapıyor !

Çocuklarınız, gerçekten okulda mı ? veya görüşmesine izin verilmeyen arkadaşlarla mı görüşüyor ? arkadaş çevresi nasıl ? çalışan bir velisiniz ve nasıl takip edeceksiniz ?

iş ortağınız veya çalışanlarınıza ne kadar güveniniz var ? sizden gizli ticaret yapıyorlar mı ? veya sizi kandırıyorlar mı ?

Bu saymış olduğumuz sebepler hepimizin başına gelmiştir veya gelecektir, geç alınan önlem, zarar getirir unutmayalım ! eğer spy phone kullanıyorsanız gerçekler hep gözünüzün önünde olacaktır…

Hedef telefon uyumlu mu ? uyumlu telefon listesi sayfamızdan bakabilirsiniz, cep telefonu uyumlu modeller arasında görünmüyorsa müşteri hizmetleri yetkilimizle 0216 441 28 27  irtibata geçmeye çekinmeyiniz.

 

Bir Cevap Yazın