Bu gün google da ‘’casus telefon programı’’ diye bir arama yaptığımızda, karşımıza binlerce sonuç çıkıyor ve her ticarette olduğu gibi oradan alma benden al, onun programı Çin benim programım Türk vesaire…

Emek harcanarak bir araya getirilen başarılı hiçbir şeyin değeri veya  fiyatı küçük olamaz !

Piyasada gördüğümüz kadarı ile casus yazılım satışı yapan 3 firmadan başka güvenilir, programın arkasında duracak, söyledikleri gibi çalışmayan bir özellik olduğunda paranızı iade edecek bir firma yoktur. Bizler 8 yıldır aynı adresimizde sizlerin güvenliği için hizmet vermekteyiz. Bu fiyatı düşük yazılımları sitemize koyup satamayız, sizler çok özel sorunlarınıza çare ararken biz sizin bu özel durumunuzu istismar edemeyiz !

Casus telefon programı fiyatı iyi bir casus telefon yazılımı için fiyatları 1400 tl ila 1800 tl arasında  özellik ve yapısına göre değişmektedir. Şu anda piyasayı ele geçirmiş olan bir takıp yurtdışı siteleri bizim ülkemizde çöp tabir ettiğimiz telefon dinleme programlarını satmakta ve fiyatları oldukça makul 150 usd 200 usd gibi fiyatlara casus yazılım satıyorlar, alıp kullananlar fiyatı ucuz bulduklarından alıyorlar gel gelelim program özellikleri çalışmıyor, para iade dediler nasıl olsa diyorsunuz fakat karşınızda telefona çıkıp size hesap verecek bir Türk yok olan telefonları zaten yurt dışı telefonlar olduğundan Yurttaşlarımız tamamen dolandırılıyorlar, bu makaleyi yazarak sizleri biraz olsun aydınlatabildiysek ne mutlu bize bu yurtdışı sitelerden fiyatı ne olursa olsun cep telefonu programı almayın, Dünya üzerinde satışı yapılan Tüm casus programları bizzat kendimiz yüklemiş ve denemiş bulunmaktayız ! kesinlikle bu uyarıyı kulaktan dolma olarak yapmıyoruz.

Casus telefon programı fiyatları

Türkiye ‘den alacağınız telefon dinleme programları için bizi tercih etmek zorunda değilsiniz ! fakat bu casus programları satın almadan önce en azından, kişilerin iletişim bilgilerini kontrol edin, sadece cep telefonundan ibaret, sabit hattı olmayan sitelerden alış veriş yapmayın. Kaç yıldır bu işi yaptıklarını, sorgulayın ! gerekirse ofislerine giderek telefon dinleme programını ve özelliklerini çalışma sistemini görün test edin ve o şekilde satın alın…

Bu yazımıza sitemize kayıt olarak yorum yapabilir, soru sorabilirsiniz ! sorularınıza en kısa sürede yanıt verilecektir.

Saygılarımızla…

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu nasıl dinlerim başlıklı makalemizde cep telefonu, cep telefonu nasıl dinlerim ve dinleme telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.