Cep Telefon Programları

Şuan herkesin elinde en az bir telefon bulunduğu kesin. En az bir diyoruz çünkü bazı kişiler bu telefon olayını çılgınlık haline getirerek 2, 3 ya da 4 adet telefon kullanabiliyorlar. İşte bu tür kişilerin hangi telefon ile ne yaptı, kimin numarası hangi telefonunda kayıtlı diye düşünmenize gerek bile yok. Çünkü bu kadar fazla telefona ait olan kişilerin açıklama sırasında sizi pek aydınlatamayacağından emin olabilirsiniz. İki adet telefonu olan kişilerin yine bir açıklama şansına sahip olabileceği açıktır. Çünkü birinci telefonu ailesi ile kullandığı ikinci telefonu da iş ortamında kullandığı telefon olabilir. ancak bu durum yine de onu şüpheli profilinden çıkartmaya yetecek adımı size göstermiş olduğu anlamına gelmiyor.

Telefon Programları

Birden fazla telefon kullanan bir eşe sahipseniz ve iş telefonu kulağından bir an olsun düşmüyor ise sizde zaten uyarı lambaları sinyal vermeye başlamış demektir. Hele ki iş yerinden arıyor diyerek bir kenara çekilip konuşmalar yapıyor ise şüphelerinizde kesine yakın bir durum olması gerekir. Çünkü bu tavır normal bir iş görüşmesi sırasında takınılacak bir tavır değildir ki emin olun aile telefonunda size göstermeyeceği hiçbir şey yokken iş telefonuna dokunmanıza dahi izin vermeyecektir. İşte size inanılmaz casus telefon programları sayesinde çapkınlık yaptığını düşündüğünüz eşinizin neler karıştırdığını anlama yolunuz.

Cep telefon programları derken neyin kast edildiğini anlamadınız mı? O halde size şu şekilde bir açıklama yapabiliriz. Telefon programlarından kasıt eşinizin telefonunu çeşitli yollar ile size dinleme imkanı sunan programlardır. Bu programlar sayesinde o dokunulmaz ilan edilen iş telefonunda yapmış olduğu tüm konuşmaları kayıt altına alacaksınız ve eşiniz evde olmadığı zaman dinleme imkanına sahip olacaksınız. Aslında bu durum size tehlike içeriyor gibi görünüyor olsa bile emin olun bu konu da sizi tehlikeye atacak hiçbir durum yoktur ve içiniz rahat bir şekilde bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Telefon programları ile ne tür işlemler yapabilirsiniz?

Telefon programları eşinizin iş telefonuna kurulduğu taktirde her yazılım firmasının size sunacağı ayrı ayrıcalıklara sahip olmanızı sağlayacak ama sizin için en uygun ve kaliteli hizmeti sunan spyyazılım ile yapacağınız anlaşmanın sizin için daha ekonomik olacağına emin olabilirsiniz. Bu neden ile size spy yazılımın sunduğu imkanlardan bahsetmek daha doğru olacaktır.

200’ü aşkın aktif telefon programı sayesinde size sunacağı en iyi hizmetleri sunan bu yazılım firmasının size alacağınız paket içerisinde en önde gelen özelliklerini belirtelim zaten aklınıza gelmeyecek özelliklere sahip olan diğer programları firma yetkililerinden alacağınız ayrıntılı bilgi içerisinde sahip olacaksınız ve tüm bu uygulamaları görme imkanına kavuşacaksınız.

Telefonlarda bulunan konferans özelliğini daha önce kullandıysanız mutlaka bilirsiniz. Konferans özelliğine sahip olan telefonlar birkaç kişi ile aynı anda konuşma imkanını size sunar. İşte bu mantıktan ortaya çıkarak eşinizin iş telefonundan giden aramaları ya da gelen aramaları dinleyebilmek için kayıt altına alabileceğiniz gibi isterseniz dinleme işleminizi sesli olarak da yapabilme imkanına sahip olursunuz. Eşiniz iş yerine gittikten sonra aile telefonunu bir kenara bırakıp iş telefonunu kullanıyor ve eve gelene kadar da sizin aramanız için ihtiyacınız olan telefonu almıyor ise o halde eşinizin bulunduğu ortamdaki sesleri de ortam cihazı sayesinde dinleme imkanına kavuşacaksınız. Hala aklınızda sorular var mı? Mesela giden ve gelen mesajlar gibi işte bu mesajlarında tek çözümü kayıt altına almaktır ki sistem eşinize mesaj geldiği andan itibaren sizin telefonunuza ya da laptopunuza da aynı mesajı gönderir ve takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Casus Program başlıklı makalemizde android, android casus program ve android program hakkında bilgiler verilmektedir.