Spy Yazılım Cep Telefonu Dinleme Programı

Cep telefonları yapısı itibari ile baz istasyonu şebekelerini kullanan, geniş kapsama alanına sahip kablosuz bir iletişim aracı olarak kullanıldığını hepimiz bilmekteyiz. Geçmişte cep telefonlarının sağladığı hizmetler oldukça sınırlı iken günümüzde sesli iletişim, yazışma kısa mesaj, multimedya mesajları, görüntülü görüşme gibi bir çok yenilik ve uygulamalar ile cepte taşınır hale geldi ve günümüzde kullanılan akıllı cep telefonları ise sosyal uygulamalar Facebook, Vhatsapp, Viber, Twitter vb. gibi benzeri bir çok uygulamayı da beraberinde getirdi..

Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan internet te bu sayede cebimize girmiş bulunmaktadır, her şey ilk bakışta çok masum görünse de;
Cep telefonları ve bu kullanılan uygulamalar çok ta tehlikelidir, bu uygulamaları kontrolsüz olarak kullanan yetişkin veya çocuklar, bu uygulamalar sayesinde tanıdığı kişilerin niyetlerinin iyi veya kötü olduğunu kestiremezler veya masum görünen bu cep telefonlarını kötü maksatla kullanan şahısların sayısı hiç te az değil, peki masum olduğu kadar da tehlikeli olan bu cep telefonlarından sevdiklerimizi veya çocuklarımızı nasıl koruyacağız ?
Spy cep telefonu dinleme ve takip programı ile onları kötü niyetli kişilerden korumak ve onları yakından takip etmek diyaloglarını öğrenmek ilişkilerini görmek çok basit.
Küçücük fakat marifetleri çok büyük olan bu spy cep telefonu takip etme programı ile eşinizi sevgilinizi, çocuklarınızı onlara hissettirmeden takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Spy yazılım telefon takip programı sitemizden satın alarak, takip etmek istediğiniz cep telefonuna tam 2 dakika içerisinde yükleyin ve satın alma aşamasında belirttiğiniz kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapacağınız, panelden cep telefonu takibini yapmaya başlayın.
Spy yazılım cep telefonu dinleme programı, cep telefonunun bulunduğu ortamı dinleme veya kayıt etme gibi sesli dinleme sistemine sahip olduğu gibi, cep telefonuna gelen gidene her sms i takip edebilir, karşılıklı gönderilen sms mesajlarını gizlice gönderdiği panelden izleyin, sp yazılım özelliklerinden en önemli olan bir özellik ise GPS takip özelliği sayesinde cep telefonu nerde olursa olsun onu nokta olarak yerini harita üzerinde sokak cadde il ve ilçe ayrıntılarını görebilirsiniz.
Spy yazılım özellikleri bunlarla bitmiyor, spy yazılım sayesinde Facebook, viber, whatsap, skype, line gibi bir çok uygulamada ki yazışmaları görebilmektesiniz. iPhone telefon dinleme programı sayfamızdan satın alabilirsiniz.
Spy yazılım tüm iOS, android ve symbian işletim sistemini kullanan İPHONE, SAMSUNG, NOKIA, HTC, SONY ERICSSON gibi bir çok cep telefonuna yüklenebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu nasıl dinlerim başlıklı makalemizde cep telefonu, cep telefonu nasıl dinlerim ve dinleme telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.