İndirim!

Nokia Casus Telefon Programı

1,400.00  800.00 

Nokia classic casus telefon dinleme programı, eski sürüm 2006 versiyon symbian işletim sistemi için cep telefonu dinleme yazılımı, Nokia cep telefonlarına yüklenen casus telefon yazılımı ile canlı telefon dinleme, canlı ortam dinleme, sms mesaj kopyalarını alma, arama bildirim, sim değişikliğini bildirme gibi özellikleri kusursuz kullanılmaktadır. Ürün detaylarını aşağıdan inceleyebilir uyumlu model cep telefonlarını görebilirsiniz.

Açıklama

Nokia cep telefonları için casus telefon dinleme yazılımı

Nokia symbian işletim sistemli cep telefonları için telefon dinleme programı ucuz ve kaliteli yazılım seçimi yapmak isteyenler için idealdir. Casus programın hazırlanabilmesi için takip edilecek Nokia cep telefonunun İMEİ numarası bilinmek zorundadır ve siparişinizin not bölümüne 15 haneli imei numarasını eklemeniz gerekmektedir. imei numarası hedef telefondan *#06# tuşladığınızda ekrana 15 haneli imei çıkacaktır. imei numarasına lisansını aldığımız programı kayıt olduğunuz e mail adresinize küçük bir dosya olarak gönderilir, bu dosyayı hedef telefona manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Nokia casus telefon yazılımını yüklemek 2 dakikanızı almaktadır, yükleme işlemi, hafıza kartı veya bluetooth ile 2 da yapılabilmektedir, siparişiniz ile birlikte telefonu uzaktan yönetebilmeniz için size özel sms yönetim kodlarıve kullanım kılavuzu gönderilecektir.

Program yükleme işlemi bittikten sonra hedef telefona 2 adet sms kısa mesaj göndererek bilgilerin gelmesini istediğiniz ( kendi numaranızı) tanımlamak ve istenilen özellikleri açıp kapatmak için kullanabilirsiniz, işlem tamamdır.

Artık cep telefonunu kullanan kişi Dünya ‘nın neresinde olursa olsun Nokia casus telefon dinleme özelliği cep telefonunda yapılan her görüşme için sizin telefonunuza hangi numarayı aradığı ve arandığı bilgisini gizlice sms atar ve sizi görüşmeye katılmak için davet eder, siz hedef Nokia yı aradığınızda görüşmeye gizlice katılmış olursunuz.

Nokia ortam dinleme özelliği : Nokia cep telefonunu tanımladığınız numaradan aradığınızda, Nokia casus telefon hiç bir belirti vermeksizin, sadece mikrofonu açılır ve Nokia casus telefon çevresinde neler olup bittiğini net olarak dinleme imkanı sağlar.

Nokia casus telefon sms takip özelliği : Hedef telefona gelen ve giden her sms  kısa mesajın bir kopyası gizlice sizin tanımladığınız numaranıza gönderir.

Nokia casus telefon arama kayıtları : Hedef telefona gelen ve giden her aramanın numaralarını gizlice sms ile size bildirir.

Sim değişikliği : Nokia casus telefona farklı bir sim kart takıldığında gene sizin numaranıza sim kartın değiştiğini ve yeni takılan hattın numarasını gizlice sms olarak göndermektedir. Takılan yeni numarayı dinlemeye devam edebilirsiniz.

Nokia casus telefon dinleme programı kesinlikle arka planda çalışmaktadır ve tespit edilebilmesi mümkün değildir. Piyasada satılan çin malı ve crack yazılımlardan değildir, casus telefon yazılımlarımızı Maltepe ofisimize gelerek denedikten sonra satın alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.