Yoğun iş temponuz nedeni ile artık aileniz ile yeterince ilgilenemiyor ve onların yanlarında olmadığınız zaman ne yaptıklarını da merak mı ediyorsunuz? O halde sizin için tüm bu merakınıza son verecek telefon yazılımı muhteşem olurdu. Peki, istediğiniz bu yazılıma gerçekten sahip olabilme imkanına sahip misiniz? Tabii ki de istediğiniz bu yazılıma sahip olma imkanınız bulunuyor. Ancak istediğiniz özelliklerin ne olduğunu casus telefon yazılımı indirmeden önce mutlaka seçmelisiniz.

Sizin için telefon dinleme yazılımından beklenenler nelerdir? Nasıl bir özelliği sahip olursa casus yazılım indirirsiniz? Bu ve bunun gibi daha pek çok ayrıntılı sorunuzun cevabını almanız sizin için oldukça büyük öneme sahiptir. Ancak yine de yazılım hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenmeden satın alma işleminizi gerçekleştirmemeniz önerilir. Çünkü yazılımın sizin için sunmuş olduğu özelliklerin tamamı önemlidir. Ayrıca her yazılım firması kendine has özellikleri ile sizi bünyesinde barındırmaktadır. Mesela Spy yazılım tarafından size sunulan özellikleri başka bir yazılım firmasında bulma imkanına sahip değilsiniz. Bu neden ile de bu yazılım firmasında gördüğünüz özellikler ile kıyaslamalar yaparsanız er ya da geç doğru casus telefon yazılımı indireceksiniz. Ancak ilk önce yazılımın size sunmuş olduğu özellikler nelerdir bunlara bir göz atın ve kendiniz görün.

Spy yazılım telefon yazılımı ile size ne gibi özellikler sunuyor?

Casus yazılım programı tarafında özel bir şekilde hazırlanmış olan programın özellikleri arasında yer alan birkaç özellik programın öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır ve bu özellikler sayesinde kişilerin gerçekten istedikleri programa ulaştıkları da görülmektedir. Sunulan sadece birkaç özellik bile kişileri tatmin etmeye yeterken özelliklerin tamamını okuduğunuz zaman sizin için tanınan ayrıcalıkları görmüş olacaksınız ve bu sayede de size özel davranan yazılım firmasına yönelim göstereceksiniz.

Telefona yazılım indirme işleminiz ile size sunulacak olan ilk özellik telefon dinleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde içerisinde bulunduğu telefona gelen ve giden çağrıları anında size yönelterek dinleme yapmak isteyip istemediğinizi soran program sayesinde dinlemek istediğiniz aramalara katılma imkanına sahip olacaksınız. İkinci olarak en çok tercih edilen özellikler arasında yer alan ortam dinleme özelliği ise telefon ister kişinin cebinde isterse masanın üzerinde olsun fark etmez. Kendi telefonunuzdan göndermiş olduğunuz sadece tek bir komut sayesinde ortam size açık bir hale gelecek ve bu sayede de çevrede bulunan konuşmaları dinleme imkanına sahip olacaksınız. İstediğiniz özellikleri seçerek sahip olacağınız bu casus programın üçüncü olarak en çok tercih edilen özelliğinin ise GPRS özelliği olduğu görülmektedir. Bu özellik sayesinde hareket halinde olan kişinin yol güzergahı size sunulmaktadır. Bu güzergah dahilinde size sunulacak olan haritadan baktığınız kişi size gerçekten gideceği noktayı doğru mu söyledi gibi pek çok ayrıntılı soru aklınızdan bir anda silinecek ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Tüm bu casus özelliklere sahip olmanız ve ekstra özellikler almanız için size sunulan pek çok paket bulunmaktadır. Bu paketler arasından istediğiniz özelliği seçerek muhteşem özelliklere sahip programlara ekonomik bir şekilde sahip olacaksınız. Üstelik program bozulduğu ya da arızalandığı zaman ben şimdi ne yapacağım sorusu da aklınızdan silinecek. Çünkü yazılım firması çıkan bir sorun karşısında sizin daha fark etmenize bile imkan vermeden yazılımdaki hatayı fark edip düzeltecek ve telefonunuza küçük bir özür mesajı gönderecektir. İstediğiniz ayrıcalıkları dünyası sizi kendine benimsettiren bir telefon mu yoksa size sürekli soru işaretleri bırakan bir yazılım firması mı bunu belirlemenizde fayda var.

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu dinleme sistemleri başlıklı makalemizde cep dinleme sistemleri, cep telefonu dinleme sistemi ve telefon dinleme sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.