Casus telefon SMS takip özelliği

Sms yani kısa mesajları takip edebileceğinizi ve bu mesajlar cep telefonundan silinse bile silinen mesajları görebileceğinizi biliyor musunuz  ?

Günümüzde her çocuğun elinde cep telefonu bulunmaktadır ve sürekli cep telefonlarına sms paketleri yükleyerek, çok fazla sayıda sms gönderirler. Bu sms kısa mesajlar çoğu zaman masum olsada kötü bir arkadaş tarafından yazılıyorsa bazen amacının dışına çıkmaktadır, casus telefon yazılımları sayesinde merak ettiğiniz sms mesajlarını takip edebilirsiniz.

Bu sadece çocuklarla sınırlı değildir, şüphe duyduğunuz eşiniz, sevgiliniz mi var ? bu casus cep telefonu sms takip programını onların cep telefonlarına yükleyerek, gizlice bu sms leri görebilirsiniz.

Şüphe ettiğiniz kişi sürekli cep telefonunu, saklıyor, göz önünde bulundurmaktan kaçınıyorsa veya sms sesi kısık ise bu şüphelerin meydana çıkması olasıdır, o nun cep telefonuna 1 dakikada yükleyeceğiniz bir casus yazılım ile cep telefonuna gelen sms leri silse dahi çoktan sizin yönetici paneline bir kopya alacaksınız.

Casus telefon özellikleri ve satın alma sayfasından tüm casus program özelliklerini görebilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

Casus program uyumlu cep telefonları için ana sayfayı ziyaret ediniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan iphone ios 7.1.2 sürüm jailbreak pangu videolu anlatım başlıklı makalemizde cydia, ios 7.1.2 ve iOS 7.1.2 Jailbreak yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.