Casus yazılım ya da program denilen olay genellikle telefonunuza gelen rahatsız edici firma mesajları ya da internette dolaşırken karşınıza çıkan reklamlara verilen genel ad olmasına rağmen sizin bu programdan anlamanız gereken çok farklı şeyler olacaktır. Normal bir casus yazılım telefon ya da bilgisayarınıza girerek size sürekli rahatsız edici içerik gösteren ve çeşitli kilitlenmeler ile sizi işinizden alı koyan yazılımlardır ve bu yazılımlar yüzünden hayatınız cehenneme dönüşür. Ancak bizim size kast ettiğimiz telefona casus program yükleme işlemidir. Bunun size şuan ne kadar tuhaf geldiğini anlamak imkansız değil ancak bu yazılımların yapmış olduğu hizmetler oldukça tuhaftır.

Telefona casus program yüklemesi yapan insanlar bu programı yüklerken karşılarındaki kişiye güvenmedikleri ve onları nedensiz bir şekilde kandırdıklarını düşündükleri için yüklerler ve bu sayede de karşılarındaki kişiyi takip altına alırlar. Takip altına alınan kişi onu dinleyen ve her adımını takip eden kişiden habersiz olarak tüm işlemlerini rutin olarak yapar ve ardında kişinin beklediği gibi bir durum gün sonunda ortaya çıkar ya da çıkmaz. Ancak bu programı satın alan kişiler genellikle programı aylık olarak satın alır ve böyle kötü işler ile uğraşan insanların bir iki gün içerisinde kendilerini belli etmeyeceklerini düşünürler ki bu kesinlikle doğru bir düşüncedir.

Telefona casus program yüklemesi yapacağınız zaman size 200 adet tam aktif işlem sunulmaktadır. Ancak bu işlemlere güvenerek  ne çıkarsa bahtıma düşüncesine kapılmadan gerçekten ne araştırdığınızı bilerek işlemi satın almalısınız. Yoksa konu çok fazla dağılır ve dinlediğiniz kişi kötü bir harekette bulunuyor olsa bile siz o beklediğiniz davranışı yapıp yapmadığını anlama şansına kavuşmazsınız. İşte bu neden ile kesinlikle ilk hedefiniz ne aradığınızı bilmeniz olmalıdır. eğer ne aradığınızı bilmiyorsanız diğer dinleme yapan kişilerin işi %1 zor ise sizin işiniz %99 zordur. işte kendinizin zorlanmasını istediğiniz seviyeye göre karar verebileceğiniz bir sisteme dahil olmaya ne dersiniz.

Telefona casus program yüklemesi sırasında ve sonrasında neler yaşanıyor?

Telefona casus program yüklemesi yapılırken dinleme yapacağınız telefonu sadece 30 dakika kadar alarak programı içerisine yüklemeniz gerekmektedir. Eğer bu süreç daha kısa olur ise sizin için yükleme işlemi gerçekleşmeyeceği bir sonraki 30 dakikalık süreci bekleme başlayacaktır. Bu neden ile ilk telefonu ele geçirdiğiniz andan itibaren kişiyi 30 dakika boyunca telefonundan uzak tutmanız gerekmektedir. Yoksa program tam olarak yüklenemeyeceği için hiçbir yarar sağlamayacaktır. Bu süreyi doldurduktan sonra programınız karşı tarafa yüklenmiş olacak ve son aşamaya geçerek telefonunuza yönlendirilme yapmak için numaranızı tanımlamalısınız.

Tüm bu işlemlerin ardından spy yazılım kalitesinde bir dinleme işlemi yapmaya başlayacaksınız ve bu kadar kaliteli bir yazılım ile yapacağınız dinlemelerde oldukça kaliteli olacaktır. Aldığınız paket aylık bir şekilde size sunulmak ile birlikte paketin içeriğinde bulunan diğer 200 adet özellikte size uygun bir hizmetin aslında spy yazılım kalitesinin en güzel göstergesidir. Bu hizmet sayesinde diğer yazılım firmalarından dinleme hizmeti almadığınıza dua edeceksiniz. Çünkü bu firma kadar kaliteli ve üstün dinleme hizmetini size sunacak başka bir firma sektörde bulunmuyor.

Dinleme işleminiz sırasında size en çok korku yaşatacak olan konu ya dinlediğim anlaşılırsa kısmı olacaktır ki emin olabilirsiniz yazılım firmanız böyle bir imkanın olmadığı garantisini de size açık bir şekilde sunmaktadır. Sizde böyle kaliteli bir dinleme işlemi ile ister aktif isterseniz pasif bir dinleme hizmeti alabilirsiniz. Üstelik bu dinleme hizmeti için oldukça uygun fiyatlar vereceksiniz.

telefona casus yazılım ile ilgili aramalar

telefona casus yazılım nasıl anlaşılır

telefona casus yazılım yükleme

telefona casus yazılım yüklendiğini nasıl anlarım

telefona casus yazılım yükleme 

telefona casus yazılım nasıl yüklenir

telefona casus yazılım indir

telefona casus program yükleme

telefon casus yazılım 

Bir önceki yazımız olan Cep Telefon Programları başlıklı makalemizde casus telefon programları, cep telefon programları ve telefon programları hakkında bilgiler verilmektedir.