Neden Casus Telefon

Türkiye ‘de satışı yapılan casus telefon programları ile ilgili, bir çok haber sitesinde özel yaşamın ihlali, kişilerin sırlarını ortaya çıkarmak gibi söylentiler olsa da, cep telefonu dinleme bazen hayatları ve ilişkileri de kurtarabiliyor.

Bunun örneklerini bizzat yaşadık ve gördük, cep telefonu dinleme kişilerin güvenliği, iş güvenliği, çocukların takibi gibi önemli konularda kullanıldığın da bir çok fayda sağlamaktadır.

Şöyle ki; cep telefonu dinleme programı çocuğunuzun cep telefonuna yüklediniz, çocuğunuzu takip ediyorsunuz,  biliyorsunuz çocuklarımızın korunmaya ihtiyacı vardır, gizlice cep telefonu dinlediğiniz çocuğun arkadaşları ile diyaloğunu size yalan konuşup konuşmadığını ve benzeri çocuk hakkında merak edilen her şeyi öğrenmiş ve telefon dinleme programı sayesinde onu sokaktaki kötülüklerden korumuş olacaksınız.

Gene iş yerinizde çalıştırdığınız personeliniz, arkanızdan ne iş çeviriyor bilmek istemez miydiniz ? Personeliniz gerçekten sizin çıkarlarınız için mi çalışıyor yoksa, kendine mi çalışıyor, siz aradığınız da müşteride saha da olduğunu söylüyor peki bu doğrumu, telefon dinleme programı ile işletmenize sahip çıkabilirsiniz.

Eşler ve sevgililer bir birlerini yeni tanıyan iki kişi, gelecek planlıyorlar ve bir ömür hayat sürmeyi düşünüyorlar, peki bu gerçekten doğru kişi mi ? yoksa sinsi planlar içerisinde olan bir kişi mi ? gerçekleri kulağınızla duymak sizce iyi değil mi ? bu gerçekten de doğru kişi olabilir ! sizdeki sadece şüpheden ibaret bir his olabilir !  neden basit bir yol varken bir şüphe için ilişki bitsin. Casus  telefon dinleme programı sayesinde bu şüphelerden kurtulmak mümkün.

Cep telefonu dinleme yöntemleri

Cep telefonu dinlemek için bir den fazla seçenek ve casus program vardır, bu cep telefonunun marka ve modeline göre değişmektedir, son zamanlarda çıkan akıllı cep telefonlarının %90 ı aslında telefon dinleme programı ile uyumludur.

Yapmanız gereken onların cep telefonuna sitemizden satın aldığınız casus telefon programını yüklemek. Spy yazılım yükleyeceğiniz cep telefonu ve işletim sistemine göre sitemizde her telefona uygun casus yazılım bulunmaktadır. Casus telefon dinleme programı yüklemesi son derece basittir, sizin için hazırladığınız Türkçe kullanım kılavuzları resimli olarak anlatılmış, teknoloji bilgisi olmayan bir kişi tarafından bile kolaylıkla cep telefonuna yüklenebilmektedir. Cep telefonuna bir kere yazılım yüklendikten sonra bir daha cep telefonuna fiziksel temas gerektirmez, cep telefonunu uzaktan sms komutları ve size ait online panelinizden yönetebilirsiniz, telefon dinleme programı tüm Dünya ülkelerinde ve Türkiye ‘de tüm operatörlerde çalışmaktadır.

Size uygun programı ve özellikleri casus telefon programları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Casus yazılım ile cep telefonu arama kayıtlarını görme başlıklı makalemizde casus yazılım arama kayıtları, casus yazılım yükleme ve cep telefonu arama kayıtları hakkında bilgiler verilmektedir.