Cep telefonu casus telefon program kaldırma ve silme

Cep telefonlarını yüklenen casus yazılımları silmek veya kaldırmakla ilgili bir çok telefon ve e mail almaktayız. Öncelikle belirtmek isteriz ki, kaliteli bir casus telefon programı kesinlikle gizli çalışır ve cep telefonu menüsünde görünmez.

ŞÜPHELENDİĞİNİZ KİŞİ HER KİMSE, PİYASADAN ALDIĞI UCUZ ÇİN MALI VEYA KALİTESİZ BİR PROGRAM İSE ŞANSLISINIZ DEMEKTİR, DETAYLI AÇIKLAMAYI ANLAMAK İÇİN LÜTFEN YAZIMIZI SONUNA KADAR OKUYUNUZ…

Bu ucuz casus yazılımlar telefonun çalışan programlar menüsünde veya uygulamaların içerisinde bir ikon görünecektir. Bu ucuz casus yazılımlar sitelerde bedava casus telefon programı diye reklamı ve satışı yapılmakta olan kalitesi bir programdır, bu programları tespit çok basit olacaktır, bu casus programları silmek ve kaldırmak son derece basittir, zaten cep telefonunuza bu mspy –  mobile spy – spy bubble gibi ucuz yazılımlar yüklenmişse cep telefonunuzda sık sık bilgi gönderildi, super su izin verildi, telefonda donma, aramalarda cızırtı sürekli konum doğrulama, hatta cep telefonu kalabalık menüsünde radio gibi bir ikonla yazılım saklanmış olabilir. Bu casus programların tespiti ve silinmesi ne kadar basit olsa da; profesyonel casus yazılım tespit hizmeti almanızda fayda olacaktır.

Sağ gösterip sol vurma, olasılığı mümkün olabilmektedir.

Profesyonel casus yazılım tespiti sadece bulunan yazılımı silmek açısından değil gelecekte tekrar başınıza gelmemesi için öneriler gerekirse antivirüs programları ile desteklemek için kesinlikle şarttır.

Kaliteli bir casus telefon programı tespiti ancak elektronik ortamda yapılabilmektedir.

Birde yukarıda anlattığımız basit ucuz yazılımların tam tersine gerçekten kaliteli bir cep telefon dinleme programı satın alınıp yüklendiyse işiniz o zaman bir hayli zor ! kaliteli satılan casus telefon programları hiçbir şekilde telefonun menüsünde ve çalışan uygulamalar içerisinde görünmez, bunu fark etmek neredeyse imkansızdır, bu yazılımların tespiti 20 bin dolar gibi bir ücretle satılan pc destekli programlarla ancak tespit edilebilmektedir.

Bazı programlar kriminal ekipler tarafından bile zor  tespit edilebilmektedir.

Casus yazılımın yüklenmiş olduğunu  ancak örümcek diye tabir ettiğimiz tarama ve tespit programı ( spyware detection ) programına cep telefonunu bağlamadan cihazınızda ( pc -akıllı telefon veya tablet )  casus telefon yazılımı olup olmadığını bilemeyiz.

DİKKAT : Telefonumda casus yazılım var mı ? sorusu ile gerek telefonda gerekse mesaj olarak bir çok soru gelmektedir…

Yazılım tespiti el ile veya göz ile tespit edilecek bir casus yazılım değildir, Firmamız yazılım tespiti için teknik servisi bulunmaktadır, casus yazılım tespiti BİLGİSAYAR ORTAMINDA 1 ila 3  saate yakın olarak cep telefonu özel programlar ile taranır ve casus yazılım tespit edilir, tespit edilen casus telefon yazılımını sildirmek isterseniz, servisimiz yazılımı kalıcı olarak siler.  

Servisimiz sadece İstanbul Maltepe ‘de adresimizde hizmet vermektedir başka bayimiz yoktur.. Şehir dışı için müşterilerimiz cep telefonlarını kargo ile gönderebilirler.

SERVİS ÜCRETİ 400 TL DİR.

LÜTFEN TELEFONUMDA YAZILIM VAR MI DİYE SORMAYINIZ ! SİZDE BİLSENİZ BİZE SORMAZSINIZ ! ÖZÜR DİLEYEREK SÖYLÜYORUZ, BİZDE FAL BAKMIYOR, CİHAZI BİLGİSAYAR ORTAMINDA 2- İLA 3 SAATLİK BİR TARAMADAN GEÇİRİYORUZ

TARAMA HİZMETİ İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Lütfen gelmeden en az 2 saat önce randevu almayı unutmayınız

 

İLETİŞİM FORMU ARACILIĞI İLE DETAY SORABİLİRSİNİZ.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

 

Bu Anahtar Kelimelerle bize ulaştınız : cep telefonumda casus yazılım varmı ile ilgili aramalar :telefonumda casus yazılım varmı nasıl anlarım –  telefonda casus yazılım varmı ? telefonda casus yazılım yüklü mütelefonda casus yazılım nasıl anlaşılır – telefonda casus yazılım nasıl silinir, telefonumda casus program olduğunu nasıl anlarım, telefonumda casus program var mı ? telefonda casus yazılım temizleme – iphone da casus yazılım var mı nasıl anlarım – telefonda casus yazılım yüklü mü ? telefonda casus yazılım var mı nasıl anlarım iphone – samsung cep telefonu casus yazılım engelleme, telefonumda casus program olduğunu nasıl anlarım, telefon casus yazılım nasıl anlaşılır

 

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu dinleme sistemleri başlıklı makalemizde cep dinleme sistemleri, cep telefonu dinleme sistemi ve telefon dinleme sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.