stealthgenie

StealthGenie Sitesi Kapalı ve Artık Müşterileri Sisteme Giremiyor !

StealthGenie casus telefon programı satısı yapan firma müşteri girişi ve web sitesi günlerdir kapalı ve açılacak gibi de görünmüyor, bir çok müşteri ise mağdur oldu ! Bu Yurt dışından yayın yapan  web sitesinden aldığınız yazılımları artık kullanamaz hale geldiğini üzülerek belirtmek zorundayız.

Rakip firma Stealth Genie den program aldınız ve mağdur olduysanız size bir teklifimiz var ! Sizleri yalnız bırakmayacağız ve StealthGenie firmasından aldığınız hizmet için para iadesi yapmaları da söz konusu değil.

Cep telefonu takip işlemini artık yapamadığınızı biliyoruz, peki şimdi ne olacak ? kalan süre için takip işlemlerinizi nasıl yapacaksınız, firmamızla irtibata geçtiğinizde StealthGenie  hesabınız ile geldiğinizde size çok indirimli bir kampanya ile kalan takip sürenizi bizim hesabımıza geçiş yaparak devam ettirebilirsiniz.

Sitemizden iletişim bölümü ve her sayfamızda bulunan ”TEMSİLCİYE SOR” butonunu tıklayarak müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

StealthGenie spy phone software banned tarafından mağdur olan ve hazırda devam eden lisans kodları ile gelen müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için başlattığımız bu kampanyadan şartları uyan her müşterimiz faydalanabilmektedir.

Kampanya neleri destekliyor ?

StealthGenie telefon dinleme programını daha önceden satın almış ve mağdur olmuş kullanıcılar sitemizden aldığı yazılımlarda %30 yakın indirim uygulanacaktır. StealthGenie spy software closed banned yani yasaklandı.

Bu kampanyadan faydalanmak isterseniz yukarıdaki müşteri hizmetleri numaralarımızdan ve iletişim formundan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu dinleme sistemleri başlıklı makalemizde cep dinleme sistemleri, cep telefonu dinleme sistemi ve telefon dinleme sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.