Spy yazılım ile facebook mesajlarını takip edebildiğinizi biliyormusunuz ?

2014 ileri sürüm cep telefonu takip programı ile facebook takip

Casus yazılımlarımızın saymakla bitmeyen bir özelliği ise facebook takiptir, bu özellik sayesinde facebook ta yapılan sohbetleri görebilir, hangi saat ve tarihte yazıldığını görebilir, gönderilen veya gelen resimler, ses dosyaları ve çıkartmaları görebilirsiniz.

Android veya iphone cep telefonlarına, aynı zamanda ipad ve android tüm tabletlere bu yazılımı yüklemeniz yeterli olacaktır, yükleme işlemi 1 dakika sürer birbirinden gelişmiş casus takip özelliklerine bir arada sahip olacağınız program ile size özel yönetici panelinden tüm takip edilen uygulamaları görebilirsiniz.

Neden facebook takip etmem gerekir ?

Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan sosyal medya küçümsenmeyecek kadar, çocuklarımızı etkisi altına almış bulunmakta. Facebook ta hiç tanımadığı bir insan tarafından, taciz edilebilir veya kötü bir arkadaş çevresi edinebilir, bizlerin görevi onları kötülüklerden korumaktır.

Çalışanlarınız mesai saatinde facebook ta mesai dolduruyor olabilir, veya eşiniz cep telefonu elinde facebook ta uzaktaki akrabalarıyla mı görüşüyor yoksa bunun farklı bir sebebi mi var tüm soru işaretlerine facebook takip programı ile son verin.

Spy yazılımın eşi benzeri olmayan özelliklerinden biri olan facebook takip özelliği, bu programı cep telefonu veya tabletlere kurmanız sadece 1 dakikanızı alır. 

facebook takip, facebok mesajları görmek, facebook casus program facebook messenger takip

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu aramalarını dinleme ve ses kayıt etme başlıklı makalemizde casus yazılım, cep telefonu dinleme ve telefon dinleme hakkında bilgiler verilmektedir.