DİKKAT!
Sitemiz yenilendi !

Birbirinden farklı ürünler ve KAMPANYALAR

için ANASAYFA ziyaret etmenizi

öneririz.

TR DEDEKTİF CASUS TELEFON DİNLEME UZMANI  
Ana Sayfa Sipariş Soru Cevap İletişim Yasal Uyarı
Casus Telefonlar Bilgisayar Takip Araç Takip Dinleme Cihazları Uyumlu Telefon Listesi Sık Sorulan Sorular Sipariş Ver Ödeme Bildir
 

TR Dedektiflik Takip ve Araştırma Hizmetleri
 

 

CASUS KALEM KAMERA

CASUS TELEFON

 

 

 

 

CASUS TELEFON Nedir

Casus telefon dinleme yazılımı teknolojisi olarak bu sayfamızda sizlere Dünya 'daki tüm casus yazılımları tanıtmaya çalışacağız. Casus telefon dinleme yazılımları 2006 yılında symbian cep telefonları için ABD tarafından üretimine başlanmış ve 2007 yılında Türkiye 'de satışa başlanmıştır, TR Dedektiflik 2007 yılından bu yana casus telefon dinleme sektöründe öncü  ve rakipsiz olarak ilk ve tek başına spy phone casus yazılım Türkiye bayisidir.

Casus Telefon Dinleme Yazılımları ilk çıktığında telefon görüşmelerini canlı dinleme yani hedef telefon aranılarak dinleme yapılabilmekteydi sitemizde hala eski sürüm cep telefonları için iphone casus telefon yazılımı satılmaktadır. Bu yazılım 2006 ve 2007 model nokia n73, nokia n95, nokia e65, e66 vb. gibi eski telefonlarda çalışmaktaydı. Her ne kadar kötü çalışsa da başka bir alternatif olmadığından bu casus telefon dinleme yazılımı tercih sebebi oluyordu. Canlı dinleme yapıldığından, hedef telefon her arandığında şebeke size tarifenize göre bir fatura çıkarıyordu ki, 2006 yılında bilirsiniz faturalar zaten çok geliyordu.

Casus telefon ortam dinleme, hedef telefon arandığında ortam dinleme gerçekleşiyordu, casus mesaj takip özelliği hedef telefondan her sms için kontör düşmesine sebep oluyorken bu durum faturalı hatlarda faturaya yansıyordu. Casus telefon arama kayıtları sms ile bildirildiğinden hedef telefona her arama geldiğinde 1 sms tarifesine yansıyordu bu da gün içerisinde gelen 50 ara 50 sms ücreti demek oluyor du.

Casus yer tespit özelliği yeni sürüm casus telefon dinleme yazılımı gibi GPS ile değil telefonun şebekeyi aldığı baz istasyonu bilgisi veriliyordu buda yanıltıcıdır yani İstanbul Beyoğlu 'nda bulunan birisi şebekeyi Kadıköy den alabilir demek oluyor ki yer tespiti sağlıklı değildi.

Casus telefon dinleme fiyatları  2008 de biraz daha gelişime uğrayarak, casus cep telefonunda ki donmalar, kapanıp açılma gibi sorunları düzelten bir üst version çıkarıldı.

CASUS TELEFON YAZILIMI ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR :

Bu arada kötü niyetli insanların bu casus programlara para ödememek için crack yapma yani casus programı kırma gibi girişimlerinden piyasayı şu zamanda da olduğu gibi lisansı olmayan casus telefon dinleme programları sardı. Bu dolandırıcılara dikkat etmeniz gerekmektedir. Casus telefon dinleme yazılımları çok özel bilgilere ulaşmak için mesela eşinizin takibi veya çocuğunuzun takibi casus programı telefona yüklediniz, casus telefonu kullanan kişi arama yapmaya kalktığında cep telefonu ekranının donmuş olduğunu gördü veya program cep telefonu menüsünde göründü, işte buna kaş yapayım derken göz çıkarmak denilir. Siz eşinize güvenmediğiniz için, aldattığını düşündüğünüz için siz casus telefon dinleme yazılımını yükleyip şüphelerinizden kurtulmak isterken, bir daha telafisi olmayacak bir güven kaybını da siz yaşatmış olacaksınız veya şüphelerinizle yaşamaya devam edeceksiniz oysa ki casus telefon yazılımı alırken seçiminizi denenmiş eski bir firma ile yerinde deneyerek almış olsaydınız bu sorunu yaşamayacaktınız. Piyasadan casus telefon yazılımı almadan mutlaka bizimle iletişime geçiniz bizden casus telefon olmanız gerekmiyor, bilgi vermek için ücret istemiyoruz... 7 yıllık ticari geçmişimizde bir çok müşterimizin mağdur edildiğini görerek ve yaşayarak siz değerli müşterilerimize hak ettikleri kaliteyi sunmak için bizler buradayız.

CASUS TELEFON DİNLEME YAZILIMI FAYDALARI :

ÇOCUKLAR İÇİN CASUS TELEFON : Bir çok aile çocuklarının takibi için bu yola başvurmaktadır, en etkili yöntem casus telefon dinleme yazılımıdır. Okula giden çocuğunuzun bütün gün peşinde koşup nerede kiminle ne yapıyor ? kötü arkadaş çevresi var mı ? kötü alışkanlıkları var mı ? okula gitmek yerine arkadaşlarına uyup okulumu kırdı ? tabii ki her anne babanın olduğu gibi sizlerde bu endişe içerisindesiniz. Çocuklarımız değerlidir, bu gün bir özel dedektif tutmaya karar verseniz araştırma hizmeti 1 haftalığına size maliyeti 4 ile 5 bin TL arasında fark edecektir. Özel dedektiflerin çalışma alanları sınırlıdır özel dedektif özel mülke veya okullara giremez dolayısıyla her olup biteni izleyemez. Casus telefon dinleme programı ile özel dedektif tutmak zorunda kalmazsınız, çünkü özel dedektif çocuğunuzun cep telefonu içindedir, casus cep telefonu ile arkadaşlarıyla yaptığı görüşmeleri dinler, arkadaşlarıyla ve fikirleriyle ilgili bilgi sahibi olursunuz, casus telefon ortam dinleme özelliği sayesinde, çevresindeki insanlarla ilişkilerini dinleyebilirsiniz. Okula gitti mi ? gerçekten arkadaşıyla ders mi çalışıyor ?  ortam dinleme, telefon dinleme ve yer tespit özelliğiyle aklınızda ki bu soru işaretlerine son verirken, çocuğunuzla ilgili endişelerinizden de kurtulmuş olur, çocuğuna güvenebilir veya aksi giden şeyler varsa önlemini alarak yavrularınızı kötülüklerden korumuş olursunuz.

EŞLER İÇİN CASUS TELEFON: Günümüzde bir çok aile aldatıldığı şüphesiyle veya gerçeğiyle yüz yüze gelerek boşanmaya kadar giden bir çok konu hasıl olmuştur. Casus telefon dinleme programları, bu gibi durumlar yaşayan aileler için en iyi yöntemdir, bir çok çift bu konuda bir birlerine olan güven, sadakat gibi hassas bu konuda tekrar güven kazanmak amaçlı, birbirlerinin cep telefonuna casus telefon dinleme yazılımını anlaşmalı olarak yüklemektedir.

Tabi ki, bunu birbirinden habersiz cep telefonlarına yükleyen eşler de bulunmaktadır. Casus yazılım ile takip edilen eş, kiminle görüşüyor, gerçekten toplantıda mı, ortam da neler oluyor, cep telefonunda kimlerin resimleri var ? rehberde kayıtlı olan Ahmet gerçekten Ahmet mi ? kiminle mesajlaşıyor ? cep telefonunda neden kilit var ? eve girince neden telefonu kapatıyor ?  zihninizi yoran bir çok soru işaretinden sadece bir kaç tanesi; bu demek olmuyor ki eşiniz sizi aldatıyor, casus yazılım size bu konuda soru işaretlerinin doğruluğu veya yersiz olan bir düşünce olup olmadığını ortaya çıkararak, eşinizle aranızda ki yerli yersiz şüpheleri ortadan kaldırmanıza yarayan sistem ile huzur bulmanızı sağlıyor.

PERSONEL İÇİN CASUS TELEFON :

 

 

 

 

 

 

 

 

CASUS TELEFON ORTAM DİNLEME YAZILIMI

Casus telefon ortam dinleme yazılımı uyumlu marka model telefonlara yüklenen casus telefon programıdır. Dinlemek istediğiniz cep telefonunun İMEİ numarasını bilmek zorundasınız ( imei numarası öğrenmek için) cep telefonundan *#06# yaptığınızda seri no : karşınıza çıkacaktır. Casus telefon ortam dinleme yazılımını takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna bluetooth veya usb kablosu ile 30 sn gibi kısa bir sürede telefona yükleyerek kendi telefonunuzdan istediğiniz zaman ortam dinleme yapabilirsiniz. Kişi dünyanın neresinde olursa olsun, telefonuna hangi sim kartı takarsa taksın, bulunduğu ortamdaki konuşmaları dinlemenize yarayan casus telefon yazılımı. Kullanım şekli çok basittir ve kişi dinlendiğinin kesinlikle farkına varmaz.                                                         

Kullanım Şekli : Casus telefon ortam dinleme yazılımı sitemizdeki diğer casus yazılımlarda olduğu gibi uyumlu marka model telefonlara yüklenen symbian sertifikalı yazılımdır. Casus telefon sizin tanımlanmış olan (kendi numaranız) ile arandığında telefonun ekranında bir belirti olmadan ve casus telefon zil sesi titreşim vs. olmadan mikrofon açılır ve casus telefonun bulunduğu ortamdaki tüm konuşmaları dinleyebilirsiniz. Kişi sim kartını değiştirse bile kaçış yoktur. Sim değiştiği anda yeni takılan sim kartın numarasını size gizlice bildirmektedir.

 Lütfen yazılımlarımızın çalışma sistemini uygulamalı olarak görmek için bizlerle iletişim kurmaya çekinmeyiniz. Anadolu yakası için müşteri temsilcilerimiz ayağınıza kadar gelip çalışma sistemini tanıtacaktır.

 

 

   

 

7/24 Sipariş Verebileceğiniz Numaralarımız.

En Çok Satılan Casus Telefonlar
Önbilgi : Casus telefon programları "Yüklediğiniz" cep telefonu  ile sizin cep telefonunuz arasında ki irtibatı sağlamak içindir. Programın yülendiği cep telefonunu dinlemek istediğiniz kişinin kullanması gerekmektedir. Yüklediğiniz telefondaki tüm görüşmeleri gizlice dinleyebilir, telefonun bulunduğu ortamı dinleyebilir, mesaj kopyalarını alır, arama kayıtlarını öğrenebilirsiniz.

Casus telefon programları, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için üretilmiştir, bu programları tehdit, şantaj amaçlı kullanmak ve özel yaşamın ihlali gibi davranışlar suçtur, bunu kesinlikle tavsiye etmeyiz. Sitemizde satışı yapılan tüm dinleme ve takip cihazları için bu uyarı geçerlidir... Firmamız kötü niyetle kullanılan hiç bir üründen mesul değildir.Çok özel anlık İskonto ve Taksitli ödeme şartlarından yararlanabilirsiniz. Ürünlere Maliyet Fiyatı ile sahip olabilmek için çok özel indirimlerimizi kaçırmayın. Bu fırsat kampanyası için web sitelerimizi sık sık ziyaret ediniz. TR Dedektiflik 'in benzersiz ürünlerine, "Siteye Özel Fiyat"lar kampanyası ile sahip olabilirsiniz.

CASUS KALEM KAMERA


 
   Telefon Dinleme ve Dinleme Cihazı Casus Telefon Programı  Dedektif, Özel Dedektif Dedektiflik  Telefon Dinleme  Telekulak ile ilgili herşey TR Dedektif