casus telefon dinleme

Telefon Dinleme Anlaşılır mı ? Nasıl Anlaşılır ?

ÖNEMLİ : ÖNCELİKLE BU MAKALEYİ SİZ MÜŞTERİLERİMİZE YARDIMCI OLMAK AÇISINDAN VERİYORUZ, FİRMAMIZ TELEFON İLE ARANILARAK ACABA TELEFONUM DİNLENİYOR MU ? NASIL ANLARIM, GİBİ ŞÜPHELERE KESİNLİKLE YANIT VERMEMEKTEDİR, BU KONUDA ÇOK TELEFON ALDIĞIMIZDAN BIKKINLIK GELDİ ve BU AMAÇLA SİZLERE BU MAKALE İLE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ…

TAKDİR EDERSİNİZ Kİ, BİZ SİZLERE VE ÇOCUKLARINIZA GÜVENLİK SAĞLAMAK AMACIYLA YAZILIM SATIYORUZ, HER ŞÜPHE DUYAN İNSANA SAATLERCE TELEFONDA BİLGİ VEREN BİR HALK KURULUŞU DEĞİLİZ…

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ…

Herkesin korkulu rüyası telefon dinlemelerini tespit etmek için bir çok haber sitesinde yalan yanlış bilgiler gördükten sonra bu makaleyi sizler için yazmaya karar verdik. Öncelikle cep telefonunuzun bir casus telefon dinleme yazılımı ile dinlendiğini düşünüyorsanız !

Eski sürüm symbian işletim sistemli cep telefonlarında yani genellikle nokia cep telefonları için ortam dinlemesi yapmak için cep telefonu aranarak dinleme yapıldığından, cep telefonunuz ya sürekli meşgul oluyordu yada cep telefonunuzun bataryası çok çabuk bitiyordu. Kaliteden yoksun casus yazılımlar ise cep telefonunun sürekli donmasına sebep veriyordur. Dolayı ile bir çok belirti vermekteydi… Eğer böyle bir durum yaşıyorsanız cep telefonunda casus telefon dinleme yazılımı olabilir…

Fakat bunu söylemek kesin cep telefonu dinleniyor anlamına gelmez, cep telefonu piliniz zayıflamış ise bataryanız çabuk bitebilir. symbian işletim sisteminiz güncel olmayabilir bu yüzden de cep telefonunda donmalar olabilir.

Bu makale sadece bilinçlendirme amaçlıdır unutmayınız.

Bir çok kişide cep telefonu ile konuşurken, yankılanmalar olduğunu veya kendi sesini duyduğundan şikayetçidir, bu tamamen şebekeden kaynaklı bir durumdur, baz istasyonuna ya çok yakın yada uzak olduğunuzda bu durumu yaşamanız çok normaldir.

Günümüzde artık akıllı cep telefonları kullanıldığından, casus telefon dinleme yazılımı ile dinlendiğinizi anlamanız nerede ise imkansızdır, Bu yazılıma sahip olmak isteyen müşterilerimize ABD ürünü Tr Spy Casus Telefon yazılımını tavsiye etmekteyiz… casus telefon programları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Piyasada yabancı bir kaç sitede casus cep telefon yazılımı satışı yapan  Çin malı 70 dolar, 150 dolar civarında satış yapan mspy, mobilstealth, flexispy ve spybuble yazılımlarını tercih eden tüm müşterilerimiz cep telefonu işletim sistemleri çökmüş ve telefonlar kullanılamaz hale gelmiştir. sakın bu sitelere itibar etmeyiniz ve bu programları sadece ucuz diye alan bir çok müşteri mağdur olmuştur, bu ucuz programları sizlere deneme amaçlı olarak ofisimizde çalışıp çalışmadığını gösterebiliriz ve ispatlarız.

TR Dedektiflik olarak 6 yıldır aynı yerimizde hizmet vermekteyiz…

 

Casus telefon ve telefon dinleme programı uzmanı…

MEDYADA TR DEDEKTİFLİK RÖPORTAJLARI 

.

 

 

Bir önceki yazımız olan Eşimin beni aldattığını nasıl anlarım başlıklı makalemizde aldatan eş yakalama, aldatma ve casus telefon hakkında bilgiler verilmektedir.