İndirim!

2. El Nokia E50 Casus Telefon

1,400.00  1,250.00 

NOKİA E50 CASUS CEP TELEFONU

GÜNCELLEME : ÜRÜN PİYASADA YOK VE TEDAHÜL DEN KALKMIŞTIR

Not : Ürün 2. el olarak elimizde kalmadı, ancak sıfır fakat  kutusuz olarak satın alabilirsiniz.

 

Nokia E50 model cep telefonu kullanıma hazır 2010 sürüm casus telefon dinleme programı yüklenmiş cep telefonu. Nokia e50 casus telefon kasası sıfır değiştirilmiştir orjinal kvk cep telefonu 2. el olmasına rağmen sıfır görünümündedir, sadece kutusu yoktur. Casus telefon en ucuz modelidir, resimlerden farkı yoktur, ince ve kibar tasarıma sahip casus cep telefonu içerisinde uygulanan casus telefon dinleme programı içerinde canlı telefon dinleme, canlı ortam dinleme, mesaj takip özelliği, arama kayıtları ve sim değişiklik bilgisi bulunmaktadır, detaylı anlatım için, ürün özelliklerini inceleyiniz.

Stokta yok

Açıklama

NOKİA E50 CASUS CEP TELEFONU

Nokia E50 2. el casus cep telefonu sıfır ayarında, kasası yenilenmiş cep telefonu program yüklenmiş ve hazır olarak dinlemek istediğiniz kişiye vermeniz yeterli.

Casus telefon programı özellikleri :

Telefon dinleme : Nokia E50 casus cep telefonunda yapılan her görüşmeyi sizin numaranıza bildirir ve o görüşmeye canlı olarak gizlice katılmanızı ve dinlemenizi sağlar.

Ortam dinleme : Nokia e50 casus cep telefonu tanımlanan sizin numaranızdan arandığında, cep telefonu belirti ve ses vermeden sadece mikrofon açılır ve ortamda ki konuşmaları dileyebilirsiniz.

Sms mesaj takip : Nokia E50 casus cep telefonuna gelen giden her sms in bir kopyasını gizlice sizin numaranıza da gönderir.

Arama kayıtları takip : Nokia E 50 casus telefona gelen ve giden her aramanın telefon numarası size gizlice sms ile bildirilir.

Sim değişti bilgisi : Nokia e50 yi kullanan kişi cep telefonuna farklı bir sim kart taktığı anda, yeni takılan numaranın bilgisini size sms ile bildirir ve yeni takılan numarayı takip ve dinleme yapmanızı sağlar.

Türkçe kullanım klavuzu ve uzaktan sms ile yönetim kodlarınız kutu içeriğindedir.

Saat 16:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Türkiye ‘nin her yerine ücretsiz kargo.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.