Samsung Galaxy S4 Casus Telefon

0.00 

Kullanım için hazır Samsung Galaxy s4 casus cep telefonu, casus program yüklenerek hazırlanmış, takip etmek istediğiniz kişiye vermeniz yeterli ! Sıfır kutusunda 2 yıl garantili ve faturalı Samsung galaxy s4 2014 yeni gelişmiş sürüm casus telefon dinleme programı ile modifiye edilmiş cep telefonu ile, birlikte size açılmış özel kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınız panelinizden, 7/24 cep telefonunda yapılan görüşmelerini ses kayıtlarını dinleyebilir, ortam ses kayıtları, gelen ve giden sms, whatsapp mesajları görebilir, harita üzerinden nokta olarak yer tespiti yapabilirsiniz. Samsung galaxy s4 casus telefon rehber kayıtlarını alabilme, gezilen internet sitelerinin takibi gibi bir çok gelişmiş özelliğe bu kampanya fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

Stokta yok

Açıklama

Samsung Galaxy S4 Tanıtım Videosu

 Ürün kısa süreliğine kampanya fiyatıdır..

Samsung Galaxy S4 casus cep telefonu program yüklemeyi kendine dert eden müşterilerimiz için, casus program yüklenerek kullanıma hazır hale getirilmiştir. Sıfır kutusunda, 2 yıl garantili ve adınıza faturalı olarak aynı gün kargoya verilir. Dünya ‘nın en kaliteli casus yazılımı ile donatılmış cep telefonu en gelişmiş takip özelliklerinide birlikte getiriyor.

Samsung Galaxy S4 Casus cep telefonu özellikleri :

Casus telefon dinleme : Samsung Galaxy s4 cep telefonunda yapılan görüşmeleri ses kayıt yaparak satın aldığınızda oluşturulan hesabınıza gönderir, bu ses kayıtlarını size özel kullanıcı adı ve şifrenizle internet erişiminin olduğu her yerden 7/24 dinleme yapabilirsiniz.

Casus telefon ortam dinleme : Samsung Galaxy s4 casus cep telefonu belirleyeceğiniz aralıklarla cep telefonu çevresindeki konuşmaları kayıt ederek, sizin hesabınıza göndermektedir, bu kayıtları istediğiniz bir zaman dinleme yapabilirsiniz.

Casus telefon mesaj takip : Samsung Galaxy s4 casus cep telefonuna gelen ve giden her sms cep telefonundan silinse bile bir kopyası gizlice sizin panelinize gönderilir.

Casus telefon yer tespit : Samsun galaxy s4 casus cep telefonunun 7/24 nerede olduğunu panelinizdeki  harita üzerinden takip edebilir, il, ilçe, sokak ve cadde olarak tüm detaylarını görebilirsiniz.

Casus telefon foto takip özelliği : Samsun galaxy s4 casus cep telefonundan çekilen resimler silinse dahi, resim çekildiği anda size gönderilmiş olur.

Casus telefon canlı resim ve video kaydı : Samsun galaxy 4 casus cep telefonu istediğiniz bir zamanda gizlice otomatik video veya resim çekerek gizlice size gönderir, böylece ortamda kimler olduğunu görebilmenizi sağlar.

Casus telefon rehber takip : Samsun galaxy s4 cep telefonunda kayıtlı olan veya kayıt edilen numaraları, kayıtlı isimleriyle birlikte görebilmenizi sağlar.

Whatsapp Takip : Samsung Galaxy s4 cep telefonundan yapılan tüm whatsapp sohbetlerini takip edebilir içeriğini okuyabilirsiniz. Skype, viber ve facebook Messenger gibi uygulamaları takip edebilirsiniz

Gezilen internet sayfalarının takibi : Cep telefondan girilen web sitelerini ve içeriklerini görebilmenizi sağlar.

Takvim kayıtları gibi bir çok kullanılan özelliğin takibini yapmanız mümkündür.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.