iPhone 5s Casus Telefon Programı

(1 müşteri incelemesi)

iPhone 5s Casus Telefon Programı Çıktı

ÖNEMLİ UYARI : iPHONE TELEFON TAKİP PROGRAMI 8.4 SÜRÜM VE AŞAĞISI İÇİN UYUMLUDUR.

Telefon sürümü öğrenmek için iPhone cep telefonundan sırası ile AYARLAR / GENEL / HAKKINDA bölümünde ios yazılım sürümünü kontrol edebilirsiniz.

ios 7 sürüm için beklenen yazılım çıktı, iphone 5s, iphone 5c  ve tabletler için uyumlu yeni 2014 sürüm iphone casus telefon yazılım özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Açıklama

Spy Phone iPhone 5s Casus App yazılım

Bu güçlü casus  telefon yazılımı ile  aileniz, sevdikleriniz ve işiniz güvende ileri teknoloji iphone 5s cep telefonu takip programı özelliklerini inceleyiniz.

Casus iphone 5s SMS Mesajları  – Spy Phone hedef telefona gelen bütün SMS faaliyetleri kaydeder. Her gönderilen ve alınan mesajlar online hesabınıza kaydedilir, kişi sms leri cep telefonundan silse de yakalanması kaçınılmazdır.

iphone 5s  Arama Kayıtları – Hedef iphone 5s den yapılan her arama kayıt altına alınır, online hesabınızdan hangi numaralarla kaç dakika veya ne kadar konuşulmuş kayıt altına alabilmenizi sağlar.

 iphone 5s GPS Konum Belirleme  –  GPS Takip şimdiye kadar yapılmış olan iyi teknolojilerden biridir. Bu özellik sayesinde, iphone hedef telefonun nerede olduğunu panelde harita üzerinde görebilirsiniz.

Fotoğrafları ve Videolar – Spy Phone casus yazılım ile hedef telefondan çekilen resim ve videolar silinse bile online hesabınıza gönderilir.

Telefon rehberi takip – iphone casus yazılım ile cep telefonunda kayıtlaı olan tüm rehber isimleri ile birlikte görebilmenizi sağlar.

Website URL kayıtları – iphone 5s ten girilen veya gezilen internet sitelerinin kayıtlarını tutarak siz gönderir.

Kaydı Çağrı kayıt  – iPhone 5s cep teefonunda yapılan görüşmeler kayıt eder ve sizin kullanıcı panelnize bu ses kayıtlarını gönderir istediğinizde giriş yaparak dinleyebilirsiniz.

Ortam Çevre Kaydı  – iphone cep telefonunun bulunduğu ortam konuşmalarını kayıt eder.

Uzaktan Kumanda  – iphone spy phone yazılımını uzaktan gizli sms gönderek ayarlarını yapabilme özelliği

WhatsApp Messenger Kayıtları –  Tüm gönderilen ve gelen WhatsApp mesajlarını sizin için kayıt eder.

iPhone 5s Casus Telefon Programı için 1 inceleme

  1. dr.roni

    Merahaba iphone telefon dinleme programı yüklemek için jalbreak olması şart mı ? bir de iphone 6 cep telefonu dinlemek istiyorum bu mümkün mü ? sizden çok eskiden nokia casus yazılım almıştım hala çalışıyor 🙂 ama artık iphone 6 ya geçmek gerekiyor şimdiden teşekkürler.

    • admin

      Merhaba iphone cep telefonları ve ipad ler için jailbreak olmadan cep telefonuna yazılım yüklenemez. şimdilik JAİLBREAK işlemi 7.1.2 sürüme kadardır, ,phone 6 cep telefonları piyasaya 8 ve üstü sürüm için girdiğinden, jailbreak yapılamıyor, iphone 8 için jailbreak çıktığında sitemizden bildireceğiz bizi takip etmeniz yeterli teşekkürler

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.