mspy ücretsiz deneme fiyasko

mspy ücretsiz deneme fiyasko

mSpy Ücretsiz Deneme Sürümü Hakkında Uyarı

mSpy sitesi hakkında uyarımızı kendi iyiliğiniz için mutlaka okuyunuz ve yazımızın sonuna doğru Dünya ‘nın en kaliteli telefon takip programı ile tanışın !

mSpy müşterilerine ücretsiz deneme sürümü verdiğini iddaa ediyor fakat kredi kart bilgilerini vermeden mspy ücretsiz deneme  sürümünü kullandırmıyor, soruyoruz ? mSpy madem ücretsiz deneme sürümü veriyorsunuz ? neden insanlardan kredi kart bilgilerini talep ediyorsunuz ?

Sebebini hemen açıklayalım, mSpy satın alma sayfasında kredi kartı bilgilerinizi alarak, bir kere size yazılımı satmış oluyor ! deneme süresince kartınızdan çekim yapmıyor fakat deneme süresi içerisinde iptal etmediğiniz sürece sizin kartınızdan her ay otomatik olarak aylık paket ücretini çekiyor.

Bu duruma maruz kaldıysanız bankanız ile irtibata geçerek otomatik ödeme talimatını iptal ettiriniz ve mSpy sitesinden geri ödeme talebinizi bildiriniz.

DELİL 1 : Aşağıda mSpy indiren müşterileri yorumları ve iptal çabası mSpy reklam sayfasının resmidir !

UNUTMAYIN ! TÜRK ‘ÜN, TÜRK ‘TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR !

DELİL 2 :

mSpy denilen casus yazılım şirketi ülkemizi soyuyor
mSpy ‘ın dolandırdığı mağdur Yurttaşlarımız paralarını kurtarmak için sikayetvar.com a başvuruyor.

Maalesef uluslar arası dolandırıcılıkta kendi ülkemizin bankası olmadığı için paranızı kurtarma imkanınız yok !

BU TUZAĞA DÜŞMEYİN !  DİLERSENİZ HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEDEN  24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME YAPABİLİRSİNİZ

mSpy telefon Dinleme Yani Görüşmeleri Kayıt Etme Özelliği Yok !

mSpy casus telefon yazılımında görüşmeleri kayıt özelliği bulunmuyor, telefon takip programı uygulamalarında en çok aranan özellik ortam dinleme ve telefon görüşmelerini dinleme özelliğidir, maalesef ülkemizden büyük para kazanan ve kendi ülkesinde yasal olmadığı için satış yapamayan mSpy özellikleri arasında telefon dinleme özelliği olmadığı gibi diğer özelliklerde tam bir fiyasko.

Bahsedilen tüm özellikler tarafımızdan test edilmiş olup, hiç bir özelliğin doğru düzgün çalışmadığını ve Ülkemiz kullanıcıları için kaliteden noksan müşteri hizmetleri ve iade taleplerine geri dönüş yapılmadığı ve Türkçe hizmet verecek bir müşteri desteği olmadığı da cabasıdır.

SİZLERİ DÜNYA ‘NIN EN İYİ TELEFON TAKİP PROGRAMI İLE TANIŞTIRIYORUZ !

Açık belirtelim ki, mspy‘ın bir aldatmaca olduğunu söylemiyoruz mspy ücretsiz deneme özelliği olmadığını ve tüm mspy müşterilerini Self SPY ‘ın özellikleri ile 24 saat ücretsiz deneme vererek kıyaslamalarını,  anlaşmazlıkları doğrudan çözmeye teşvik ediyoruz, ancak mSpy ücretsiz deneme bu sorunu çözmezse biz de dahil olmak üzere parçaları toplamaya yardımcı olmak için buradayız.

Dünya ‘nın 1 Numaralı Telefon Takip Programı ile Tanışın

Mspy ile ilgili tüm uyarıları yaptıktan sonra sizlere, spy telefon takip programından kısaca bahsedelim, alt yapısı self spy mobile markasını kullanan sitede ücretsiz deneme özelliği için sizden kredi kartı bilgisi veya peşin ödeme istemez,  otomatik yenileme yapmaz ! siz dilerseniz satın alırsınız.

Sadece bir e posta adresine sahip olmanız, 24 saat ücretsiz deneme yapmak için yeterlidir.

Self SPY Hemen Ücretsiz Deneme Yapabilirsiniz !

SPY Telefon Takip Programı ile güç ve kontrol sizde demektir. Bu ne anlama geliyor derseniz, bu kapsamda da hedef konumundaki telefondaki kişi hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa öğrenmeniz mümkündür. Bu anlamda eşinizden tereddüt ediyorsanız veya içinizdeki şüpheleri yok etmek istiyorsanız, bu program tam da size göre. Az önce de belirttiğimiz gibi, isterseniz iş yerinizde, isterseniz evinizde, isterseniz de özel hayatınızda kontrolü ve yönetimi ele alabilmek için bu program ihtiyacınız olan

spy yazılım 2 gün ücretsiz deneme casus telefon programı
RESME TIKLA ANINDA ÜCRETSİZ YÜKLEME YAP

program. casus telefon programı konumundaki SPY Telefon Takip Programı, bilgi, yönetim ve kontrol güçtür. Siz de bu gücü hak ediyorsunuz. Peki bu gücü elde etmek için daha neyi bekliyorsunuz? SPY Telefon Takip Programı ile kontrol de, denetim de güç de sizde demektir. Bu anlamda SPY Yazılım sizi düşünmekte ve bu özel avantajlardan faydalanabilmeniz için size iki gün boyunca bu özelliği deneme imkanı sunmaktadır. Bu şekilde hedefinin temelinde ekonomik menfaat değil, müşterilerinin menfaati olduğunu net bir şekilde ifade etmektedir. Bu anlamda iki günlük ücretsiz uygulama kullanabilme özelliğini nasıl kullanabileceğinizi anlatmamız da fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan Maxi yazılım gerçek casus telefon yazılımı başlıklı makalemizde maxi casus yazılım, maxi telefon dinleme yazılımı ve maxi telefon takip yazılım hakkında bilgiler verilmektedir.