Hakkımızda

TrDedektiflik.com sitesi 6 yıldır aynı adreste bulunan ve casus telefon ve telefon dinleme programları konusunda Dünya çapında hizmet veren, firmamız sizlere en kaliteli ve % 100 sorunsuz programlar ile hizmet vermeye var gücümüzle çalışmaktayız.

Trdedektiflik.com sitemizden online satın alma işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 irtibat kurabilir, teknik destek alabilir ve  telefonda sipariş verebilirsiniz.

Amacımız siz değerli müşterilerimize, dürüstlük prensiplerine uyarak, müşterilerimizi doğru bir şekilde yönlendirmek ve satın alma öncesinde tam destek ve sorularınızı cevaplamak tayız. Sorularınız için bizimle irtibat kurmaya çekinmeyiniz !

Casus telefon yazılımları Türkiye  disprötörü dür, casus telefon ve telefon dinleme programları Türkçe kullanım kılavuzu ve teknik desteği ile ürün satmaktayız. Casus telefon yazılımlarımızın satışını yaparken, firmamız sizlere anlatılan özelliklerin her hangi biri çalışmadığında kaidesiz kuralsız para iadesi yapmaktadır.

Casus telefon yazılımları, sevdikleriniz,  çocuklarınız ve güvenliğiniz için üretilmiş programlardır. Bu programları tehdit veya şantaj amaçlı kullanmak suçtur, bulunduğunuz ülkenin yasalarını araştırarak casus telefon yazılımı satın almanızı tavsiye ederiz.

İlginize Teşekkür Ederiz…