Teşekkürler!  Siparişiniz tamamlanmıştır.

Siparişiniz hazırlanıyor, sonra ki 5 dakika içerisinde sipariş durumunuz hakkında belirtmiş olduğunuz e posta adresinize detaylı bilgi gönderilecektir.

Satın almış olduğunuz ürün kargo ile gönderilecek ise kargo takip numaranız bildireceğiz.

Sık Sorulan Sorular

SORU:Kargom ne zaman elime ulaşır?
CEVAP:Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size  e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. Tahmini teslimat aralığında siparişiniz teslim edilir. Siparişinizin durumunu kargo takip numarası ile ilgili kargo şirketi ekranlarından sağlayabilirsiniz. Resmi ve idari tatiller bu süreye dahil değildir.
SORU:Ürünü iade edebilir miyim?
CEVAP:Kargoyla ulaştırılmayan sanal  ürünleri için: Bize Ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, e-posta veya canlı destek kanalımızı kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. Kargolu gönderiler için siteden iade kodu almanız gerekmektedir. İade gönderim koduna sipariş takip bölümünden veya hesabım adımında siparişlerim sayfasından “ürünü iade et” adımını seçerek ulaşabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturanızla birlikte Yurtiçi kargo ile iade gönderim numarasıyla gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade kodunu ürünü teslim aldığınız günden sonraki 14 gün içinde oluşturabilirsiniz. İade kodunu aldıktan sonra ürün iadenizi 7 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekir. İade gönderim kodu ile gönderilmeyen iadelerin ücreti müşterilerimize aittir. İadenizi gönderdikten sonra sizden gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
SORU:Kargo sürecinde olan ürünüm için değişiklik yapabilir miyim?
CEVAP:Siparişiniz “hazırlanıyor” aşamasına alınmadan önce değişiklik yapabilirsiniz. Kargoya verilecek veya kargoya verildi aşamasında hiçbir değişiklik sağlanamaz, ürün firmamıza iade geldiğinde tarafınıza dönüş yapılır ve sipariş durumuna göre işlem yapılır.

Satın alma ile ilgili yaşadığınız her hangi bir sorun için aşağıdaki whatsapp destek biriminden bildirebilirsiniz.

Whatsapp Destek :