İndirim!

iPhone Casus Telefon Programı

(2 müşteri incelemesi)

2,250.00  1,800.00 

 iPhone ios 8.4 ve daha aşağı sürümlerle uyumluduri,  9 ve üzeri sürümlerle uyumlu değildir. iPhone, iphone 5, iphone 4, iphone 4s, iphone 5c, iphone 5s,  ipad ve tabletler için casus telefon programı, ios her sürümde çalışan tek iphone casus telefon dinleme programı. 5 dakika içerisinde bir iphone cep telefonunu dinleme ve izleme için modifiye edebilirsiniz. iPhone casus telefon yazılımı ile telefon dinleme, ortam dinleme, mesaj takip, yer tespiti, whatsap takip, foto takip, imessage takip, uzaktan canlı resim ve gizli video çekimi gibi full özellikler sadece tr dedektiflik sitesinde.

Açıklama

Sadece bizim sitemizde iphone ios 7.xx ve her sürümle uyumlu

Tam 5 dakikanızı ayırarak bir iphone cep telefonunu dinlemeye başlayabilirsiniz.

Aldatan eşlerin ve haylaz çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynler için iphone casus telefon dinleme programı ile aldatıldığından şüphelenen eşinin tüm telefon görüşmelerini dinlemek, ortamdaki konuşmalarını dinleme, sms mesajlarını kayıt altına almak, yer tespiti yapmak artık hayal değil.

Çocukları için endişe eden aileler çocuklarının arkadaş çevresini veya kötü alışkanlıklarından endişe etmenize gerek kalmadı iphone casus telefon programı ile tüm gerçekleri kulağınızla duymaya hazır olun.

Tamamen gizli olarak çalışan iphone casus telefon programı fark edilmesi imkansızdır, cep telefonundan yapılan her görüşmeyi dinleyebilir, cep telefonu çevresini istediğiniz an dinleme yapabilirsiniz. 7/24 kesintisiz olarak kısa mesaj takip, whatsapp mesaj takip, imessage gibi tüm metin mesajlarını takip edebildiğiniz gibi o anda cep telefonunun nerede olduğunu harita üzerinden gps aracılığıyla tespit edebilirsiniz.

2014 iphone casus telefon programı özellikleri :

 • 2014 ve her sürüm ile çalışma özelliği sadece trdedektiflik.com sitesinde.
 • Süper kolay ve hızlı kurulum
 • Sadece 5 dakika gibi kısa sürede iphone casus özellikleri aktif etme
 • Kurulum tamamlandıktan sonra internetin olduğu her yerden erişim
 • Kesinlikle arka planda çalışır ve fark edilmesi mümkün değildir.
 • Sürekli ücretsiz güncellemeleri otomatik olarak yapılmaktadır.
 • Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle güvenli hesabınıza giriş yapabilme.
 • Mevcut en uygun fiyatlı iPhone casus yazılım
 • Uzaktan CANLI fotoğraf ve video çekmek
 • 7/24 müşteri hizmetleri ve destek hattı

iPhone Casus Telefon Programı için 2 inceleme

 1. Muratt

  merhaba öncelikle hızlı ve kaliteli hizmetiniz için teşekkürler daha öncede iphone casus yazılım kullandım bana satana kadar en iyi yazılım filan diye anlattılar aldıktan sonrada benimle hiç ilgilenmediler size ve çalışanlarınıza ne kadar teşekkür etsem az ben bu özelliklerin çalışacağına hiç inanmamıştım harika bir yazılım yazmak istedim herkese tavsiye ederim.

 2. admin

  teşekkür ederiz iyi günlerde kullanınız..

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.