Samsung Galaxy Note 3 Casus Cep Telefonu

0.00 

Samsug Galaxy Note 3 casus telefon sıfır kutusunda 2 yıl garantili ve adınıza faturalı olarak gönderilir, Galaxy note 3 cep telefonu 2014 sürüm ABD casus telefon dinleme programı yüklenilerek kullanıma hazır hale getirilmiş takip ve dinleme telefonudur, cep telefonu takip için Dünya ‘nın en gelişmiş dinleme yazılımı ile donatılmıştır, aşağıdan benzersiz özelliklere sahip programımızın ve cep telefonu özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ürününüz 16 : 00 dan önce verilen siparişlerde aynı günü kargoya verilmektedir… – Türkiye ‘nin her yerine ücretsiz kargo

Stokta yok

Açıklama

Samsung Galaxy Note 3 Türkçe İnceleme Videosu

Ürün kısa süreliğine kampanya fiyatıdır..

Samsung Galaxy Note 3 casus cep telefonu program yüklemeyi kendine dert eden müşterilerimiz için, casus program yüklenerek kullanıma hazır hale getirilmiştir. Sıfır kutusunda, 2 yıl garantili ve adınıza faturalı olarak aynı gün kargoya verilir. Dünya ‘nın en kaliteli casus yazılımı ile donatılmış cep telefonu en gelişmiş takip özelliklerinide birlikte getiriyor.

Samsung Galaxy Note 3 Casus cep telefonu özellikleri :

Casus telefon dinleme : Samsung Galaxy Note 3 cep telefonunda yapılan görüşmeleri ses kayıt yaparak satın aldığınızda oluşturulan hesabınıza gönderir, bu ses kayıtlarını size özel kullanıcı adı ve şifrenizle internet erişiminin olduğu her yerden 7/24 dinleme yapabilirsiniz.

Casus telefon ortam dinleme : Samsung Galaxy Note 3 casus cep telefonu belirleyeceğiniz aralıklarla cep telefonu çevresindeki konuşmaları kayıt ederek, sizin hesabınıza göndermektedir, bu kayıtları istediğiniz bir zaman dinleme yapabilirsiniz.

Casus telefon mesaj takip : Samsung Galaxy Note 3 casus cep telefonuna gelen ve giden her sms cep telefonundan silinse bile bir kopyası gizlice sizin panelinize gönderilir.

Casus telefon yer tespit : Samsung Galaxy Note 3 casus cep telefonunun 7/24 nerede olduğunu panelinizdeki  harita üzerinden takip edebilir, il, ilçe, sokak ve cadde olarak tüm detaylarını görebilirsiniz.

Casus telefon foto takip özelliği : Samsung Galaxy Note 3casus cep telefonundan çekilen resimler silinse dahi, resim çekildiği anda size gönderilmiş olur.

Casus telefon canlı resim ve video kaydı : Samsung Galaxy Note 3 casus cep telefonu istediğiniz bir zamanda gizlice otomatik video veya resim çekerek gizlice size gönderir, böylece ortamda kimler olduğunu görebilmenizi sağlar.

Casus telefon rehber takip : Samsung Galaxy Note 3 cep telefonunda kayıtlı olan veya kayıt edilen numaraları, kayıtlı isimleriyle birlikte görebilmenizi sağlar.

Whatsapp Takip : Samsung Galaxy Note 3 cep telefonundan yapılan tüm whatsapp sohbetlerini takip edebilir içeriğini okuyabilirsiniz. Skype, viber ve facebook Messenger gibi uygulamaları takip edebilirsiniz

Gezilen internet sayfalarının takibi : Cep telefondan girilen web sitelerini ve içeriklerini görebilmenizi sağlar.

Takvim kayıtları gibi bir çok kullanılan özelliğin takibini yapmanız mümkündür.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.