En İyi Cep Telefonu Casus Yazılım Nasıl Satın Alınır

Öncelikle bu makaleyi yazma sebebimiz, Türkiye ve Dünya ‘da bir çok casus telefon yazılımı satan firmanın gerçekten uzak bir şekilde reklam yapması ve müşterilerini mağdur etmesinden kaynaklanıyor. Kaliteden yoksun cep telefonu casus yazılımları satan gerek yerli gerek yabancı şirketler bedavaya bile verilse cep telefonlarına yüklenmeyecek, cep telefonlarının çökmesine ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olacak, casus telefon takip programları satmaktalar.Bazı kullanıcılar Türkiye de casus yazılımın pahalı olduğunu düşünerek, bu bir kaç firmadan alış veriş yapmaktadırlar ve bu programı yükleyip kullananlar çok iyi bilir ki vaat edilen hiç bir özellik doğru düzgün çalışmaz…

Örnek vermek gerekirse sms kısa mesajlar bir müddet gelirler, cep telefonu görüşmeleri kayıt etme özelliği kesinlikle çalışmaz, yer tespit çalışmaz, arama kayıtları kimin aradığı görünür fakat, görüşme kaydı gerçekleşmez, bize başvuran  her müşterimizde duyduğumuz tek şey casus yazılım ucuz olduğu için aldığını söylerler. Maalesef 50 dolar 100 dolar 300 dolara kadar çıkan yazılımları satın aldıktan sonra ise geri iade için geri dönüş yaptıklarında ise karşılarında Türkçe konuşacak bir muhatap  bulamazlar, bulamadıkları gibi google çeviri aracılığı ile anlaşmaya çalıştığı bu sözde casus yazılım satanlar müşteriyi suçlar, telefon sürümünü bahane eder ve anlayamadığını söyleyerek geçiştirir…

Müşteri mağdur edildiği ile kalmaz, casus yazılım cep telefonu menüsünde göründüğü için kullanıcı casus yazılımın farkına varır.

Belkide çok büyük sorunlarına, cevap ararken bir daha geri dönüşü olmayan başka bir sorun ile karşı karşıya kalır.

 

Bu siteleri teşhir etmek amacıyla paylaşıyoruz: Spybubble – Mspy – Stealth Genie – Mobile Spy – MobiStealth – Flexispy

Casus telefon ve telefon dinleme yazılımlarının daha özelliklerini okurken bile böyle bir şey nasıl olur diye düşünen müşterilerimiz var…

Bu özelliklerin olamayacağını imkansız olduğunu düşünenler var ! Peki bu inanılmayacak kadar harika özelliklerin basit şekilde programlanacağını ve bu kadar ucuz olabileceğine nasıl inanıyorsunuz ?

Bizden casus yazılım almak zorunda değilsiniz tabi ki; biz sadece firmamızın ne kadar köklü bir firma olduğunu geçen 8 yıl zarfında tüm müşterilerimize, çevremize ve bayilerimize ispat etmiş bulunmaktayız.

Bu makaleyi yazma sebebimiz, siz değerli müşterilerimize casus telefon ve telefon takip programı satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve mağdur olmamanızı sağlamayı amaçladığımız içindir.

Atalarımızın şu sözünü hatırlatmak isteriz ” Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur ” firmamız bütçenize uygun olarak iki kalite yazılım satmaktadır ve yazılımlarımız tamamen ABD üretimi olup, kesinlikle garantili programlardır, casus yazılımlarımızı Maltepe ofisimize gelerek test edip tüm özelliklerini gördükten sonra satın alabilirsiniz.

Casus yazılım DEMO giriş panelimizi görebilirsiniz.

Yazımıza sitemize kayıt olarak yorum yapabilir, aklınıza takılan soru ve görüşleriniz için 0 216 441 28 27 telefon numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S6 Casus Telefon Yazılımı Çıktı başlıklı makalemizde casus telefon, casus yazılım ve cep telefon dinleme hakkında bilgiler verilmektedir.