TELEFON DİNLEME CİHAZI

Adından sıkça bahsettiren telefon dinleme cihazları ülkemizde de rağbet görmektedir, telefon dinleme cihazı aslında cep telefonlarına yüklenen bir yazılımdır, cep telefonları yapısı itibarı ile sonradan yerleştirilecek bir casus böcek veya cihaz sayesinde dinleme gerçekleşemez, telefon dinleme cihazı yerine telefon dinleme programını geliştiren teknoloji mühendisleri, küçük bir program sayesinde, bir aparat takmaya veya telefon dinleme cihazı yerleştirmeye gerek duyulmadan, cep telefonlarını dinlemeye olanak sağlıyor.

Telefon dinleme programları ve dinleme cihazları arasında ki fark nedir ?

Telefon dinleme programları tamamen casus bir yazılım olarak cep telefonu arka planında işletim sistemine gömülü olarak çalışmaktadır, casus telefon kullanan kişi cep telefonunda bir casus yazılım olduğunu fark etmesi mümkün değildir, ( Not: Çin menşei MSPY, SPYBUBBLE, FLEXİ SPY ve MOBİLE SPY ) gibi ucuz yazılımlar hariç, bu yazılımlar basit olduğu için menüde ve çalışan uygulamalar içerinde görünmektedir.

Telefon dinleme programı ile cep telefonundaki tüm uygulamaları uzaktan yönetebilir, cep telefonu dinleme, ortam ve odayı dinleme, whatsapp ve facebook tarzı uygulamaları takip edebilirsiniz. Gps ile kişinin yerini tespit edebilirsiniz. Gelişmiş casus telefon programları ve özellikleri için linke tıklayınız.

Telefon dinleme cihazı ise sabit hatların dinlenmesi için ev veya iş telefonlarına yerleştirilen, dinleme cihazlarıdır. Bu dinleme cihazları sabit telefona giriş kablosuna bağlanılır ve gelen/giden görüşmeleri kendi hafızasına kayıt eder bu kayıtları dinleme isteyen kişi ses kayıt cihazına erişebilmelidir ki bu ses kayıtlarını dinleme yapabilsin. Oysa telefon dinle programları tamamen uzaktan çalışmakta ve mesafe sorunu olmadan tüm Dünya ülkelerindeki şebekeleri dinleme imkanı vardır.

Bir önceki yazımız olan Çocukları takip etmek için casus telefon programı başlıklı makalemizde casus, casus telefon programı ve cep telefonu takip hakkında bilgiler verilmektedir.