İndirim!

Samsung Galaxy S8 – S9 Dahil Tüm Andorid Telefonlar İçin

1,800.00  1,400.00 

Galaxy S5 için en iyi casus yazılım, Samsung Galaxy S5 casus telefon yazılımı çıktı, casus programı tam 1 dakika içerisinde yükleyin ve arkanıza yaslanarak güvenli web panelinizden size özel şifre ile samsung galaxy s5 Dünya nın hangi ülkesine giderse gitsin, cep telefonunu hem dinleyin hemde takip edin….

 

Açıklama

SAMSUNG GALAXY S5 ve S5 MİNİ CASUS TELEFON DİNLEME PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

Dünya nın En popüler casus yazılımını sizlerle tanıştıran firmamız ABD ürünü sorunsuz yazılımlar satmaktadır. Samsung Spy Software Samsung Galaxy S5 artık kullanılabilir,  kolayca yükleme yapabilirsiniz kullanıcı tarafından tespit edilemeden. Galaxy S5 tüm verilere erişmek için 1 dakikalık yükleme işlemi yeterlidir.

Son derece gelişmiş izleme yazılımı tüm seferde ailesini ve işini korumak için tasarlanmıştır Spy yazılım , bilgi toplamakla kalmaz aynı zamanda olabilir gizlice telefon izlemek GPS yoluyla ve size izlediğiniz cihazın anlık nerede olduğunu görebilirsiniz.

İlginç Özellikler:

Sohbet Sohbetler Oku – Samsung galaxy s5  Spy yazılım çevrimiçi panelinizden Whatsapp, Skype, Viber, Facebook ve iMessage konuşmaları anlık olarak görebilirsiniz.

SMS Takip  – Samsung galaxy s5 casus telefon yazılımı sayesinde cep telefonuna gelen ve giden tüm sms kopyaları silinse dahi , sizin hesabınıza gönderilir.

 Telefon Görüşmeleri Kayıt -Samsung galaxy s5 ve mini cep telefonunda yapılan görüşmeler kayıt altına alınır ve cep telefonu bu ses kayıtlarını görüşülen numara tarih saat tüm ve tüm detayları ile hesabınıza gönderilir.

Gelen Aramalar sınırla – Samsung spy yazılım kullanarak, hedef telefona çağrı yapan belirli numaraları durdurabilirsiniz

İnternet Geçmişi  – Bu yazılım, hedef Galaxy S5 telefonu tarama geçmişini monitör ve hatta çok silinen internet geçmişini erişebilirsiniz sağlar

GPS Location – Bu özellik, cep telefonunun her 2 dakikada bir nerede olduğunu size göstermeye yarar

Neler Oluyor kaydedin : Casus telefon ortam ve oda kayıt özelliği sayesinde samsung galaxy s5 çevresindeki sesleri otomatik olarak kayıt ederek ses kayıtlarını sizin güvenli hesabınıza iletir. bu uygulama size izlediğiniz telefonun ortamında olmanızı sağlayan bir casus dedektif gibi görev yapacaktır -.SAMSUNG SPY yazılım ortamda neler oluyor her şeyi kayıt edecektir.

Rehber takip : Samsung galaxy s5 cep telefonundaki kayıtlı numaraları isim soy isim gibi tüm detaylarını sizin hesabınıza gönderir..

Samsung Galaxy s5 casus telefon dinleme programı sayamadığımız bir çok özellik ile karşınızda, soru ve sorunlarınız için 0216 441 2827 müşteri hizmetleri  7/24 telefon başında sizlere hizmet vermektedir…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.