İndirim!

Araba ve Oto Dinleme Cihazı

1,250.00  990.00 

Gözünüz kulağınız, sevdikleriniz de olsun ! Araç ve oto dinleme cihazı mesafe sınırsız gsm şebekeli uzun menzilli dinleme cihazıdır. Araç içerisine gizlenecek ve fark edilmeyecek kadar küçük olan araç araba dinleme cihazı, 15 ila 20 dak. içerisinde aracın hiçbir şekilde fark edilemeyecek bir yerine montajı yapılarak, dinleme cihazı içerisine yerleştirilen sim kart numarası aranıldığında, Arabanız Dünya nın neresinde olursa olsun araç eçerisine bağlanarak konuşmaları net olarak dinleyebilirsiniz.

 

Açıklama

Araba ve araç içi  dinleme cihazı sık sorulan sorular :

Neden araba dinleme cihazı kullanmalıyım ? Araba dinleme cihazı, kendinizin, eşinizin ve çocuklarınızın güvenliğini korumak ve şirket araçlarınında ki verimi arttırmak ve hırsızlık olaylarına karşı alınmış bir tedbir olarak araç içi dinleme cihazı kullanılır.

Araç içerisinde dinleme cihazı olduğu anlaşılır mı ? Araç dinleme cihazı, ufak boyutları sayesinde, aracın içerisinde akıla hayalle gelmeyecek bir yere monte edilir fark edilmesi ve bulunması söz konusu bile değildir. Not: İstanbul için montaj kendi servisimiz tarafından yanınızda yapılmaktadır, cihazın gizlendiği yeri gördüğünüzde eminiz sizde ikna olacaksınız !

Araba dinleme cihazı bataryası biterse ? Araç dinleme cihazı montaj aşamasında, enerjiyi aküden aldığından şarj etme ve batarya doldurma gibi bir problemi yoktur.

Aracı dinleme için ne yapmam gerekiyor ? Araç içi dinleme cihazı içerisine yerleştirilen sim kart numarasını çevirmeniz yeterli olacak, çaldığı anda hassas mikrofon devreye girecek ve araç içerisini istediğiniz zaman arama yaparak dinleyebilirsiniz.

İstanbul dışında oturuyorum, cihazı nasıl monte ettiririm ? Şehir dışı ve Yurt dışı için mevcut müşterilerimiz  vardır, dinleme cihazı size kargo ile ulaştırılır, bulunduğunuz ilde ki herhangi bir oto elektrikçi ile takip cihazı taktıracağınızı belirterek bizimle telefonla irtibat kurdur manız yeterli olacaktır, elektrik ustası gerekli işlemi gerçekleştirecektir.

Araç dinleme cihazı garantili midir ? Evet sitemizden temin edilen her ürün 1 yıl garantili olarak satılmaktadır. Ortam dinleme cihazlarımız TK kayıtlı ve ömür boyu kapanmama garantisi altındadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.