İşlerinizin yoğunluğu nedeni ile nişanlınız ile uzun zamandır ilgilenemiyorsunuz ve bu neden ile onun hareketlerinden görüşmediğiniz süre boyunca rahatsızlık duymaya mı başladınız? Sizin için istenilmeyecek boyuta ulaşmaya başlayan ve takip gerektiren bu hareketleri işinizden dolayı takip edemiyorsanız sizin için nişanlınızı takip edecek bir casus yazılıma ihtiyacınız olduğuna eminiz. Sizin için özellik büyük bir hizmet kalitesi ile geliştirilen bu program emin olun nişanlınızın tüm gizliliğini gözler önüne serecek ve evlenmeden önce bitmesi gereken bir ilişki ise erken zamanda bitirebileceksiniz. İstediğiniz özelliklere sahip olacak olan bu programı anında indirerek telefon sesleri dinlemeye başlayabilirsiniz.

Sizin için bir casus program içerisinde barındırılması gereken özellikleri büyük bir titizlik içerisinde seçmelisiniz. Aksi taktirde belki de hiçbir zaman işinize yaramayacak olan bir programa boş yere ücret ödemesi yapacaksınız. İstediğiniz özellikleri seçtiğiniz taktirde size sunulan program sayesinde emin olun istediğiniz her ayrıntı anında yanınızda olacaktır. Telefon sesleri dinleme programında sahip olacağınız özellikleri etkinleştirebilmeniz için öncelikle size gönderilecek olan kodları ayrıntılı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Özellikle dikkatli bir şekilde inceleyerek gün içerisinde nişanlınızın telefonundan gelen sinyaller ışığında programa göndereceğiniz komutlar sayesinde anında programı etkinleştirecek ve boş zamanlarınızda nişanlınızın nereye gittiğinden kiminle konuştuğuna ve mesajlaştığına kadar her ayrıntıyı öğreneceksiniz. Bunun yanında nişanlınızın sizi aldattığını öğrendiğiniz taktirde yine casus telefon görüşmeleri dinleme programına göndereceğiniz sinyal sayesinde nişanlınızın resmini çekebilir ve bu sayede de ihanetini kayıt altına alabilirsiniz.

Telefon konuşmaları dinleme programı içerisinde sunulan özellikler nelerdir?

Telefon sesleri dinleme programı içerisinde tabii ki tek bir özellik mevcut değildir. Programın isminin telefon sesleri dinle olmasının nedeni programın en çok kullanılan özelliği olmasından kaynaklanmaktadır. İnsanların en çok önem verdiği ve merak ettiği konu olan telefon dinlemeleri sayesinde aslında gizli konuşmaları aydınlattıkları görülmektedir. Bu konuşmaların genelinin eşlerini ya da sevgililerini aldatan kişilerin yapmış olduğu gizli konuşmalar olduğu saptanmaktadır. Bu gizli konuşmalar aslında çoğu zaman fark edilmeden yapılıyor olsa bile bu casus yazılımın gözünden hiçbir zaman kaçmamaktadır. Bu neden ile kesinlikle merak etmeyin.

Telefon dinleme adı ile geçen bu programın tabii ki farklı özellikleri de bulunmaktadır.  Bunlardan bir tanesi şifreleri görme özelliğidir. Şifreleri görme özelliği sayesinde telefondan girilen tüm online hesapların şifrelerini casus yazılım kayıt altına alıyor ve anında telefonunuza ve e- postanıza gönderiyor. Bu sayede de size söylenilmeyen tüm online ortamda kullanılan hesapları ve telefonun gizliliklerini de öğrenme şansına sahip olacaksınız. Bunun yanında multi medya casusluğu da yapma imkanına sahipsiniz.  Resim, ses ve video dosyalarını indirme şansına sahipsiniz ve bu sayede de sizden saklanılan tüm gizli medyaları görme şansına sahip olacaksınız. Yer tespiti yapma özelliği sayesinde de GPRS görüntülerine sahip olacaksınız ve gün boyunca gidilen tüm yerlerin görüntülerini an ve an göreceksiniz. Bunun yanında tabii ki farklı özellikleri de içerisinde bulacaksınız. Anlık mesajlaşma takibi ve içerisinde bulunan alt özellikler sayesinde de daha geniş bilgilere ulaşabileceksiniz.

Spy yazılım tarafından size sunulan özellikler sayesinde gerçek bir casusluk deneyimi yaşama imkanına sahip olacaksınız. Casus yazılım programı sayesinde sizin için sunulan özellikleri indirme işleminiz bittikten sonra anında hizmetinizi almaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz özelliklere sahip olarak aldığınız bu programın tüm özelliklerini de satın alabilirsiniz. Size sunulan özellikleri son noktasına kadar kullanma şansına sahip olabileceğiniz ayrıntılı programı bulabileceğiniz tek yazılım firması Tr Dedektiflik..

Bir önceki yazımız olan Telefon Takip Yazılım Programı başlıklı makalemizde cep telefonu takip yazılımı, Telefon casus program ve Telefon takip yazılım programı hakkında bilgiler verilmektedir.