ios 7 jailbreak

Müjde ! iPhone iOS7 Jailbreak evasi0n tarafından yayınlandı

iPhone kullanıcılarını sevindiren haber nihayet geldi, bundan sonra iPhone ios 7 sürüm cep telefonlarına Jailbreak yapabilirler. 2014 yılına girilmesiyle beraber evasi0n un hediye olarak iphone kullanıcılarına bu iyi haberi verdi.

Özellikle programın Untethered olması bir çok kullanıcıyı sevindirdi, evasi0n yayınladığı orjinal iOS7 Jailbreak sitesi ve tüm detaylarını görebilmek için buradan görebilirsiniz.

Ayrıca iphone iOS7 Jailbreak programını her iki işletim sistemide düşünülerek programlanmıştır, Mac OSx kullanıcıları programı buradan indirebilirsiniz, Windows kullanıcıları ise programı buradan indirebilirler.

iPhone iOS7 Jailbreak nasıl yapılır ?

İşletim sisteminize göre seçtiğiniz evasi0n7 programını bilgisayarınıza indiriniz ve zip dosyasından masaüstüne çıkarınız.  Önemli : ( iOS7 Jailbreak işlemine başlamadan önce itunes kullanarak, telefonunuzun ve uygulamalarınızın yedeğini  kesinlikle alınız bu her hangi bir problemle karşılaştığınızda geri yükleme için gerekli olacaktır. ) iPhone cep telefonunuzun ios 7 için güncelleme işlemini kesinlikle itunes e kablo usb ile bağlanarak yaptığınızdan emin iseniz.
Artık cihazınızı usb kablonuz ile bağlanarak indirdiğiniz programı çalıştırın ve sağ taraftaki Jailbreak butonuna tıklayınız ve cep telefonunu kesinlikle kapatmayınız. Program kendiliğinden Jailbreak işlemini tamamlayacaktır.

iPhone cep telefonu kendiliğinden kapanıp yeniden baladığında, menüde evasion7 uygulamasını açın ve telfonun yeniden başlamasını bekleyin…. cihaz bir kaç sefer daha kendilinden başlatılacaktır ve artık cihazınız Jailbreak olmuştur Güle güle kullanın

Yapılan işlemlerin tamamı 6 ila 7 dakika sürmektedir…

iPhone cep telefonlarında Jailbreak işlemi yapıldıktan sonra, casus telefon ve telefon dinleme programı yüklenerek, iPhone cep telefonlarının takip edildiğini biliyor musunuz ? 

Buradan iPhone casus telefon programı linke tıklayarak program özelliklerini görebilir ve satın alabilirsiniz.