Spy Cep Telefonu Casus Yazılım

Kaliteli bir casus telefon takip programı nasıl olmalı

Spy yazılım casus telefon programı iphone, android ve akıllı cep telefonlarının tamamını dinleme ve takip yapabileceğiniz cep telefonu uygulaması Türkiye bayii tr dedektiflik sitesidir, iphone 4, iphone 4s, iphone 5 ve 5s iphone 6 cep telefonlarında ve android samsung galaxy s3, galaxy s4, galaxy note gibi her android cep telefonunda kusursuz çalışma garantisi spy  yazılım casus telefon programında…

Spy yazılım casus telefon programı sadece bizim ve bayiilerimizin sitelerinden sahip olabilirsiniz..

Piyasada birçok cep telefonu casus telefon yazılımı ve  programları bulunmaktadır,  bunların çağrılar, mesajlar veya konum bulma özellikleri ile yüzeyde aynı görünüyor olsa da her biri aynı kalitede ve çalışma sisteminde değildir bunun için ayrı seçenek sunulmaktadır. Ne olursa olsun, sizin ihtiyaçlarınıza uygun, fiyatı uygun ama aynı zamanda bunun en iyi şekilde nasıl çalıştığını anlamak ve size sorun çıkarmayacak en iyi casus telefon yazılımını seçmeniz gerekmektedir. İşte casus yazılım satın almadan önce size birkaç ipucu…

Her zaman için iyi bir cep telefonu casus yazılımı seçimi

Sizin için cep telefonu casus yazılımı seçimi kalitesiz bir yazılım olursa casus yazılım cep telefonda ve menüde çalışan bir program olarak görünmesi kısa süre içerisinde kullanıcıyı şüphelendirir, programı silmesine veya format atmasına sebep olur, zor zahmet telefona yazılımı yüklemişken hem hedeflediğiniz takibi gerçekleştiremez hemde paranızı boşa harcamış olursunuz. Aynı zamanda takip ettiğiniz çocuğunuz veya personeliniz gözünde güven kaybetmiş olacaksınız. Ayrıca kalitesiz bir cep telefonu casus yazılım seçimi takip özelliklerinin bir çok önemli bölümü çalışmayacağından tam bir takip yapmak mümkün olmayacaktır. Şöyle ki; casus yazılım yüklediğiniz telefondan yapılan görüşmelerin tamamını bildirmediğinden, bazı önemli aramaları kaçırmış olursunuz, ayrıca kişinin o anda yerini bulmak istediğinizde GPS konum sapma oranı kalitesiz bir casus yazılımda 300 metre yi bulmaktadır, buda demek oluyor ki kişinin yerini doğru konumlama yapamazsınız veya çalınan cep telefonunu bulmak istediğinizde yanlış konumdan dolayı bulamazsınız.

Hukuki şartlar çerçevesinde casus yazılım kullanılmalıdır

Eğlenmek için iş arkadaşınızın telefonuna bir cep telefonu casus yazılım yüklemek onun özel konuşmaları ile alay etmek veya tehdit şantaj maçlı casus yazılım kullanmak, kişilerin mahremiyetini ihlal etmek suçtur. Casus yazılım  yasal kullanımları şirketinizin personele dağıttığı, yani size ait cep telefonlarına veya reşit olmayan çocuklarınızı takip etmek amacı ile kullanılmalıdır.

Casus yazılım yükleme sonrası tüm izleri kaldırmayı unutmayın

Cep telefonu casus yazılımı yüklemeyi tamamladınız, programı indirdiğiniz genellikle “android “telefonlarda indirilenler bölümünden programı silmeyi unutmayın, ayrıca programı indirdiğiniz linki tarayıcı geçmişinden siliniz. Böylelikle cep telefonunda casus yazılım yüklendiğinin anlaşılması imkansız hale gelecektir.

Cep telefonun takip panelinden  sizin için önemli olan bilgileri yedekleyin

Bizim Spy yazılım cep telefonu takip paneli size gerekli verileri saklama ve indirme olanağı sunar yapılan bir konuşmanın görüşmenin veya ortam dinleme ses kayıtlarını bilgisayarınıza indirerek onları saklayabilirsiniz. Rehber listesi, sms, whatsapp, viber, skype, wechat, facebook sohbetlerini word belgesi olarak listeyi kayıt etme özelliği sadece bu programda vardır.

Cep telefonunuzun kaybolması veya çalınması durumunda 

Pahalı bir cep  telefonuna sahip olmanız kötü niyetli kişiler tarafından cep telefonunuzun çalınması an meselesi, cep telefonu kaybolur ya da çalınırsa spy yazılım sayesinde içerisine hangi hat takıldığı ve cep telefonu konumu panele düşecektir böylece hırsızın kısa sürede yakalanması sağlanacaktır. Böylece casus telefon yazılımı hırsızlığa ve kaybolmaya karşıda cep telefonunuzu korur.

Satın alma aşamasında size verilen aktivasyon kodunu not alın

Casus telefon yazılımı satın almayı tamamladığınızda bir e posta alırsınız, bu e posta içerisinde oluşturulan kullanıcı adı ve şifrenizin yanı sıra casus yazılım için verilen bir lisans kodu içermektedir, bu kodu not almanız programı yeniden yüklemek için veya farklı bir telefona aktarmak için gerekli olacaktır.

Çirkin  kelime ve taciz mesajlarını engelleme ve geo çit özelliği

Tr dedektiflik spy yazılım cep telefonu takip programı rakiplerinin aksine, çocuk koruma programına önem verir, örnek : çocuğunuz bir numara tarafından taciz ediliyor, bu numaradan gelen sms leri engelleyebilir veya küfür içeren kelimeleri belirleyerek o sms lerin iletilmeden silinmesini sağlayabilirsiniz böylece çocuğunuz bu sms leri göremez. Ayrıca spy yazılım GEO ÇİT özelliği ile cep telefonu belirlediğiniz bir konum dışına çıktığında size gizlice bir alarm verir böylece çocuğunuzun olmadık bir yere izinsiz gittiğinden haberdar olursunuz.  Bu anahtar kelimeler, coğrafi konumları,  belirli numaralardan gelen çağrıları olabilir. böylelikle cep telefonuna metin mesajları kullanıldığında, küfür ve uyuşturucu faaliyeti ile ilgili kelimeleri tanımlayabilirsiniz.

E mail takibi ile firmanız dan aktarılan bilgileri kontrol edin

Akıllı cep telefonlarından gönderilen e mailler personeller tarafından sıklıkla kullanılmaktadır, bu e mail içeriklerini görmek rakip firmalarla yapılan irtibatları ve iş sırlarının dışarı aktarılmaması için casus yazılımı kullanıyorsanız bu özellik yararlı olur.

Casus telefon yazılımı almadan önce özelliklerini demo panelden inceleyin

Kaliteli bir casus telefon yazılımı satan firma bunu ispat etmek zorundadır ve bunun için gerek ofisinde gerekse müşteriye ulaşarak yazılım özelliklerini ücretsiz test edebilirsiniz, firmamız bunu ciddi alıcılar için ayağınıza kadar gelip tanıtım ve test ettikten sonra satın almanızı sağlayacaktır. İstanbul dışında ki, müşterilerimiz için gerçek panel bilgileri verilerek test etmeniz sağlanacaktır..

Çok özel sorunlarınıza yanıt ararken dolandırılmayın, bir adresi ve sabit cep telefonu olmayan bir siteden yazılım satın almayın !

spy cep telefonu dinleme yazılımı ile ilgili aramalar : cep telefonu dinleme casus yazılımı indir – cep telefonu dinleme programı – bedava casus cep telefonu dinleme programı indir – cep telefonu dinleme programı full – cep telefonu dinleme programı ücretsiz – cep telefonu dinleme cihazı – cep telefonu dinleme programı indir

Bir önceki yazımız olan Sanal casus cep telefon dinleme programı başlıklı makalemizde android, casus telefon ve cep telefon dinleme hakkında bilgiler verilmektedir.