Casus telefon yazılımı ile görüşmeleri kayıt etme

Casus telefon yazılımı ile görüşmeleri kayıt etmek mümkündür, spy yazılım cep telefonu takip programı özelliklerinden en önemlisi görüşmeleri kayıt etmesidir. Casus yazılım yüklenen cep telefonu, gelen veya giden tüm aramaları otomatik olarak kayıt edebilir, bu kayıt işlemini tamamen arka planda yaptığından, cep telefonu kullanıcısı görüşmenin kayıt edildiğini fark edemez, casus telefon yazılımı tamamen gizli olarak yaptığı görüşme kayıtlarını ses dosyası olarak sitemizden satın aldığınız esnada oluşturduğunuz yönetim paneline gönderir ve bu görüşmeleri burada depolar. Siz bu kayıtları istediğiniz zaman panelden giriş yaparak görüşme kayıtlarını dinleme yapabilirsiniz.

Casus telefon yazılımı görüşme kaydı özelliği ile çocuğunuzun, eşinizin cep telefonuna yükleyerek onun merak ettiğiniz telefon görüşme kayıtlarını dinleme yapabilirsiniz, gün boyu hangi numara ile ne zaman ne konuşmuş görüşmeler kayıt olur ve siz ister cep telefonu ister pc den, panele giriş yapın ve görüşmelerini dinleyin. Spy casus yazılım benzersiz özellikleri sayesinde soru işaretlerine son verebilirsiniz. Casus yazılım tam özellikleri sayfamızdan, bir birinden mükemmel diğer özellikleri görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu dinleme yöntemleri neden casus telefon başlıklı makalemizde casus telefon programları, cep telefonu çocuk takip ve cep telefonu dinleme yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.