İndirim!

Nokia N73 Casus Telefon

990.00  850.00 

Nokia n73 casus cep telefonu 2. el kasası sıfır olarak değiştirilmiş garantili cep telefonudur, Nokia casus telefon full paket yazılım yüklenerek hazırlanmıştır, cep telefonunu kullanan kişinin tüm görüşmelerini dinleyebilirsiniz, ortam dinleme özelliği sayesinde cep telefonu ççevresinde olanları istediğiniz bir anda dinleme yapabilirsiniz, casus telefon mesaj bildirim özelliği sayesinde Nokia n73 casus telefona gelen ve giden her sms in bir kopyasını kendi telefonunuza alabilirsiniz, Nokia n73 casus telefon a herhangi bir sim kart takıldığında size sms ile numara değişikliğini bildirir ve yeni hattı dinlemeye devam edebilirsiniz. En ucuz fiyat garantisi ile hemen satın alabilirsiniz. Kargo ücretsizdir, ürün 2. el olmasına rağmen 1 yıl garantimiz altındadır.

Stokta yok

Açıklama

Nokia N73 Casus Telefon Özellikleri :

Nokia n73 casus cep telefonu 2. el kasası sıfır değiştirilmiş, sıfır ayarındadır, renk olarak gri, siyah ve kırmızı olarak seçim yapabilirsiniz.

Nokia N73 casus cep telefonu, Nokia 2010 full casus telefon programı ile modifiye edilmiştir, cep telefonu kullanıma hazır olduğu için program yüklemek veya ayar yapmak gibi bir derdi yoktur.

Yapmanız gereken cep telefonuna sms göndererek numaranızı tanımlamak ve cep telefonunu takip etmek istediğiniz kişiye vermek yeterli olacaktır, numara tanımlama kodları cep telefonu ile kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilir.

Kişi sim kartını takar takmaz, sim hangi sim kartın takıldığı bilgisini, sms ile sizin numaranıza bildirecektir. Artık cep telefonunu arayarak ortam dinleme özelliğini kullanabilirsiniz, cep telefonunu tanımlanan sizin numaranızdan aradığınızda, cep telefonu bir belirti vermeden açılır ve cep telefonu etrafındaki sesleri, çok net olarak dinleyebilirsiniz.

Casus Nokia n73 e bir arama geldiğinde veya arama yapıldığı anda size sms olarak hangi numaranın arandığı bildirilir, siz görüşmeye gizlice katılmak için casus telefonun numarasını çevirmeniz yeterli olacaktır, casus telefon sizi gizlice konferansa alacak ve her iki tarafın konuşmalarını dinleyebilirsiniz.

Casus Nokia n73 sms takip özelliği ile cep telefona gelen ve giden her sms kısa mesajın bir kopyası sizin numaranıza da gönderilecektir.

Bu özellikler bu fiyata kaçırılmaz indirdik.. Yazılım fiyatına hem cep telefonu hemde ömür boyu süresi kullanabileceğiniz yazılıma sahip olabilirsiniz. Sadece 850 tl

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.