Cep telefonu nasıl dinlerim ?

Günümüzde cep telefonu dinleme yöntemleri için bir çok farklı küçük programlar mevcuttur, bu cep telefon dinleme programları, her cep telefonuna yüklenemez ! telefon dinleme gerçekleştirebilmek için öcelikle cep telefonu marke ve modeli olması gerekmektedir uyumlu cep telefonları  genellikle android, iphone ios, blackberry, ipad, symbian gibi cep telefonu modellerine yükleme yapılabilmektedir.

Peki cep telefonu nasıl dinlenir ? cep telefonu dinleme veya eşimin cep telefonunu nasıl dinlerim gibi bir çok arama yapıldığını görmekteyiz ve bu aramalar için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Nasıl telefon dinlerim sorusuna yanıt olarak uyumlu olan bir cep telefonu olduğunu yukarıda belirttik, sitemizden cep telefonuna uygun programı seçerek satın alma işlemini gerçekleştirin veya iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz. satın alma işlemi tamamlandığında kayıt olduğunuz email adresinize, telefon dinleme programı kullanım kılavuzu ve cep telefonuna yüklemeniz gereken program linki gönderilecektir, bu linki cep telefonu internet bölümüne girdiğinizde program indirme başlayacaktır, program yükleme aşamasında size satın aldığınız lisans kodunu soracaktır, bu kod yazı ve rakamlardan oluşur, programı yükledikten sonra artık cep telefonu menüsünde programı görme imkanınız kalmayacak yani program kendini gizleyecektir. ( yükleme işlemi sadece 1 dakika sürmektedir.)

Artık cep telefonuna bir daha erişmeniz gerekmeden tüm ayarları uzaktan yapabilirsiniz ! nasıl mı ?

Yükleme yapılan hedef cep telefonu lisans anahtarınızı girdiğinizde aktif olacak ve  satın alma aşamasında girdiğiniz kullanıcı adı ve şifre ile panele giriş sağladığınızda uzaktan yönetim paneli ile numara tanımlama, cep telefonu kayıt özelliği, ortam kayıt, yer tespit gibi bir çok özelliği aktif hale getirebilir veya kapatabilirsiniz. buradan Demo takip paneli görebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için bizimle irtibata geçmeye çekinmeyiniz, cep telefonu dinleme programlarımızı İstanbul Maltepe ofisimizde  görerek satın almadan ücretsiz test edebilirsiniz.

 TR DEDEKTİFLİK FOX TV ANA HABER

Bir önceki yazımız olan En iyi casus telefon yazılımı nasıl satın alınır başlıklı makalemizde açıklama, casus program ve casus telefon hakkında bilgiler verilmektedir.