Cep telefonu casus telefon program kaldırma ve silme

Cep telefonlarını yüklenen casus yazılımları silmek veya kaldırmakla ilgili bir çok telefon ve e mail almaktayız. Öncelikle belirtmek isteriz ki, kaliteli bir casus telefon programı kesinlikle gizli çalışır ve cep telefonu menüsünde görünmez.

Şüphelendiğiniz kişi her kimse, piyasadan aldığı ucuz Çin malı veya kalitesiz bir program ise şanslısınız demektir, bu ucuz yazılımlar telefonun çalışan programlar menüsünde veya uygulamaların içerisinde bir ikon görünecektir. Bu ucuz casus yazılımlar sitelerde bedava casus telefon programı diye reklamı ve satışı yapılmakta olan kalitesi bir programdır, bu programları tespit çok basit olacaktır, bu casus programları silmek ve kaldırmak son derece basittir, zaten cep telefonunuza bu mspy –  mobile spy – spy bubble gibi ucuz yazılımlar yüklenmişse cep telefonunuzda sık sık bilgi gönderildi, super su izin verildi, telefonda donma, aramalarda cızırtı sürekli konum doğrulama, hatta cep telefonu kalabalık menüsünde radio gibi bir ikonla yazılım saklanmış olabilir. Bu casus programların tespiti ve silinmesi basittir.

 

Birde tam tersine gerçekten kaliteli bir cep telefon dinleme programı satın alınıp yüklendiyse işiniz o zaman bir hayli zor ! kaliteli satılan casus telefon programları hiçbir şekilde telefonun menüsünde ve çalışan uygulamalar içerisinde görünmez, bunu fark etmek neredeyse imkansızdır, firmamızın sattığı casus telefon programları bir  telefoncu veya yazılım mühendisi tarafından kesinlikle fark edilemez. Casus yazılımın yüklenmiş olduğunu bizler bile ancak örümcek diye tabir ettiğimiz bir pc programına cep telefonunu bağlamadan içerinde casus yazılım olup olmadığını bilemeyiz.

DİKKAT : Telefonumda casus yazılım var mı ? sorusu ile gerek telefonda gerekse mesaj olarak bir çok soru gelmektedir…

Yazılım tespiti el ile veya göz ile tespit edilecek bir casus yazılım değildir, Firmamız yazılım tespiti için teknik servisi bulunmaktadır, casus yazılım tespiti BİLGİSAYAR ORTAMINDA 1 saate yakın olarak cep telefonu özel programlar ile taranır ve casus yazılım tespit edilir, tespit edilen casus telefon yazılımını sildirmek isterseniz, servisimiz yazılımı kalıcı olarak siler.  

Servisimiz sadece İstanbul Maltepe ‘de hizmet vermektedir başka bayimiz yoktur.. Şehir dışı için müşterilerimiz cep telefonlarını kargo ile gönderebilirler.

SERVİS ÜCRETİ 200 TL DİR.

 

Bu makalemize yorum yapabilir veya soru sorabilirsiniz, yorumunuz en kısa sürede cevaplanacaktır… Teşekkür ederiz

cep telefonumda casus yazılım varmı ile ilgili aramalar :telefonumda casus yazılım varmı nasıl anlarım –  telefonda casus yazılım varmı ? telefonda casus yazılım yüklü mü –telefonda casus yazılım nasıl anlaşılır – telefonda casus yazılım nasıl silinir aramaları ile geldiniz.

Bir önceki yazımız olan Casus telefon yazılımı alırken dolandırılmayın başlıklı makalemizde casus telefon yazılımı, casus yazılım dolandırıcılık ve cep numara dinleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın