MİNİ ORTAM DİNLEME CİHAZI

650.00 

Mini Gsm Ortam Dinleme Cihazı

Otomatik ses algılama özellikli mini ortam ve oda dinleme cihazı ile mesafe sorun olmadan istediğiniz eviniz, iş yeriniz veya ofisiniz için güvenlik amaçlı ortam dinleme cihazı. Mini ortam dinleme cihazı ile arkanızdan neler çeviriliyor, evdeki dadıyı kontrol etmek isteyen ebeveynler, iş yerini dinleme isteyen patronların sıklıkla tercih ettiği mini dinleme cihazı boyutları oldukça küçük olduğundan gizlenmesi çok kolaydır.

En önemli özelliği ise sese duyarlı olmasıdır, ortam dinleme cihazı aynı zamanda bir hırsız alarmı olarak ta kullanılmaktadır, ses algılama özelliği sayesinde cihaz içesindeki sim kart sizi arayabilmekte ve size çevresinde olup biteni dinletme özelliğine sahiptir. Sesli arama özelliği sizin tercihinize bağlı olarak çalışmaktadır, istenildiğinde manuel arama ile dinleme yapabilirsiniz. Bu özellik uzaktan açılıp kapana bilmektedir, mini ortam dinleme cihazı TK kayıtları yapılmış ve ithalatçı firma tarafından garanti altına alınmıştır.

Açıklama

Mini dinleme cihazı kurulum ve kullanım

Mini ortam dinleme cihazı gün içerisinde sürekli olarak dinleme yapmak için 5 ila 6 saat batarya süresi vardır, bekleme süresi ise 6 ila 7 gündür, cihaz enerjiye bağlandığı durumlarda kesintisiz ve süre sınırsız dinleme yapabilirsiniz.

Mini ortam dinleme cihazı gsm şebekesi ile çalıştığından, resimlerde göründüğü gibi sim kart ile çalışmaktadır. Pin kodunu kaldırılan her hangi bir operatörün sim kartını cihaza yerleştirdiğinizde cihaz otomatik olarak aktif hale gelir.

Ortam dinleme cihazı hassas kaliteli mikrofon sayesinde 50 ila 70 m2 lik bir alanı net bir şekilde dinlemenizi sağlar. Mini ortam dinleme cihazları içerisinde ki sim kart numarası , aranıldığında mikrofon sessizce açılır ve konuşmaları dinleyebilirsiniz, dinleme cihazı hiç bir şekilde ses, ışık veya titreşim gibi belirtiler vermez saklanılan yerden eminseniz cihazın görülme veya hissedilmesi mümkün değildir.

Mini dinleme cihazı içerisine takılan sim kart cihaza dahil değildir, kendiniz alacağınız bir sim kart ile dinleme yapmak zorundasınız.
ÜRÜN VİDEOSU

Mini dinleme cihazı ebatları : 3cm x 4cm dir.

Kutu İçeriği

  • GSM Dinleme Cihazı
  • Şarj Kablosu
  • AC Şarj Adaptörü
  • Türkçe Kullanım Kılavuzu

Mini ortam dinleme cihazının kötüye kullanımı tamamen müşteriye aittir, dinleme cihazları, sizlerin ailenizin ve işyerinizin güvenliği için üretilmiş cihazlardır, bu ortam dinleme cihazlarını, tehdit şantaj ve özel hayatın ihlali gibi konularda kullanmak suçtur, firmamız bu tür işlenecek suçlar ile ilgili sorumlu değildir

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.