Samsung Galaxy S3 Mini Casus Telefon

0.00 

Samsung Galaxy S3 Mini ve 2014 Sürüm Casus Telefon Programı Bir Arada

Samsung Glaxy s3 mini cep telefonu dinleme ve takip için program yüklenmiş kullanıma hazır samsung galaxy akıllı cep telefonu, 2014 sürüm casus program ile modifiye edilmiştir, cep telefonun dinlemek ve takip etmek istediğiniz kişiye vermeniz veya hediye etmeniz yeterlidir. Akıllı casus program özelliklerinden bazıları : telefon dinleme ve telefonun bulunduğu ortamı dinleme yanı sıra, sms ve whatsap mesajlarının takibi, harita üzerinden yer tespiti, çekilen resimlerin ve rehberin takibi gibi bir çok özellik programla birlikte gelmektedir. İstanbul için müşterilerimiz cep telefonu ve casus program özelliklerini ofisimizde ücretsiz deneyerek satın alabilirler.

Stokta yok

Açıklama

Samsung Galaxy S3 Mini ve 2014 Casus Telefon Dinleme Programı 

Samsung galaxy s3 mini ve 2014 casus telefon ve telefon dinleme programı, gelişmiş özellikli yazılıma bu fiyata sahip olabilirsiniz. Samsung Galaxy s3 mini, program yüklemeyi beceremem diyen müşterilerimiz için kullanıma hazır halde, sadece dinleme ve takip yapmak istenilen kişiye verilmesi yeterlidir.

Casus cep telefonu ve telefon dinleme programı özelliklerini görerek test etmek isteyen her müşterimizi İstanbul – Maltepe ofisimize bir çay içmeye davet ediyoruz ve iddaa ediyoruz Dünya ‘nın en kaliteli yazılımını satıyoruz. Yazılımlarımız ve cep telefonlarımız para iade garantili olarak satılmaktadır.

Casus Cep Telefonu  Özellikleri : 

Telefon Dinleme Özelliği : Samsung Galaxy S3 Mini cep telefonunda yapılan görüşmeleri gizlice kayıt eder ve sizin mail adresinize gönderir. Bu ses kayıtları e mailinizde depolanır ve siz ne zaman arzu ederseniz, e postanıza giriş yaparak hangi numara ile ne konuşulmuş, kaç dakika konuşulmuş, saat tarih ve tüm dinleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Ortam Dinleme Özelliği : Bu özellik ile ebeveynler, artık endişe etmeyecek, çocukların bulunduğu ortamda ki tüm konuşmaları kayıt ederek gene sizin belirlediğiniz posta adresinize ortam dinleme kayıtları saat tarih olarak gelecektir.

Yer Tespit ve Takip : Çocukların ve şirket verimliliği için kullanılan cep telefonu yer tespit özelliği sayesinde, hiç bir endişeniz kalmayacak, casus telefon gün içerisinde nereden nereye gitmiş sokak sokak il ilçe harita üzerinden yerini görebilecek ve tespit edebileceksiniz.

Gelen ve Giden Mesaj Kayıtları: Bir çok insan, çocukların, çalışanlarının veya eşinin sms trafiğini merak etmektedir, günümüzde çocukla ve gençler, cep telefonlarını elinden düşürmez hale geldiler ve en çok kullandıkları özellik ise sms ve whatsapp mesajlarıdır, 2014 gelişmiş akıllı casus telefon programı ile artık sms ve whatsapp mesajlarını kaçırmayacaksınız.

Casus program özellikleri bununla sınırlı değil ; 2014 sürüm casus telefon takip programı ile cep telefonu rehber kayıtlarını isimleri ile birlikte görebilir, cep telefonundan çekilen resimleri görebilir, gezilen internet sitelerinin takibi, e mail takibi gibi bir çok kusursuz çalışan özelliğin takibini yapabilirsiniz.

Aklınıza takılan soru ve soru işaretleri için 7 /24 müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

Diğer cep telefonları için casus telefon dinleme programları sayfamıza da göz atabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.