Ortam dinleme programı

Cep telefonlarına yüklenen casus telefon yazılım ile ortam dinleme özelliğini keşfedin !

Bir cep telefonu düşünün ki, sadece siz aradığınızda numaranızı tanıyor ve çevresini dinleyebiliyorsunuz. Casus telefon programlarının bir çok özelliğin arasında en önemli olan ortam dinleme özelliğidir ! Takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna bu yazılımı yükleyerek, bu cep telefonuna kendi numaranızı tanımlamanız yeterli olacaktır, sizin numaranızı tanıyan cep telefonunu aradığınızda cep telefonu hiç bir şekilde uyarı veya zil sesi çalmaz ve gizlice mikrofon açılır ve size ortamdaki konuşmaları dinletir.

Ortam dinleme özelliği neden kullanılır ?

Bu soruya verilecek bir çok yanıt bulunmaktadır fakat biz en önemli olan çocuklarımızın güvenliği kısmını anlatmaya çalışacağız. Çocuğunuzun cep telefonuna yüklediğiniz ortam dinleme özelliği sayesinde, onun derste mi ? kursta mı ? size gerçekleri mi söyledi yoksa arkadaşları ile sinema damı ? onu arayıp gizlice ortam seslerini dinler ve çocuğunuzun hata yapmamasını sağlarsınız.

Dinleme cihazları için mini ortam dinleme cihazı incelediniz mi ?

 

 

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu nasıl dinlerim başlıklı makalemizde cep telefonu, cep telefonu nasıl dinlerim ve dinleme telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.