DİKKAT!
Sitemiz yenilendi !

Birbirinden farklı ürünler ve KAMPANYALAR

için ANASAYFA ziyaret etmenizi

öneririz.

CASUS TELEFON DİNLEME  
Ana Sayfa Sipariş Soru Cevap İletişim Yasal Uyarı
Casus Telefonlar Bilgisayar Takip Araç Takip Dinleme Cihazları Uyumlu Telefon Listesi Sık Sorulan Sorular Sipariş Ver Ödeme Bildir
 

TR Dedektiflik Takip ve Araştırma Hizmetleri
 

 

CASUS KALEM KAMERA

CASUS TELEFON

 

MESAFE SINIRSIZ GSM DİNLEME CİHAZLARI

  Dinleme cihazları size özel olarak istenilen eşya ve objelere uygulanabilmektedir. İletişim kurmaya çekinmeyiniz. Ürünlerimizi Maltepe ofisimizde test ederek temin edebilirsiniz.
Casus Priz Ortam Dinleme Cihazı...
 Gizli Priz Dinleme Cihazı

Evininiz, işyeriniz, toplantı odanız için süper bir ürün casus çoklu priz içerisinde takılı sim kartı dünyanın neresinde olursanız olun numarayı çevirin, merak ettiklerinizle ve gerçeklerle yüzleşin. Casus çoklu priz Dinleme cihazı ile Şarzı bitmeden aylarca ve hatta yıllarca dinleme yapabilirsiniz, Dinleme cihazları size özel olarak tasarım yapılır, istenilen obje veya elektrikli aletlerin içerisine uygulanır. iletşim kurmanız yeterli.

Fiyatı : 1,150,00 TL
Kdv dahil : 990,00 TL
   
Detaylar..
 
Sipariş Ver
Araç içi Ortam Dinleme

Aracın içerisine gizlenen küçük bir  cihaz sayesinde araç içerisindeki tüm konuşmaları dinleyebilirsiniz dinleme cihazı, içerisindeki sim kartın numarasını çevirdiğinizde araç içerisine gizlice bağlanır ve konuşmaları dinlersiniz. Cihaz enerjiyi aküden aldığından batarya bitme derdi yoktur. Mesafe sınırı olmaksızın dinleme yapabilirsiniz.  

 

Fiyatı : 1,159,00 TL
Kdv dahil : 990,00 TL
   
Detaylar..
 
Sipariş Ver
Casus Abajur Ortam Dinleme Cihazı...
Casus Abajur Dinleme Cihazı

Casus abajur Dinleme Cihazı ofisinizde, evinizde, dinleme gereksinimi duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz, şüphe uyandırmayan şık dizaynı sayesinde, bir süs eşyası olması, aynı zamanda dünyanın en gelişmiş mesafe sınırsız dinleme cihazıdır. Cihaza dünyanın her yerinden bağlanıp dinleme yapabilirsiniz.

Fiyatı : 1,159,00 TL
Kdv dahil : 990,00 TL
   
Detaylar..
 
Sipariş Ver
Casus Duvar Saati Dinleme Cihazı...
Casus Duvar Saati Dinleme Cihazı

Bu muhteşem ürünü dinlemek istediğiniz odanızın, ofisinizin, çocuk odanızın duvarına astığınızda saat tam anlamıyla size odadaki kulağınız gibi net bir şekilde olanları duyabilmenizi sağlıyor, dünyanın en gelişmiş uzun mesafeli dinleme cihazı şüphe uyandırmadan dinleme sistemi. Dünyanın en uzun mesafeli  Dinleme cihazları Tr dedektiflik sitesinde

 

Fiyatı : 690,00 TL
Kdv dahil : 625,00 TL
   
Detaylar..
 
Sipariş Ver
Casus Resim Çerçevesi Dinleme Cihazı...
Casus Resim Çerçeve Dinleme Cihazı

Bu muhteşem ürünü dinlemek istediğiniz odanızın, ofisinizin, çocuk odanızın duvarına astığınızda resim çerçevesi dinleme cihazları tam anlamıyla size odadaki kulağınız gibi net bir şekilde olanları duyabilmenizi sağlıyor, dünyanın en gelişmiş uzun mesafeli dinleme cihazı şüphe uyandırmadan dinleme sistemi.

 

 

Fiyatı : 690,00 TL
Kdv dahil : 625,00 TL
   
Detaylar..
 
Sipariş Ver
 DİNLEME CİHAZI

Normal bir nokia 1203 görünümündedir,  cep telefonu ele alınıp incelendiğinde bile bunun bir gsm casus dinleme cihazı  olduğunu fark edilmesi imkansızdır. Cihaz kapalı görünse bile siz içerisindeki sim kartı Dünya 'nın her hangi bir yerinden aradığınızda güçlü microfon sessizce açılır ve o andaki ortam görüşmelerini net ses kalitesi ile bire bir dinleyebilirsiniz. Sizler için profosyonel çözümler üretmeye devam edeceğiz. Casus dinleme cihazı

Detaylar..
Fiyatı : 480,00 TL
Kdv dahil : 300,00 TL
Sipariş Ver

 

Casus Çiçeklik Dinleme Cihazı

Zekice hazırlanmış , şüphe uyandırmadan , Dinleme Cihazı evinize veya ofisinize yerleştirebileceğiniz harika bir dinleme cihazıdır.GSM vericisi sayesinde kesinlikle ve kesinlikle mesafe sınırı yoktur. Amerika'da dahi olsanız, ortam dinleme için cihaza bağlanabilirsiniz.

 

Detaylar..
Fiyatı : 690,00 TL
Kdv dahil : 625,00 TL
Sipariş Ver

CASUS MASA LAMBASI DİNLEME CİHAZI

Casus masa lambası, normal bir masa lambası olarak kullanıldığı gibi, yüksek teknoloji ile modifiye edilip, içerisindeki casus gsm modülü sayesinde Dünya 'nın en uzun mesafeli dinleme cihazına dönüştürülmüştür.  Enerjiyi direkt olarak takılı bulunduğu prizden aldığı için casus masa lambası batarya veya pil gibi dolum yapılması gerekmeden aylarca hatta yıllarca dinleme yapmanızı sağlamaktadır.

 

Detaylar..

Fiyatı : 1150, TL
Kdv dahil : 990 TL
Sipariş Ver
 DİNLEME CİHAZI

Ev, ofis veya işyeriniz için çok şık bir masa lambası dinleme cihazı, orada neler oluyor derdine son, casus masa lambası dinleme cihazı içerisinde bulunan sim kart numarasını aradığınızda mesafe sınırı olmaksızın ortamdaki tüm konuşmaları net ses kalitesi ile dinleme yapabilirsiniz. Diğer basit dinleme cihazları gibi sürekli batarya değiştirme veya şarz etmek gibi problemi yoktur, bırakıldığı yerdeki prizde bağlı olduğundan sürekli enerji alır ve yıllarca dinleme yapabilirsiniz.

Detaylar..

Fiyatı : 1150, TL
Kdv dahil : 990 TL
Sipariş Ver
ÇANTA DİNLEME CİHAZI

Zekice hazırlanmış , şüphe uyandırmayan , erkek ve bayan seçeneği bulunan şık bir çanta, içerisindeki gsm dinleme modülü sayesinde çantada bulunan telefon numarası arandığında mesafe sınırı olmadan dinleme yapabilirsiniz. Cihaz normal nokia şarz aleti ile kısa sürede şarz edilebilir. 

 

Detaylar..
Fiyatı : 690,00 TL
Kdv dahil : 625,00 TL
Sipariş Ver

OKUL ÇANTASI DİNLEME CİHAZI

DİKKAT ! DİKKAT ! OKULLAR AÇILIYOR..

Okulların açılmasıyla birlikte, günümüzde çocuklarımızı birbirinden farklı tehlikeler beklemekte. Bu tehlikeleri biraz olsun hafifletebilmek için tasarlanmış, okul çantası dinleme cihazı ile gözünüz, kulağınız sürekli çocuğunuzun yanında bulunacak. Türkiye 'de her zaman ki gibi güvenliğiniz için ilkleri getiren TR Dedektiflik 'ten bir ilk daha.

Detaylar..
Fiyatı : 850,00 TL
Kdv dahil : 750,00 TL
Sipariş Ver

OTO BUZDOLABI DİNLEME CİHAZI

Oto buz dolabı dinleme cihazı Dünya 'nın en uzun mesafeli ve en gelişmiş, dinleme cihazıdır, aracınızı istediğiniz zaman istediğiniz kadar dinleme yapabilirsiniz.

Zekice hazırlanmış bu buzdolabı içinde dinleme cihazı olduğu anlaşılması imkansızdır.

Detaylar..
Fiyatı :1850 TL
Kdv dahil :1600  TL
Sipariş Ver

MİNİ GSM ORTAM DİNLEME CİHAZI

Dünya 'nın en küçük micro mini gsm dinleme cihazı, mini ebatı sayesinde kolaylıkla kamofile edilebilir, tüm operatör sim kartlarıyla çalışan uzun mesafeli dinleme cihazı, sim kartı içerisine takın ve içerisindeki numarayı arayın, mesafe sınırı olmaksızın Dünya 'nın neresinde olursanız olun casus modülün bulunduğu ortamda neler olup bittiğini, kesintisiz dinleme yapın...

 

Detaylar..
Fiyatı : 950,00 TL
Kdv dahil : 650,00 TL
Sipariş Ver

CASUS LCD MONİTÖR DİNLEME CİHAZI

Eviniz veya işyeriniz için en uygun güvenlik sistemi, tam kamuflaj olmuş dahiyane bir dinleme cihazıdır kesinlikle fak edilmesi mümkün olmayan casus dinleme modülü içerisine yerleştirilen sim kartın numarasını çevirdiğinizde yaklaşık 45 m2 bir alandaki tüm sesleri net olarak dinleyebilmenizi sağlar. Enerjiyi takılı bulunan prizden aldığından, şarz gerektirmeden yıllarca dinleme yapabilirsiniz.

Detaylar..
Fiyatı : 1640,00 TL
Kdv dahil : 1400,00 TL
Sipariş Ver

CASUS ADSL MODEM DİNLEME CİHAZI

Casus ADSL modem dinleme cihazı, sizlere gene mühendislik harikası bir ürünü sunmaktan gurur duyarız. Casus adsl dinleme cihazı içerisine yerleştirilen bir sim kart yardımı ile ev, işyeri gibi ortamlarda hiç bir şüphe uyandırmadan dinleme yapabileceğiniz sistem batarya problemi olmaksızın aylarca hatta yıllarca dinleme yapabilirsiniz.  Mesafe sınırı yoktur gsm şebekesi kullanır Dünya nın her yerinden dinleme yapabilirsiniz..

Detaylar..
Fiyatı :1900,00 TL
Kdv dahil :1100,00 TL
Sipariş Ver

KUMANDA DİNLEME CİHAZI

Bu akıllı kumanda daha da akıllı ! kumanda içerisine yarleştirilen gsm dinleme modülü sayesinde kumanda içerisindeki sim kartın numarasını çevirerek kumanda nın bulunduğu ortadaki tüm sesleri dinlemenizi sağlar. Bu kadar da olmaz demeyin, bu ürün sadece bizim sitemizde diğer sitelerde 1300$ gibi fahiş rakamlar ödemenize gerek kalmadı, lion bataryası ile tekrar tekrar şarz edilerek yıllarca kullanabileceğiniz bir ürün.

Detaylar..
Fiyatı : 950,00 TL
Kdv dahil : 1100,00 TL
Sipariş Ver

YAZICI - TARAYICI - FOTOKOPİ - FAX ve

CASUS DİNLEME CİHAZI

Bu cihaz 5 işi bir arada yapıyor, yazıcı, tarayıcı, fotokopi, fax ve en önemlisi gelişmiş bir ortam dinleme cihazı. Diğer dinleme cihazlarımız gibi gsm tabanlı olan dinleme cihazı içerisinde bulunan sim kart numarasını aradığınızda ortamdaki tüm konuşmaları net olarak dinlemenizi sağlar ve diğer fonksiyonları tam olarak çalışmaktadır, ofiste neler oluyor ? sorularına son getiren teknolojik çözümler üretmeye devam edeceğiz.

Tr Dedektiflik fark yaratır.

Detaylar..
Fiyatı : 1640,00 TL
Kdv dahil : 1400,00 TL
Sipariş Ver

UYDU ALICI GİZLİ KAMERA

Evinizdeki bakıcı çocuğunuza nasıl davranıyor, evinize giren hırsızın aklına gelmeyecek bir güvenlik sitemi, Uydu alıcı casus gizli kamera ile tam 1 ay boyunca sesli ve renkli kayıt etme imkanı yapılan kayıtları tv den izleme, harekete duyarlı micro kamera sayesinde, gereksiz kayıt yapmayı engeller, sensör herhangi bir hareket algıladığında otomatik olarak kayıt yapmaya başlar, hareket görmediğinde tekrar bekleme konumuna geçer.

 

Detaylar..
Fiyatı :1800,00 TL
Kdv dahil :1900,00 TL
Sipariş Ver

 

 

 

 

 

 

7/24 Sipariş Verebileceğiniz Numaralarımız.

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

CASUS KALEM KAMERA

Uyumlu Marka Model Casus Telefon Modelleri.

   

dinleme cihazları

 


CASUS TELEFON