Yasal olarak çalışanların sosyal medya facebook ve email şifrelerini görmek casus telefon ile gerçekleşiyor, işverenlerin bir çoğu çalışan elemanlar, satış sorumluları, müdürleri ve  benzeri tüm çalışanlarına kendi hatlarını kullanmak yerine, şirket cep telefonlarını kullanmaları için bir takım olanaklar sunar ve şirket cep telefonlarını kendilerine zimmet ederler.

Fakat bir çok işveren verilen bu cep telefonlarından, e mail ler, sohbetler, görüşmeler, whatsapp – viber  konuşmaları, facebook  sohbetleri aramalar görüşme kayıtları, ortamda neler konuşuluyor, bu gibi takip edemezler gerçekten iş ile alakalı mı ? her işveren işinin verimliliğini arttırmak ve daha fazla kazanç sağlamak için bu soru işaretlerine takılmıştır.

Casus telefon yazılımları ile bu düşüncelere son vermek, işinizin verimliliğini arttırmak istemez misiniz ? Spy yazılım cep telefonu dinleme yazılımları sayesinde artık teknolojinin inanılmaz bir yere geldiğini gözlerinizle görmeye hazır olun ! cep telefonu dinleme programları ile hak eden veya hak etmeyen çalışanlarınızı ayırarak, haksız kazanç elde etmelerine son verir ve yasal çalışma imkanları sağladığınız insanların kötü amaçlarını öğrenmek için casus telefon yazılımları nı keşif ederek işinizin ve kazancınızın kontrolünü elinize alın.

Casus telefon yazılımı yüklenen bir şirket telefonundan, çalışanların cep telefonlarını, pazarlama yaptıkları alanları harita üzerinden takip ederek veya pazarlama elemanlarınızın, günlük planlara uyumlu çizelgede bölgeleri gezdiğini casus telefon programı aracılığı ile görebilirsiniz.  Casus telefon programı özellikleri cep telefonu yerini görmek ile sınırlı değildir, spy yazılım casus telefon yüklenmiş olan olan cep telefonunda yapılmış her görüşmenin kayıtlarını istediğiniz zaman tarih saat ve görüşme süresi hakkında tam bilgi sahibi olur ve size özel panel aracılığı ile kullanıcı adı şifreniz ile bu telefon dinleme ses kayıtlarını dinleme yapabilirsiniz.

Şirketinize ait cep telefonunu kullanan çalışanınıza veya çalışanlarınıza, şirketinizden temin ettikleri bu  cep telefonunda bir casus telefon takip programı olduğunu söylemeniz, onun iş verimliliğini arttıracak ve işine dört elle sarılmasını sağlayacaktır. Elemanlarınıza verdiğiniz bu casus cep telefonu ile çalışanların gerçekten aldıkları maaşı hak edip etmediklerini, size ait sim kartları ve cep telefonların takip ederek öğrenmeniz gayet resmi ve doğaldır..

Casus telefon programı, bir casus değildir,  gizli çalışması ve fark edilmemesi sebebi ile cep telefonu takip ve yazılımlarına genel olarak bu ad verilmiştir !

Cep telefonu dinleme sistemleri, işinizi, ailenizi ve çocuklarınızı korumak amacı ile üretilmiş gelişmiş elektronik takip yöntemidir. Casus telefon ana sayfayı ziyaret ederek yazılımlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan İphone cep telefon dinleme başlıklı makalemizde iphone, iphone cep telefon dinleme ve iphone dinleme programı hakkında bilgiler verilmektedir.