iPhone 7 görünümü bile henüz belli olmadı fakat Spy Yazılım iPhone takip programı hazır !

Teknoloji devi Apple’ın son zamanlarda geliştirdiği 6 Plus  ilk geniş ekranlı iPhone modeli başarılı bir satış grafiği yakalamayı başardı. Spy Yazılım olarak bizlerde yeni iphone 6 ve 6 Plus Dünya ‘nın en başarılı iphone telefon takip programını ABD ile aynı anda ayağınıza kadara getirdik. Şimdi ise iPhone 7 cep telefonu henüz tasarımı ve çıkış tarihi belli olmadan iPhone telefon dinleme ve takip programı hazır !


iPhone 7 casus telefon yazılımı, birbirinden farklı takip özellikleri ile müşterilerimize sunulacaktır, Bunların başında iPhone 7 telefon dinleme, iphone 7 ortam dinleme özelliği en kaliteli biçimde oluşturuldu, kendi cep telefonu numaranızı tanımlayarak iphone 7 mesafe sınırı olmadan cep telefonu dinleme ve iphone çevresini veya oda dinleme yapılabilecektir. iPhone 7 canlı ortam dinleme özelliğine ek olarak iphone 7 cep telefonu çevresindeki sesleri gizlice kayıt etme olanağı da sunmakta.

iPhone 7 Spy Yazılım dinleme yanı sıra, sosyal mesajlaşma programları Whatsapp, Viber, Skype, Line, Facebook, Yahoo Mesenger gibi bütün uygulamalarda yapılan sohbetleri takip edebilirsiniz. iPhone 7 şifre bulucu sayesinde, Facebook, instagram ve email şifrelerini ele geçirebilir, cep telefonuna koyulan ekran kilidini öğrenebilirsiniz.

iPhone 7 casus telefon programı ile cep telefonunda çekilen resimleri ele geçirebilir veya gizli kamera özelliği ile uzaktan bir tuşa dokunarak, etraftan bir resim alabilirsiniz. Gelişmiş iPhone 7 cep telefonu dinleme programı, takip özelliği sayesinde cep telefonunu harita üzerinden anlık olarak görebilir veya geçmiş kayıtları görebilirsiniz.

iPhone 7 önemli özelliklerinden biri de cep telefonunda kayıtlı olan rehber listesini ve e mail adreslerini kayıtlı olan kişi detayları ile birlikte görebilirsiniz, takvim ve not defteri takip, yüklü ve kullanılan uygulamaları görme gibi en gelişmiş özellikleri iPhone 7 cep telefonu casus programı ile görebileceksiniz.

Türkiye ‘yede sadece bizim sitemizden sahip olabileceğiniz iPhone takip programı panelden uzak yönetim özellikleri ile yazılımı uzaktan kaldırma, her özelliği panelden tek tek yönetebilme, takip numarası tanımlama, cihazın pil durumunu görebilme gibi gelişmiş özellikler iphone telefon takip programı ile mümkün.

Bir önceki yazımız olan Yeni Samsung Galaxy Note Edge Casus Telefon Programı başlıklı makalemizde casus telefon programı, samsung casus program ve samsung cep telefon takip hakkında bilgiler verilmektedir.