İndirim!

Priz Ortam Dinleme Cihazı

1,400.00  1,200.00 

Çoklu priz olarak kullanılan, aynı zamanda  şaşırtıcı özelliğe sahip, Dünya ‘nın en uzun menzilli ortam dinleme cihazı, çoklu priz 3, 4, 5 ve 6 olarak tercih edebileceğiniz, ev veya işyerinizdeki prizlerden farkı olmayan, bir dinleme cihazıdır. Çoklu priz içerisine gizlenen modüle bir sim kart takmanız cihazın çalışması için yeterlidir, dinleme cihazı içerisindeki sim kart numarasını aradığınızda, dinleme cihazının hassas mikrofonu sayesinde çevrede neler olup bittiğini çok net şekilde dinleme yapabilirsiniz.

Açıklama

DİKKAT: Piyasada satılan  Çin malı cihazların Türkiye ‘ye girişlerinde kayıt yapılamayacağından, imei kayıtları yasal değildir ve TK kaydı yapılamaz. Kayıt dışı cihazlar 1 hafta veya 10 gün süre içerisinde kapanmaktadır bu tür mağduriyet yaşamamak için ucuz diye kayıt dışı cihazları tercih etmeyiniz. ( TK kaydı yasal duyuru sayfasından detayları görebilirsiniz. )

 Dinleme cihazlarımız Kanal D Ana Haberde Yayınlandı

Firmamız dinleme cihazlarını Türkiye den temin etmekte kayıtlı ve garantili olarak satışını yapmaktadır, bir problemle karşılaşılması durumunda yenisi ile değiştirilir.

Casus böcek çoklu priz dinleme cihazı ile tanıştınız mı ? Herkesin evlerinde veya işyerlerinde, oda dinleme,  çocuk odalarında kendisinin ve sevdiklerinin güvenliğini sağlamak açısından bazen ortam dinleme yöntemi kullanılmaktadır, işte bu yöntemlerden en gelişmiş olanını sizlere sunuyoruz.

Mesafe sınırı olmayan priz dinleme cihazı içerisinde bulunan sim kart yuvasına bir sim kart yerleştirerek prizi fişe taktığınız anda sistem çalışmaya başlar, içerisindeki sim kart numarasını çevirdiğinizde, hassas mikrofon sayesinde, prizin bulunduğu oda veya ortamı çok net dinleyebilirsiniz. Priz dinleme cihazı gms şebekesi ile çalıştığından, mesafe sorunu yoktur, buda demek oluyor ki, batarya problemi olmadan, Dünya ‘nın öbür ucundaki evinizi istediğiniz zaman bağlanıp dinleyebilirsiniz.

Elektrik kesintilerinde priz dinleme cihazı içerisindeki batarya devreye girer ve siz 8 saat gibi uzun bir süre dinleme yapabilirsiniz.

NOT : Çoklu priz dinleme cihazı stok durumuna göre 3 lü 6 lı 4 lü olarak gönderilebilmektedir, sizin için özel bir durum varsa bunu aşağıda yorum bölümünden belirtiniz.

 

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…