cep telefon dinleme

Casus telefon yazılımı

Casus yazılımlar adı ne kadara bed görünüyor olsa da cep telefonu takip etmenin en kolay yolu casus yazılımdır. Takip gerektiren hayatımızda ki her şey olabilir, kimi zaman bizi çıkmaza sokan iş ortağımız, çalışan personelimiz veya pazarlamacımız, bazen eşimizin neler yaptığını ve aile ilişkilerini merak, çocuklar ve sokaktaki arkadaş çevresi üzerinde bilgi sahibi olabilmek için casus telefon yazılımı ile cep telefonu dinleme yapma gereksimi duyabiliriz.

Bu doğal istek herkesin aklından geçmektedir, fakat bu telefon dinleme nasıl oluyor ? cep telefonu nasıl dinlerim ? gibi bir çok google araması olduğunu görmekteyiz. Bu makaleyi okuduktan sonra artık bu sorulara cevap bulmuş olacaksınız;

Casus telefon yazılımı yükleme

Öncelikle cep telefonu dinleme programı takip etmek istenilen kişinin cep telefonuna yüklenmek zorundadır, casus yazılım hiçbir şekilde cep telefonuna uzaktan bir resim dosyası veya sms gönderilerek yüklenemez, casus telefon dinleme programı hedef telefona fiziksel olarak elle yükleme yapılmak zorundadır, yükleme işlemi için satın alma aşamasında cep telefonu marka modeline göre resimli ve Türkçe pdf şeklinde uygulamalı olarak gösterilen kullanım kılavuzuna sahip olacaksınız, bu kılavuz ile teknoloji bilgisi sıfır olan bir kimse bile casus yazılımı sadece 1 dakika içerisinde cep telefonuna yükleyebilir.

Cep telefonuna yüklenen casus program kesinlikle cep telefonu menüsünde veya indirilen klasöründe görünmez, yükleme işlemi tamamlandığında zaten indir klasörünü temizlemeniz gerekir, hatta casus programı indirdiğiniz linkin de görünmesini istemiyorsanız tarayıcınızın web geçmişini de silmenizi tavsiye ederiz.

Telefon dinleme programı yönetim

Evet hedef cep telefonuna casus yazılımı yüklediniz, artık cep telefonu ile işiniz kalmadı geri kalan tüm ayarları kullanım kılavuzunuzda bulunan, uzaktan sms yönetim kodları ile yapabilirsiniz. Bu kodlar android ve iphone cep telefonları için farklılık göstermektedir, bu sms komutları ile dinleme yapabilmek için numaranızı tanımlama veya bazı özellikleri uzaktan açıp kapatmanıza yarar, bu gönderilen sms komutları cep telefonuna ulaştırılmaz sadece komut olarak algıladığından cep telefonun mesaj kutusu veya gelen kutusunda görünmez.

Örnek numara tanımlama : <*#10><Activation Code><+90numara><D> bu şekildedir. aktivasyon kodu satın alma işlemi sonrasında size mail ile bildirilir.

Casus yazılım özellikleri

Casus yazılım ortam dinleme Casus program yüklenen cep telefonu artık nerede olursa olsun içerinde bir sim kart varsa yukarıdaki sms komutları ile tanımladığınız numaradan arama yaptığınızda cep telefonu çevresinde olup bitenleri dinleyebilirsiniz.

Casus yazılım telefon dinleme için gerekli ayarların yapıldığı casus telefona gelen ve giden her aramada size kısa mesaj ile arayan bilgisini gizlice ulaştırır, bu sms i aldığınız anda yapmanız gereken casus telefonu aramak ve bu konuşmaya katılmak olacaktır, konuşmacılar üçüncü bir kişinin hatta olduğunun farkına varması imkansızdır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz telefon ve ortam dinleme özelliği için sadece arama yapmak gerekir geri kalan özellikleri satın alma işlemi sırasında belirttiğiniz kullanıcı adı ve şifreniz ile size ait cep telefonu yönetim ve takip paneline giriş yapmanız yeterli olacak.

  • Panelden gelen ve giden arama kayıtları, hangi numara aramış veya aranmış kaç dakika görüşme yapılmış saat tarih ve rehberde kayıtlı isim ile birlikte detayları görebilirsiniz.
  • Cep telefonundan giriş yapılan email, facebook, instagram gibi uygulamaların şifrelerini görün.
  • Yapılan video aramalarını ve detaylarını görün
  • Gelen ve giden kısa mesaj sms leri buradan takip edin
  • Sosyal sohbet uygulamaları ( Whatsapp – viber – skype – Line – Wechat – Snapchat – yahoo messenger ) gibi tüm sohbetleri görün.
  • Medya takip özelliği ile cep telefonunda çekilen geçmişteki resimleri ve casus yazılım yüklendikten sonra çekilen resim ve videoları buradan görebilirsiniz.
  • Cep telefonu yer tespit özelliği ile ister anlık olarak cep telefonu nerede harita üzerinden görün ve geçmiş konumlarını detaylı olarak görün.
  • Canlı ortam dinleme yanı sıra bir sms komutu göndererek cep telefonu çevresini ses kayıt edin ve panelden dinleyin.

ve daha sayamayacağımız kadar özellik sadece ve sadece trdedektiflik.com ve bayilerinin sitesinde… yazılım satın alma ve özellikler sayfası casus telefon fiyatı iphone casus telefon programı 

casus telefon ile ilgili aramalar : bedava casus telefon yazılımı – casus telefon fiyatları – casus böcek – casus telefon dinleme programı indir – casus telefon programı indir – casus telefon modelleri – casus telefon yazılımı – ucuz casus telefon

 

Bir önceki yazımız olan İphone cep telefon dinleme başlıklı makalemizde iphone, iphone cep telefon dinleme ve iphone dinleme programı hakkında bilgiler verilmektedir.