aldatma ve casus yazılımlar yakalama

ALDATMAYA KARŞI CASUS YAZILIMLAR

– Aldatıldığından şüphe duyan eşler

– Çocuklarının her yaptığını takip etmek isteyen aileler

– iş ortakları ve çalışanlarını takip etmek isteyen patronlar

İşte ATV haber bülteninde casus yazılımlarımız ve test edilmesi izleyiniz.

Günümüz teknolojisi gün geçtikçe çağ atlıyor bazı insanlar için akıllı teknoloji çözümleri hayat kurtarırken, aldatan eşler ve bazı kişiler için bu teknolojik imkanlar korkulu rüya olabiliyor.

Peki nedir bu teknoloji nimetleri ? sizlere casus telefon yazılımları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

günümüzde yaygın olarak kullanılan casus yazılımlar ve telefon dinleme programları, her ne kadar yasallığı tartışılsa da, aileler için, bulunamaz bir nimettir ! neden mi ? casus cep telefon yazılımları ile çocuğunun okulda olup olmadığını, kursa gidip gitmediği, arkadaş çevresini veya kötü alışkanlıklarını takip etmek için bire bir ebeveyn çözümüdür. Aileler çocuklarının cep telefonlarına, 5 dakika içerisinde kuracakları casus yazılım ile cep telefonundan yapılan her konuşmayı dinleyebildiği gibi, cep telefonu çevresinde olup bitenleri de dinleyebiliyor.

Casus yazılımların özellikleri sadece telefon ve ortam dinleme ile bitmiyor ! casus telefon yazılımları ile cep telefonundan gönderilen sms, whatsapp, facebook gibi bir çok uygulamada takip edilebiliyor. Casus yazılımların bir başka gelişmiş özelliği ise cep telefonunu istedikleri zaman nerede olduğunu tüm detaylarıyla yanılma payı olmaksızın görebilmeleridir, saymakla bitmeyen casus yazılım özelliklerine bir de canlı resim ve  video çekme özelliği eklendi, özellik sayesinde cep telefonu ayarlanan her hangi bir zaman aralığında sizin için gizlice bir çekim yaparak, size gönderiyor, bu sayede cep telefonu ortamından canlı resim ve video kaydı alarak telefon çevresinde neler olup bittiğini görmenize imkan veriyor. Dolayısı ile casus yazılımlar çocuklarını korumak isteyen her aile için göz kulak oluyor ve onların güvenliğini sağlıyor, artık nerde ? kiminle ? nerede kaldı bu çocuk gibi soru işaretlerine son verebilirsiniz.

Unutmayın geç alınan tedbir tedbir değildir !

Bir çok eş tarafından da kullanılan casus yazılımlar, aldatan eşler için korkulu rüya ! bir çok cep telefonu ile uyumlu çalışan casus telefon dinleme yazılımları iPhone, Samsung, Blacaberry, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, LG, HTC gibi bir çok cep telefonunda yukarıda saymış olduğumuz her özellik ve dinleme yöntemleri kullanılmaktadır.

Marka ve modele göre aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Android Casus Telefon Yazılımı ve özellikleri

Htc Casus Telefon Yazılımı ve özellikler

iPhone Casus telefon Yazılımı ve program özellikleri

Nokia Casus Telefon Programı özellikleri

Samsung Casus telefon Yazılımı özellikleri

casus yazılımlar ile ilgili aramalar

casus yazılımlar indir

casus yazılımlar nelerdir

casus yazılımlar nasıl temizlenir

casus telefon dinleme programı

casus programlar

telefon takip programı

Cep telefonu takip yazılımları ile ilgili 7/24 müşteri destek hattımızı arayabilir, aklınıza takılan soru işaretlerini sorabilir ve İstanbul Maltepe ofisimizde ücretsiz test ederek satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İphone iOS 7 için Untethered Jailbreak Çıktı başlıklı makalemizde ios, ios 7 ve iOS Jailbreak hakkında bilgiler verilmektedir.